2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Yapma yaaaa 🥹 16 bin bile çok ki yani sanki azmış gibi 🙄 benim doktorum da o civardadır o zaman ve 20 bini gözden çıkarcaz demek . Benim doktorum doğumu hiç konuşmuyor 😀😀
Benim ki de doğumu yaptıracağını söylüyor ama fiyat konusunu zaten konuşmuyor 😂😂 sadece eşim girebilir miyim doğuma dedi o da normal doğuma alabilirim ama o gün olan gidişata göre değişir dedi 😂😂😂 bazen hastalar masadan falan atlıyor dedi 😯😯

Benim ki de doğumu yaptıracağını söylüyor ama fiyat konusunu zaten konuşmuyor 😂😂 sadece eşim girebilir miyim doğuma dedi o da normal doğuma alabilirim ama o gün olan gidişata göre değişir dedi 😂😂😂 bazen hastalar masadan falan atlıyor dedi 😯😯
Hahah içime nasıl su serpti anlatamam 😀😀😀 masadan atlama anılarını anlatmasa da olur 😀 indirim falan yapmıyor mu ki

Bi de ben üniversite hastanesinde mi sezaryen olsam diye bile düşündüm ama eşimin arkadaşları şuan kadın doğum stajında, hem öğrencilerin hepsi giriyor hem de kesiyi uzun atmışlar 🙄
Canım bence üniversiteyi hiç düşünme onun yerine araştırma daha iyidir üniversite çok kötü hep asistanlar giriyormuş ben 2 ay önce bir durumdan dolayı gitmek zorunda kaldım delirdim resmen muayene eden hocasını arıyor hoca gelip bakmıyor uzaktan bir şeyler söylüyor kendimi pek güvende hissetmedim

IMG_1970.png

Kızlar arkadaşımın ablası bu sigortayı yapmış iş yeri zoruyla ve doğumda tüm ücreti karşılamışlar , muane ücretlerini karşılamışlar . Duydunuz mu bunu

Hahah içime nasıl su serpti anlatamam 😀😀😀 masadan atlama anılarını anlatmasa da olur 😀 indirim falan yapmıyor mu ki
Fiyat için bizlik bir durum yok demişti hastane prosedürü nasılsa öyle işler demişti tekrar sormadım çevremdekilerde ısrarla araştırma diyor ama bende orayı istemiyorum

Canım bence üniversiteyi hiç düşünme onun yerine araştırma daha iyidir üniversite çok kötü hep asistanlar giriyormuş ben 2 ay önce bir durumdan dolayı gitmek zorunda kaldım delirdim resmen muayene eden hocasını arıyor hoca gelip bakmıyor uzaktan bir şeyler söylüyor kendimi pek güvende hissetmedim
Yoook zaten sildim 😀 tanıdık hocamız vardı belki ona denk gelir vs demiştim ama o zaten öğrenciye direkt atıyor . Başka bir şey olsa öğrenciye denetirim ama doğum başka 😀 Eşim de çıldırma 20 bin için dedi 😀😀 özel en iyisi şuan

Fiyat için bizlik bir durum yok demişti hastane prosedürü nasılsa öyle işler demişti tekrar sormadım çevremdekilerde ısrarla araştırma diyor ama bende orayı istemiyorum
Yani doktor çok önemli ben hiç araştırmaya gitmedim kadın doğum için ama bazen oradaki doktorlar istifa edip özel klinik açıyor . Hepsi iyi doktorlar ama ilgileri nasıl olur , kolaya kaçıp kesiyi fazla atar mı dikişi hemşireye bırakır mı hepsi aklımda deli soru. Tanıdık olsa amenna derdim

7 ay önce 35 yatıyor şuan demişti muhasebeci yılbaşından sonra asgari ücrete göre daha fazla yatar bende 32+0 da izne ayrılıcam
Bende yarın 31+3 oluyorum dotkor kontrolüm var istesem rapor verirmi acaba 32 de ayrılıcaktım ama randevum yarına birde nasıl alıcam ne demem gerekiyor normal rapor gibi birşeymi

Eki Görüntüle 3343921
Kızlar arkadaşımın ablası bu sigortayı yapmış iş yeri zoruyla ve doğumda tüm ücreti karşılamışlar , muane ücretlerini karşılamışlar . Duydunuz mu bunu
Benim Anadolu Sağlık tamamlayıcı sigorta 10 muayene ve doğumu karşılıyor 8bine yaptırmıştım nisanda mayısta hamile kaldım

Bende yarın 31+3 oluyorum dotkor kontrolüm var istesem rapor verirmi acaba 32 de ayrılıcaktım ama randevum yarına birde nasıl alıcam ne demem gerekiyor normal rapor gibi birşeymi
32 olmadan vermez 32 olunca kendisi soruyor bir sıkıntı yoksa devam edecek misin izne ayrılacak misin diye ama 31 de gidersen haftaya gel raporunu vereyim der muhtemelen ya da eşin gelsin alsın vs de diyebilir

Senin doktorda biraz abartmış sanki canım 😅
Benim tokluklar yüksek çıktı teki 189 diğeri 180 çıktı
Dün ilk kez açlıgım çok yüksek çıktı düşüremedik mecbur çıktım biraz yürüdüm düştü ama bugünde hep sınıra yakın çıkıyor anlamadım diyete devam bu aralar biraz stres yaptım bişeyleri ondan yükseldi galiba
Benimki rahatlıkta zirve ama tek ona bağlı kalmıyorum arada başka doktora da gidiyorum o da aksine çok pimpirikli şeker yüklemesi yaptırmadan aldığım kiloya bakarak kızmıştı şeker hastası olursun dikkat et diye ki haklı çıktı ama onun olduğu hastanede doğumu istemediğimden rahat olana devam ediyorum stres çok etkili aman dikkat et

X