2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Evet stres yapınca gerçekten fırlıyor şeker
Neyse yarın umarım güzel haberler alırım yaptıgım rejime değer

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu geçiren var mı benim lökosit 78 çıkmış idrarda iki gündür sol arka tarafım ağrıyor böbrekte olabilir sonuçları yarın göstericem ama panik oldum lökosit esteraz da +++ çıkmış

Ben iki doğumu da yaşadım ilk sezeryan ölü dogum.normal oldu bebek kucuk olduğu için bakalim 3 dogum sezeryan kesin annelik her türlü fedakarlığı gerektiriyor rabbim kolajlik versin hepimize inşallah

Aynen ve ben araştırma ile konuştum doktor takibi yok planlı sezaryense eğer gittiğin doktor yapıyor ama normal doğumsa ebeyle nöbetçi hekim işi götürüyormuş iyi de benim takibimi yapmayan doktor beni nerden bilecek ki o açıdan kötü

Evet ya bende aralıkta yaptırdım 7bine..
Suan 12bin Olmuş tekrar yeniletecegim.. Çünkü doğum subatta 12den fazla olacak..
Kesinlikle yaptır ben de iyi ki yaptirmisim dedim çoktan muayene ücretini karşılaşmasıyla zaten parasını çıkarttı doğumu da karşılıyor tek sorun doktor tercihin oluyor mesela ama sigortan o hastaneyi karşılamıyor sadece o kısmında sıkıntı yaşadım

Aynen öyle mantıksız oluyor paraya kıycaz yapacak bir şey yok doğum bu bi de

Anadolu Sağlık diye geçiyor doğum teminatlı olarak yaptırıyorsunuz zaten bekleme süresi olmayan bir tek Anadolu Sağlık var diğer sigortalarda bekleme süresi var yani en az 1 sene hamile kalmadan dan sigortalı olma sarti var digerlerinde ama anadolu saglik sigortasinda bu durum yok
SGK var ya benim yine de yaptırabiliyor muyum ? Sizin sigorta adı ne bu arada

Evet ben birde yaptırdıktan sonra kürtaj oldum onu falan hepsini karşıladı.. Doğuma yetişmedi :)
Yeniletecegim şimdi..
Hastaneden bir doktor mu seçemiyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…