2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Bende Van’da yaşıyorum ama evim o kadar sıcak ki bir de hormonlar yüzünden sanırım elimde pikeyle gece tüm odaları geziyorum en serin yeri arıyorum resmen 😂😂
Bende vana çok yakın bi şehirde yaşıyorum 🤣🤣 benimde göğüs ve boyun üst bölgem de terleme oluyor o zaman hormonal gibi duruyor 😊 sagolun kızlar

Ben şuan multivitamin ve magnezyum kullanıyorum hem magnezyumun içeriğinde d vitamini var hemde multivitaminde. Acaba ekstra kullanmam gerekir mi. Ocean damladan var bende dolapta ama şuan kullanmıyorum. Kullanmalı mıyım acaba bilemedim doktora bir sorayım değerlerim ne alemde bilmiyorum
Benim vitaminin de içinde var ama ayrıca verdi doktor d vitamini. Bi sorup başla bencede.

işe yararsa bana da haber verir misiniz ona göre bende başlarım denerim en azından 🙏🏻
Bence işe yarıyor. Suyum fazlaydı şekerim bizim hastanenin referansına göre sınırda başka hastanenin referansına göre vardı. Şekeri kestim pilav makarna falan olabildiğince azaltıp tam buğday ekmeğine geçtim. Bu hafta suyum normale dönmüş ama bebek baya iri galiba. Hep 1 hafta önden giderdi şimdi 1 hafta 5 güne çıkmış. Ama daha erken değişebilir tabi durum

Bence işe yarıyor. Suyum fazlaydı şekerim bizim hastanenin referansına göre sınırda başka hastanenin referansına göre vardı. Şekeri kestim pilav makarna falan olabildiğince azaltıp tam buğday ekmeğine geçtim. Bu hafta suyum normale dönmüş ama bebek baya iri galiba. Hep 1 hafta önden giderdi şimdi 1 hafta 5 güne çıkmış. Ama daha erken değişebilir tabi durum
Bende bir hafta ekmek şeker felan baya dikkat ettim bir kilo vermiştim tabi sonradan bozdum 🙄 sonuçlarım bu şekilde 1 ay sonra randevum düzelmezse kendiliğinden diyet yaparım inşallah yada erkenden başlarım ne olur ne olmaz bilmiyorum

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-28-10-51-59-294_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-11-28-10-51-59-294_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 82
Kızlar bebek mamaları hazırlamak için Stanley termos alacak var mı? Nasıl yapcaz dışarıdayken mama olayını (emzirme dışında)

Kızlar bebek mamaları hazırlamak için Stanley termos alacak var mı? Nasıl yapcaz dışarıdayken mama olayını (emzirme dışında)
Ben de aldım şimdi bi de 700 ml falan alcam çok lazım oluyor gece baş ucuma koyardım bazen direkt mama yapmak için. Dışarda zaten kurtarıcı

Bu aralar bu haberi çok görüyorum kızlar ne kullanıcaz bilemedim yorumda biri tatlı serum alın demiş
Bu eylül ayının haberi. Bakanlığın sitesinde ayrıntılı bilgisi mevcut. Yasaklama yok, kullanılan hammadde problemli çıkmış bu sebeple o hammaddenin kullanıldığı tüm serum fizyolojikler piyasadan topladıldı. Siteden markaları kontrol edip, haricinde olanları alabilirsiniz.

Basladim bugün d vitamini damlasına yeniden bu tarifsiz dis de değil dis eti ya bide benim 17 kaplamam var porselen acaba alttaki dişlere mi bisi oldu ki dis etine vuruyor anlamadim ki zor valla zor
Çok geçmiş olsun. Diş eti iltihabı olmuştur şişme varmı. Benm şuan dış eti intihap oldu ve şişmiş. dişçiye gittim intihap var dedi kendi kadın doktora gidin antibiyotik veremem dedi. Bugün gittm kadn doğuma doktora antibiyotik verdi.

X