2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bi deniyim o zaman 2 gündür aklımdan çıkmıyor çünkü
Dene dene bende bi şeyler deniycem olamayacak böyle yoksa bi sonraki kontrole 10 gün felan var. 2 doktora da tüm değerleri gostericem bakalim sıkıntı varmi yok mu hangisi ne dicek sonra da ya herro ya merro deyip yoluma bakicam

Dolapta annemin sardığı lahana sarmaları var denesem mi emin değilim ama benim çok yüksek çıkıyor cesaret edemiyorum. Şükür sizin yine değerler benden iyi
Evet senin şeker kesinlikle var benim bi doktor dikkat et sınırda dedi. Diger doktor sorun yok dedi. Ama ben pimpirikli olduğum için dikkat edip ölçüm yapayim dedim. Bi seylerde yüksek cikiyo. Sekerimde ayarsız ben gibi
Bide sarmayı bol yogurtla ye. Ben oyle yapicam yarın.

İkimizin değerleri insülin gerektiren değerler değil bence sana diyetide bırak diyebilirde bana kesin devam diycek

Dolapta annemin sardığı lahana sarmaları var denesem mi emin değilim ama benim çok yüksek çıkıyor cesaret edemiyorum. Şükür sizin yine değerler benden iyi
Evet senin şeker kesinlikle var benim bi doktor dikkat et sınırda dedi. Diger doktor sorun yok dedi. Ama ben pimpirikli olduğum için dikkat edip ölçüm yapayim dedim. Bi seylerde yüksek cikiyo. Sekerimde ayarsız ben gibi
Durun kızlar ben sabah pirinçli dolma yedim şimdi ölçücem ona göre yiyin sakin olun

Bırak o zaman ya kendine ne eziyet çektiriyosun senin değerler iyi çünkü
No no no. Madem sorun yok sabah niye öyle çıktı kızım ben çok tırsıyorum bu aralar. Şeker ani ölümlere sebep oluyomus organ gelişimi vs vs bide erken doğuma da sebebiyet veriyormuş. Sanki başımda nane yokmus gibi şekeri de maydanoz etmek istemiyorum.

Ben makarna yedim çok.aciktim çünkü dayanamadım 2 tabak açlığa dayanamıyorum ara öğün de yaptım olmadı dayanamadım akşamı ayran ile gecistirecem

Ya zaten şu ani ölüm ve sekerin bebege geçme olayı insanı mahvediyor sadece beni etkileyen bebege zararı olmayan bişey olsa hiç umursamam ama işte herşey bu afacanlar için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…