2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Kızlar merhaba bu ay doktor takibi ile klomen kullanmıştım sonra neyse hamile kaldım son adet tarihim 26 ekim dün keseyi gördük. Bir haftadır falan adet sancısı gibi ağrım vardı dün gittiğimde iki tane kist oluştuğunu söyledi önemli değil zararı yok dedi ama okadar çok ağrı yapıyor ki dayanamıyorum parol verdi sadece ama çokta işe yaradığını düşünmüyorum. Var mı aynı durumu yaşayan? Ne zaman kaybolur bu kist bu ağrıyı daha ne kadar çekicem 😞
Merhabalar ben de öncesinde kontrol de olmama rağmen gebe olduğumda 8 cm lik çikolata kistim olduğunu öğrenmiştim ki sizde zaten kontroldeymissiniz çünkü doktorunuz klomen tedavisi vermiş gebelikte myom dışındaki kistler küçülüyor myomlar maalesef büyüyor diye biliyorum kistleriniz küçülecektir merak etmeyin benimde bi sefer çok ağrım oldu kanamalı kanamam bile olabileceğini ancak kistten olacağını tedirgin olmaman gerektiğini söylemişti doktorum ayrıca yoğun çalışıyorum rapor verecekti ben almamıştım
O sebeple şu an için parol ve istirahat dışında yapılabilecek bir şey yok gebelik haftanız ilerledikçe küçülecek ağrısı da azalacak ama dönem dönem ağrısı oluyor merak etmeyin Allah’ın izniyle 😊🤲🏻🧿 hayırlı olsun bu arada 🤗

Merhabalar ben de öncesinde kontrol de olmama rağmen gebe olduğumda 8 cm lik çikolata kistim olduğunu öğrenmiştim ki sizde zaten kontroldeymissiniz çünkü doktorunuz klomen tedavisi vermiş gebelikte myom dışındaki kistler küçülüyor myomlar maalesef büyüyor diye biliyorum kistleriniz küçülecektir merak etmeyin benimde bi sefer çok ağrım oldu kanamalı kanamam bile olabileceğini ancak kistten olacağını tedirgin olmaman gerektiğini söylemişti doktorum ayrıca yoğun çalışıyorum rapor verecekti ben almamıştım
O sebeple şu an için parol ve istirahat dışında yapılabilecek bir şey yok gebelik haftanız ilerledikçe küçülecek ağrısı da azalacak ama dönem dönem ağrısı oluyor merak etmeyin Allah’ın izniyle 😊🤲🏻🧿 hayırlı olsun bu arada 🤗
Ya çok teşekkür ederim öyle korkmuştum ki sürekli araştırıyordum içimi rahatlattınız böyle yaşayan insanlarla konuşunca korkum azalıyor benimde öyle olur inşallah.. Allah razı olsun 💖💖

Cennet kuşu annesiyim kaybettim ne yazıkki inşallah sizler sağlıkı birşekilde alırsınız kucagınıza. Kendinize iyi bakın kızlar kendimi toplayana kadar yokum buralarda .
Cennet kuşu ali asafimiz... çok üzgünüm başın sagolsun, Rabbım sana dayanma gücü versin, acını hafifletsin. En kısa zamanda kucağını sağlıklı bir bebekle doldursun.

Almıyorum.bugun pregnom basladim gunde kac kere icilecegini yazmamislar1 aydır bakılmıyor d vitamini midemi kaldırıyor diye damlatamadjm hic
Bakılmasına gerek yok ki kullanmanız gerekiyor rutin olarak zaten değer kaç olursa olsun sizin minimum 2 damla damlatmaniz gerekiyor günde

Ya çok teşekkür ederim öyle korkmuştum ki sürekli araştırıyordum içimi rahatlattınız böyle yaşayan insanlarla konuşunca korkum azalıyor benimde öyle olur inşallah.. Allah razı olsun 💖💖
Merak etmeyin küçülecektir benim çok büyüktü 8 cm geçen 5.5 cm olmuştu

Bakılmasına gerek yok ki kullanmanız gerekiyor rutin olarak zaten değer kaç olursa olsun sizin minimum 2 damla damlatmaniz gerekiyor günde
Basladim bugün d vitamini damlasına yeniden bu tarifsiz dis de değil dis eti ya bide benim 17 kaplamam var porselen acaba alttaki dişlere mi bisi oldu ki dis etine vuruyor anlamadim ki zor valla zor

M
Kızlar msj yazanlar için teşekkür ederim Allah razı olsun. Tek tek dönemiyorum o yüzden toplu yazayım dedim. Suan 23 mm olduğu için ilac ve full yatış ile takip ediliyor ayrıca ilaca başlandı. Yarin 2 ayrı doktor muayene edip büyük şehirlere sevk etme durumu olabilecek. Suan kesin doğum oluxak durum yok elhamdülillah. Yarin ki kontrol sonrasi burda mi kalicaz gidicez mi eve mi cikicaz belli olucak.
İlacın yan etkisine gelince şiddetli durmayan baş dönmesi yaşadım. Asla kendime gelemedim. Ne bayildim ne ayıldım. Eşimin söylediğine göre 4 saat üstünde o haldeymisim. Suan düzenli nst bağlanıyorum belli saatlerde. Şükürler olsun sanvi çıkmıyor. Mevla kullandığım ilaçları faydalı şifalı kılsın inşallah serviks bi miktar uzama yapar. 34. Haftaya kadar yaşadığım yerde kuvez desteği yokmus. 32ye kadar doğarsa entube ve beslenme desteği gerekecekmis. 32 den sonra doğarsa biraz daha rahat olur dedi doktor. İnşallah güzel hayirli sağlıklı haberleri Yarin paylaşırım sizlerle. Hepimiz önce kendinize sonra yavrulariniza çok dikkat edin. Agri sanci artık bi şeyler yaşama durumunda erteleme yapmayın doktora görünün. Allaha emanet olun inşallah. 🫂🫂🫂🌺
Dualarımız seninle inşallah her şey çok guzel
Olacak 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X