2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Kızlar merhaba bu ay doktor takibi ile klomen kullanmıştım sonra neyse hamile kaldım son adet tarihim 26 ekim dün keseyi gördük. Bir haftadır falan adet sancısı gibi ağrım vardı dün gittiğimde iki tane kist oluştuğunu söyledi önemli değil zararı yok dedi ama okadar çok ağrı yapıyor ki dayanamıyorum parol verdi sadece ama çokta işe yaradığını düşünmüyorum. Var mı aynı durumu yaşayan? Ne zaman kaybolur bu kist bu ağrıyı daha ne kadar çekicem 😞
Kistın cinsi ney? Buda onemli
Bnde keseyi gormeye gttıgımde 7 cm hemoratik kıstım vardı, ama agrı yapmıyordu. 11. Haftadan sonra küçülmeye basladı. Yuzde 90 kistler gebelikte küçülüyor. Kistler kaç cm?

Allhım yavrunada sanada güç versin canm benm o ilaç masum değil bende o sebeple oldugunu düşünüyor başıma gelen şeylerin . Kaçıncı haftadasın bilimiyorum ama 7. Aya girdiysen bide çiger geliştirici vuruldu diyor her şey allhın izniyle güzel ilerler sen motiveni hiç düşürme. Biz oğlumla cok güçlüydük buraya kadarmış inşallah siz saglıkla kavuşursunuz yavrunuzls
Cok çok üzüldüm kuzum. Mucize olsun çok isterdim inan Mevlam sana dayanma gücü versin. Cennetinde kavuştursun. 🫂🫂🤲

Kızlar bişey sorayim hep aklımda. Pıhtılaşması olanlar için normal doğum olmaz diye bişey duydum doğrumu? Hemde genetik pıhtılaşma. Ben kan sulandırıcı kullanıyorum her gün gobegime yapıyoruz 5. Haftadan 36. Haftaya kadar kuılanıcağımı soyledi doktor. Şimdi bana normal dogum olmazmı?🙁
Canim bende kan sulandırıcı igne kullaniyorum canim, doktorum normal doğum olmaz vs demedi sordum..
Öncesinde kesilecekmiş hangi tür olursa olsun

Ben 1000 liğini kullanıyorum dil atına bir fıs şeklinde
Ben şuan multivitamin ve magnezyum kullanıyorum hem magnezyumun içeriğinde d vitamini var hemde multivitaminde. Acaba ekstra kullanmam gerekir mi. Ocean damladan var bende dolapta ama şuan kullanmıyorum. Kullanmalı mıyım acaba bilemedim doktora bir sorayım değerlerim ne alemde bilmiyorum

Canim bende kan sulandırıcı igne kullaniyorum canim, doktorum normal doğum olmaz vs demedi sordum..
Öncesinde kesilecekmiş hangi tür olursa olsun
Teşekkür ederim Rahatladım birazcık
Kontrolum 18inde gidince mutlaka sorucam bakalım ne diyecek. Benim damarimin birinde direnc var centik oda pihtilasmadan ve hala geçmedi sadece biraz derinliği azaldı bide ondan bana sen normal doguramazsin olmaz dediler falan onun için içime kurt düştü sezeryan olmak istemiyorum

Kızlar şekerim çıkmadı çok şükür suyum niye fazla anlamadım doktorumda olumsuz hiçbir şey söylemiyor herşey yolunda diyor.İnşallah normaldir 🤷🏻‍♀️
Diyet söyledimi sana yapasın diye?benimde şekerim çıkmadı suyum fazla bana dedi 1 hafta diyet yap takip edicekmiş

Kistın cinsi ney? Buda onemli
Bnde keseyi gormeye gttıgımde 7 cm hemoratik kıstım vardı, ama agrı yapmıyordu. 11. Haftadan sonra küçülmeye basladı. Yuzde 90 kistler gebelikte küçülüyor. Kistler kaç cm?
Sormadım kaç cm olduğunu sadece çok küçük olduğunu ve gebelikle oluştuğunu söyledi. Klomen kullanmıştım 3 yumurta vardı biri çatlayıp gebelik oluştu diğer ikisi kiste dönüşmüş yumurta kisti heralde

X