2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Anladım inşallah🙏🏻 cumartesi kontrolüm var ozaman benimkini soracağım boyutunu yeni demişti bana gebelikle beraber oluşmuş klomen tedavisinden dolayı
O benimkinden daha önemsiz çikolata kisti bile değildir normal kisttir hemen küçülmemiş olsa da kafaya takmayin olmalı küçülecektir

Kızlar kötü haberler var sormak istemedim ama kaç gündür aklımda bi türlü yazmayı unutuyorum
Ben geceleri çok aşırı terliyorum üst pijamam ıslanıyor nerdeyse böyle bi şey yaşayan var mi

Kızlar kötü haberler var sormak istemedim ama kaç gündür aklımda bi türlü yazmayı unutuyorum
Ben geceleri çok aşırı terliyorum üst pijamam ıslanıyor nerdeyse böyle bi şey yaşayan var mi
Evet ben öyleyim normalde yazları bile terlemeyen biriyim anlamadım hiç gece tuvalete uyanıyorum su içinde kalıyorum 😳

Hoguslerim çok.fena oldu arkadaşların dediği gibi simsiyah oldu uc kısımları yayıldı renk ama ben anane yarım.atletleri var ya ondan aldım çok.rahat oluyor 😀

Cennet kuşu annesiyim kaybettim ne yazıkki inşallah sizler sağlıkı birşekilde alırsınız kucagınıza. Kendinize iyi bakın kızlar kendimi toplayana kadar yokum buralarda .
Bu acının tarifi yok ama azalacak inşaallah sizi cennette karsilasin. Gözlerim doldu çok fena oldum, sizi öyle derinden anlıyorum ki. Tüm acilariniz, tüm sıkıntılarınız dinsin insaallah. Çektiğiniz acılar için Allah da sizi bağışlasın.

Allhım yavrunada sanada güç versin canm benm o ilaç masum değil bende o sebeple oldugunu düşünüyor başıma gelen şeylerin . Kaçıncı haftadasın bilimiyorum ama 7. Aya girdiysen bide çiger geliştirici vuruldu diyor her şey allhın izniyle güzel ilerler sen motiveni hiç düşürme. Biz oğlumla cok güçlüydük buraya kadarmış inşallah siz saglıkla kavuşursunuz yavrunuzls
Rabbim sabır versin çok en yakın denen zamanda hayırlı ömürlü evlatlar nasip etsin canım...

Bende öyleyim doktoruma sordum odanın sıcaklığı nasıl diye sordu onu takip etmemi önerdi bir de hamilelikte salgılanan hormonlar terlemeyi arttırır zaten dedi

Bende öyleyim doktoruma sordum odanın sıcaklığı nasıl diye sordu onu takip etmemi önerdi bir de hamilelikte salgılanan hormonlar terlemeyi arttırır zaten dedi
Evet ben bi de ya iki battaniye ya da yün yorganla yatıyorum yaşadığım il çok soğuk diye
Zaten dışarda da hiç üşümüyorum hala trenckottayim hormonlar o zaman 🤣

ayyy bende öyle sırılsıklam ve bende normalde hiç terlemem o zaman gebelikten terleme de artış olur diyor da yine de size sorayım dedim
Menapozla gebelik aynı mı acaba 🥹 yani ne etkisi varsa aynıyız yanmalar ateş basmaları terlemeler

Allhım yavrunada sanada güç versin canm benm o ilaç masum değil bende o sebeple oldugunu düşünüyor başıma gelen şeylerin . Kaçıncı haftadasın bilimiyorum ama 7. Aya girdiysen bide çiger geliştirici vuruldu diyor her şey allhın izniyle güzel ilerler sen motiveni hiç düşürme. Biz oğlumla cok güçlüydük buraya kadarmış inşallah siz saglıkla kavuşursunuz yavrunuzls
Çok çok üzüldüm Allahım dayanma gücü versin inşallah canım benim cennette buluşursunuz inşallah 🤲🏻

IMG_1933.jpeg
Bundan kullananız var mı acaba bunu önerdi de doktor 600 ıu mu unuttum . Bi de ne kadar sıkcam

Bu acının tarifi yok ama azalacak inşaallah sizi cennette karsilasin. Gözlerim doldu çok fena oldum, sizi öyle derinden anlıyorum ki. Tüm acilariniz, tüm sıkıntılarınız dinsin insaallah. Çektiğiniz acılar için Allah da sizi bağışlasın.
Allah gönlümüze ferahlık versin inşallah canm

X