2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ben de bugün emin oldum ya elanatol yükseltiyor ya da demir ilacı iki gündür içmiyorum dün 83 tu açlık bugün 78 Ben de bulantı yapıyor diye gece alıyordum yani gece bir şey de yemiyorum sonuçta sabah niye açlık yüksek çıkıyor olabilir ki başka içtiğim günler 95 olctum açlığı

Canım çok yüksek şeker aleti verdi mi yoksa al. açlık ölç önce sonra her yemekten 1 saat ve 2 saat sonra ölç diyete dikkat patates,pirinç, hamur işi, tatlı uzak dur meyve günde 1 porsiyon yap aralarda kavrulmamis fındık, ceviz, badem ye her yemeğin yanına yoğurt, ayran tüket

Ya acaba dediğin gibi takviyelerde yapabilir mi? Doktorum demiri 2ye çıkarınca kabızlık sorunun olabilir dedi bende bu aralar var biraz dedim. O zaman magnezyum takviyesini sabah aç karnına al dedi. 2 gündür ac karnına magnezyum içeren takviyesi ve demir ilacını alıyorum bende. Acaba bunlar mı yükseltiyor happymom uygulamasına da yazdım bakalım cevap gelecekmi

Aldim dün canm şeker aleti doktor yazmiuormus bide tansiyon aleti aldim

Ocean microfer alıyorum. Ama kesinlikle onunla alakalı bence benim ki . Bu arada menemen yapmayı düşünüyordum eğer yüksek çıkarsa benim de sana haber veririm :)
Bende ferrum alıyorum sabah akşam. Bide akşamki dozda şekere bakayım nasıl olucak.
Afiyet olsun inşallah menemen den olmaz

Çok mantıklı ben de magnezyumu sabah içeyim kabızlık da var ben de

Bakalım yarım saat sonra ölçücem merak ettim bende
Diger uygulamadan yazdılar. Domateste şeker varmış. Bide ekmek çavdar kepek fark etmez onlar da yükseltir dediler. sinir oldum şuan kahvaltıda ekmek olmayınca zerre doymuyorum. Napicaz biz anlamadım

Diger uygulamadan yazdılar. Domateste şeker varmış. Bide ekmek çavdar kepek fark etmez onlar da yükseltir dediler. sinir oldum şuan kahvaltıda ekmek olmayınca zerre doymuyorum. Napicaz biz anlamadım
%100 tam buğday ekmeği yiyin ama 2 dilimi geçmesin ben öyle yapıyorum doyuyorum öyle çok da fırlatmıyor değerimi

%100 tam buğday ekmeği yiyin ama 2 dilimi geçmesin ben öyle yapıyorum doyuyorum öyle çok da fırlatmıyor değerimi
Kiz ben anlamıyorum. Çavdar tükettim menemen yada domates yukseltiyomus öyle dediler. Ona da tamm. Kabul ediyorum çavdar da etki ediyomus sonuçta ekmek olduğu için felan. Oda tamm. Fakat ben 1 hafta ankara da yatarken doktorlar şeker yok normal beslenme yazdılar. Çıkan yemekler normaldi yani. Pirinç pilavı patates pureleri felan düşün. Kahvaltı da her sabah sabit poğaça verirlerdi onuda yerdim zeytin peynir reçel bal pekmez hatta. O süre içinde 125 i bile geçmedi. Benim bünyeme diyetli beslenme mi zarar veriyo acaba. Madem şekerim yok niye bugün yüksek çıktı. Yada şekerim varsa o hastahanede 1 hafta boyunca niye hep normal değerde çıktı. Cildirazzaam

Seker aleti mi bozuk dicek olursanız her gün hemşire ölçüm yaparken kendi cihazım da yanımdaydı. Aynı delik olan parmaktaki kanla aynı anda hemşire ile ölçüm yaptım 2 3 değer fark etti sadece. Hep aynı çıktı. Cihazda bozuk değil eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…