2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Bu aralar bu haberi çok görüyorum kızlar ne kullanıcaz bilemedim yorumda biri tatlı serum alın demiş

Eklentiler

• F54C86C5-A935-42FF-95F6-3BB18BEE7CE9.jpeg
    F54C86C5-A935-42FF-95F6-3BB18BEE7CE9.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 56
Eki Görüntüle 3342835 Bundan kullananız var mı acaba bunu önerdi de doktor 600 ıu mu unuttum . Bi de ne kadar sıkcam
Ben bunun 1000 IU olanını aldım ama ne kadar kullanacağımı bilemedim doktorun kendi verdiğini 3-4 damla kullanıyodum bunu da o şekilde kullandım ama yarın doktor kontrolüm var unutmazsam sorucam inşallah yazarım buraya

Ben bunun 1000 IU olanını aldım ama ne kadar kullanacağımı bilemedim doktorun kendi verdiğini 3-4 damla kullanıyodum bunu da o şekilde kullandım ama yarın doktor kontrolüm var unutmazsam sorucam inşallah yazarım buraya
Ay evet sana zahmet olmazsa bunu da sorar mısın bana bir fıs dedi sanki

Evet ben bi de ya iki battaniye ya da yün yorganla yatıyorum yaşadığım il çok soğuk diye
Zaten dışarda da hiç üşümüyorum hala trenckottayim hormonlar o zaman 🤣
Yatak odasının doğalgazını açmadık biz çok kalında örtünmüyoruz aslında ama ona rağmen gece sıcak basıyor ama sırılsıklam olmuyorum boyun gögüs kısımlarım terliyor biraz ama dışarı çıktım mı donuyorum çok üşüyen bir yapım var

Evet ben bi de ya iki battaniye ya da yün yorganla yatıyorum yaşadığım il çok soğuk diye
Zaten dışarda da hiç üşümüyorum hala trenckottayim hormonlar o zaman 🤣
Bende Van’da yaşıyorum ama evim o kadar sıcak ki bir de hormonlar yüzünden sanırım elimde pikeyle gece tüm odaları geziyorum en serin yeri arıyorum resmen 😂😂

Pregnom daha güzel ben imom aldım eczaneden ama kokuyor pregnomu doktor verdi gelip bırakıyorlar ilaçlrı eczacılar bi dene dedi denedim daha güzeldi kokmuyordu bu ay ondan bulamayınca imom aldım gene🤦‍♀️ Pregnom günde 1 içiliyor
bende en basından beri imom kullanıyorum kokusu gerçekten berbat

Allhım yavrunada sanada güç versin canm benm o ilaç masum değil bende o sebeple oldugunu düşünüyor başıma gelen şeylerin . Kaçıncı haftadasın bilimiyorum ama 7. Aya girdiysen bide çiger geliştirici vuruldu diyor her şey allhın izniyle güzel ilerler sen motiveni hiç düşürme. Biz oğlumla cok güçlüydük buraya kadarmış inşallah siz saglıkla kavuşursunuz yavrunuzls
Allah dayanma gücü versin cnm çok üzüldum😔😔

Cennet kuşu annesiyim kaybettim ne yazıkki inşallah sizler sağlıkı birşekilde alırsınız kucagınıza. Kendinize iyi bakın kızlar kendimi toplayana kadar yokum buralarda .
çok üzüldüm ya kelimeler boğazıma dizildi ne diyeceğimi bilemiyorum başınız sağolsun rabbim size sabırlar versin inşallah

Kızlar kötü haberler var sormak istemedim ama kaç gündür aklımda bi türlü yazmayı unutuyorum
Ben geceleri çok aşırı terliyorum üst pijamam ıslanıyor nerdeyse böyle bi şey yaşayan var mi
Bende cok terliyorum..
Hatta üzerimde soğumus Bi kere boynum tutuldu geçenlerde, gece surekli değiştiriyorum artık

Kızlar bişey sorayim hep aklımda. Pıhtılaşması olanlar için normal doğum olmaz diye bişey duydum doğrumu? Hemde genetik pıhtılaşma. Ben kan sulandırıcı kullanıyorum her gün gobegime yapıyoruz 5. Haftadan 36. Haftaya kadar kuılanıcağımı soyledi doktor. Şimdi bana normal dogum olmazmı?🙁

X