2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ben makarna yedim çok.aciktim çünkü dayanamadım 2 tabak açlığa dayanamıyorum ara öğün de yaptım olmadı dayanamadım akşamı ayran ile gecistirecem
Canım bari esmer makarna yeseydin
sen bu randevuya kadar baya dikkat et bence bol sebze al eve acıktıgında haşla yoğurtla onları ye bol bol et tavuk ye açlığını bunlarla bastır
200leri görmüşsün sonuçta dişini sıkman lazım

Cok.haklisin şimdi bin pişmanım ama olan oldu normal.makarna yedim offfff ağladım sinirimden 3 gebelik 3 ude sıkıntılı geçti birini kaybettim rabbim buna bisi olmasin inş

Ya zaten şu ani ölüm ve sekerin bebege geçme olayı insanı mahvediyor sadece beni etkileyen bebege zararı olmayan bişey olsa hiç umursamam ama işte herşey bu afacanlar için
Ayyyyyneeenn öyle. Sadece benlik olsa koy totosuna yani. Zaten bole risk içinde felan olunca biliyosun insan daha bi korku duyup dikkat etmek istiyo. Mevlam evlatlarımızı korusun

Cok.haklisin şimdi bin pişmanım ama olan oldu normal.makarna yedim offfff ağladım sinirimden 3 gebelik 3 ude sıkıntılı geçti birini kaybettim rabbim buna bisi olmasin inş
Bi kaseye tarçınlı yoğurt yapıp yiyin. Tarçın da çok değil yarım çay kaşığı kadar felan koyun. Az biraz şekeri dengelesin. Bide mümkünse kısıtlama yoksa yarım saat kadar yürüyüş yapin

Ben yürüyüşe çıkayım doktor da demişti 15 20 dakika yürüyüş diye
Pişman olucak bişey yok bişey olmaz allahın izniyle
Yoğurt yiyin tarçınlı
Bide yürüyüşe çık yanınada bol su al
Streste sekeri aşırı etkiliyor sakın stres yapma
Yürüyüş ve tarçınlı yogurt dengeler onu

Bana da dahiliye uzmanı açlık 100 olmazsa ilaca gerek yok dedi benim de sizin gibi açlığım

İşte aradığım cevap teşekkürler o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…