2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Ya evet bazı doktorlar kesiti hemen atıyormuş benim doktorum da öyle. Ondan orda dikiş olacağına karnımda olsun hem sancı çekip hadi yine sezeryan olursa deyip riske girmicem 😅
Ama yine uyardı dedi bazen sezaryen günü veriyoruz ama normal doğum öncesi başlıyor eğer kanala girerse sezaryen yapamayız bebek yolda olur dedi tamam dedim gelecekse de hemen gelsin 🤣

Minnosun kıyafetlerini attım makineye yıkanıyor suan çok duygusalım 🥹🥹 küçük valizi de çıkardım yarına kurur ütülerim hastane için hazırlarım kenarda dursun içim rahat etsin psikolojik olarak 🤭🤭
O kadar küçüklerki öpüp kokluyorum zıbınlarını , kücük kücük ama bir sürü kıyafeti olmuş valla belim ağrıdı iki üç part yıkanacak 😀 beyazları ayrı attım komple
Şimdi isimli hastane çıkış iki tane var takım hemşireye birini veririm hurç gibi bez aldım ona koyucam hemşireye verilecek diye

İlk üç ay da tek şikayetim kusmaydı günde 3-4 kere kustuğumu biliyorum😞ozamanlar bile mide yanmam vardı ağlıyordum kusmaktan artık ağzımın tadı bile yoktu
Bole zor gebeliklerden sonra yeniden çocuk isteyecek miyiz acaba çok merak ediyorum ya 😔
Sabredelim 2 aya unutucaz geçecek inşallah 🤲😔

Bole zor gebeliklerden sonra yeniden çocuk isteyecek miyiz acaba çok merak ediyorum ya 😔
Sabredelim 2 aya unutucaz geçecek inşallah 🤲😔
Ben tövbe etmiştim ilk doğumdan sonra. Herkes unutacaksın yine isteyeceksin diyordu inanmıyordum. Ama büyük konuşmuşum gerçekten insan istiyormuş🤭

Ya evet bazı doktorlar kesiti hemen atıyormuş benim doktorum da öyle. Ondan orda dikiş olacağına karnımda olsun hem sancı çekip hadi yine sezeryan olursa deyip riske girmicem 😅
Karın iyileşmesi daha zor bence bebeği rahat kaldırıp taşıyamıcaz rahat hareket edemicez apandisit ameliyatından biliyorum oda sezaryen bölgesinin sağında hemen ameliyattan sonra 15 gün falan karnım hep açıkmışta sarkıyormuş gibi hissedyrdum rahat yatamıyorsun zor yani bide bende 2. Ameliyat izi olucak karnımda hem normal doğumda içimiz daha çok temizleniyor nasip olursa normal düşünyrum

Ben tövbe etmiştim ilk doğumdan sonra. Herkes unutacaksın yine isteyeceksin diyordu inanmıyordum. Ama büyük konuşmuşum gerçekten insan istiyormuş🤭
Doğum anı ve acısını hafıza kayıt etmiyormuş zaten o yüzden herkes 2-3 tane doğurabiliyor yoksa kimse doğurmaz😊ama gebelik dönemindeki zorluğu unutamayız ben kusmalardan baş dönmesinden 2. Ciyi gözüm almıyor şuan😊

Doğum anı ve acısını hafıza kayıt etmiyormuş zaten o yüzden herkes 2-3 tane doğurabiliyor yoksa kimse doğurmaz😊ama gebelik dönemindeki zorluğu unutamayız ben kusmalardan baş dönmesinden 2. Ciyi gözüm almıyor şuan😊
Haklısın canım😊Ama her gebelik aynı geçmiyor. Bi de tek çocuk yalnız kalmasın kardeşi olsun diyen çok oluyor malesef. Kimse demiyor ki sen istiyor musun ya da istesen bile çocuğun oluyor mu diye.

Başka yerinde var mı? Gebelikte kaşınma kabarma önemli diyorlar kuruluktan değilse bi kan falan mı versen
Başka yerimde böyle kızarıklık yok ama kaşınıyorum nemlendirici sürünce rahatlıyor biraz geçen hafta kan tahlili verdim normaldi değerlerim ama eğer bu kaşıntı devam ederse yarın doktora gideceğim canım inşallah kötü bir şey değildir

Haklısın canım😊Ama her gebelik aynı geçmiyor. Bi de tek çocuk yalnız kalmasın kardeşi olsun diyen çok oluyor malesef. Kimse demiyor ki sen istiyor musun ya da istesen bile çocuğun oluyor mu diye.
Evet yaşayan biliyor tabiki de her hamilelik aynı geçmiyor eltimin ne bulantısı ne ağrısı ne baş dönmesi hc bsey olmamış ama ben baya zor geçirdim eşime kalsa şimdiden 2.ciyi bile istiyor oda erkek olsun hayırlısıyla yeter dyo şimdlik🤣

Eşim hemen bir tane daha yaparız diyodu dün yeter bir tane dedi. Benim kadar zorlanıyor galiba o da. Gülmekten öldüm kıyamam 😂

Kızlar bugün birkaç defa eğildim ve karnıma kasıklarıma ağrı girdi. Kasılma değil ama baya ağrıyo, sizde de oluyor mu ani hareketlerde vs
Evet bende de var bi iki gündür iş yapıyorum ondan mı acaba diye hazırlıkları tamamlayayım dedim ne olur ne olmaz Allah hayırlısını nasıl etsin

Karın iyileşmesi daha zor bence bebeği rahat kaldırıp taşıyamıcaz rahat hareket edemicez apandisit ameliyatından biliyorum oda sezaryen bölgesinin sağında hemen ameliyattan sonra 15 gün falan karnım hep açıkmışta sarkıyormuş gibi hissedyrdum rahat yatamıyorsun zor yani bide bende 2. Ameliyat izi olucak karnımda hem normal doğumda içimiz daha çok temizleniyor nasip olursa normal düşünyrum
Ben de Dermoid kist var kendi kendine geçmiyor. Doktorum kendisi dedi bence ikisini aynı anda halledelim diye. Olmasaydı da cesaret edebilir miydim yine bilmiyorum da 🥲

Evet yaşayan biliyor tabiki de her hamilelik aynı geçmiyor eltimin ne bulantısı ne ağrısı ne baş dönmesi hc bsey olmamış ama ben baya zor geçirdim eşime kalsa şimdiden 2.ciyi bile istiyor oda erkek olsun hayırlısıyla yeter dyo şimdlik🤣
Tabiiki öyle canım. Eğer 2.ci olacaksa çok ara verme derim hakkında hayırlısı olsun 🤗

X