2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Çalışıyorum ya ve sürekli ayaktayım progestan ile idare edecek bir sınır mı yani bir hafta çalışmam gerek bu durumda
Ben serklajlıyım o halde hep yatıyorum ve progestan kullanıyorum ama Moni moni size daha iyi yardımcı olur ondada kısalma var serklajsız ama hep yatıyor progestan kullanıyor
Benim tavsiyem doktorunuzdan rapor alın 1 hafta hep yatın sadece tuvalet için kalkın çünkü sınır 25 mm

Çok teşekkür ederim canım

E yani zaten mantıken de eklenmemesi lazım ki ben yanacak izinlerimi de o yüzden 32 den önceye aldım hep

Benim de ikinci gebelik ve ben de ilk kez yaşadım hatta sorun var sandım ama yokmuş . Diğer pozisyonunda da aritmi yapıyordu bende sığmıyor içime bu kez

Benim de ikinci gebelik ve ben de ilk kez yaşadım hatta sorun var sandım ama yokmuş . Diğer pozisyonunda da aritmi yapıyordu bende sığmıyor içime bu kez
İnan bende aynı şeyi düşünüyorum iride yerinemi sığmıyor kilosunuda bilmiyorum yarın öğrenicem doktordan ama karnım aşırı büyüdü

Kızlar sabah devlet hastanesinde kan verdim ve idrar verdim birde açlık şekeri verdim tokluk için 2 saat sonra gel tekrar ver dedieler gidemedim e nabızda başlık var ama sonuç değer rapor vs gözükmüyor boş sisteme girmedikleri içinmidir yoksa tokluğu vermedim diye onumu bekliyor anlıyamadım varmı bilgisi olan

Kızlar rahim ağzı 27 mm dedi bugün. Haftaya bir daha gideceğim. Çalışıyorum rapor vermedi ama tehlikeli bir ölçü mü şuan ki ? Çok normal gibi konuştu doktor
Benimki de 28 di pazartesi açılmaya bakmıştır yoksa problem görmemiştir. Öksürtüyo beni açılma oluyo mu öyle bakıyo

Ne kadar imiş doğum ücreti diycem ama yavaş yavaş söyle olur mu
Ay çok sinir oldum aslında şu an için normal doğum 13 bin sezaryen 16 bin gibi yuvarlayarak söylüyorum küsratlıydı ama adam diyor ki sizin doğuma kadar zam gelebilir 20 bin olabilir falan hiç belirli bir şey yok şimdiden ödeme yapalım diyorum yok diyorlar

İnan bende aynı şeyi düşünüyorum iride yerinemi sığmıyor kilosunuda bilmiyorum yarın öğrenicem doktordan ama karnım aşırı büyüdü
Benimki kilosu normal ama boyu uzun dedi doktor
İlk kızım da öyle idi karnım bir anda büyüyor ve nefesim hemen kesilmeye başlıyordu. Bu gebeliğim daha erken başladı pozisyondan bence

Yapma yaaaa 16 bin bile çok ki yani sanki azmış gibi benim doktorum da o civardadır o zaman ve 20 bini gözden çıkarcaz demek . Benim doktorum doğumu hiç konuşmuyor

Bi de ben üniversite hastanesinde mi sezaryen olsam diye bile düşündüm ama eşimin arkadaşları şuan kadın doğum stajında, hem öğrencilerin hepsi giriyor hem de kesiyi uzun atmışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…