2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Canım inşallah herşey yoluna girer ve evinize dönersiniz hayırlısı nasılsa öyle olsun Rabbim kızınıda senide korusun dualarımız seninle güzel haberlerinizi bekliyoruz

Kendiliğinden geçti, ılık bir şeyler içmeye çalıştım. Yattım dinlendim. D vitamini takviyesi de alıyor musunuz baktırmış mıydınız değerinize
Almıyorum.bugun pregnom basladim gunde kac kere icilecegini yazmamislar1 aydır bakılmıyor d vitamini midemi kaldırıyor diye damlatamadjm hic

Kızlar sol gögüs altımdaki kaburga kemiğim acıyor bazen elleyince veya kendimi arkaya gerinince tık yapıyor orası özellikle gece uyurken çok acıyor sola sağa dönerken doktora sordum ama kontrole gel bakalım bebeğin pozisyonuyla alakalı olabilir dedi sağ kaburgamıda elleyince acıyor ama sadece elleyince sol taraf her türlü ağrı yapıyor canımı acıtıyor valla

Almıyorum.bugun pregnom basladim gunde kac kere icilecegini yazmamislar1 aydır bakılmıyor d vitamini midemi kaldırıyor diye damlatamadjm hic
Pregnom daha güzel ben imom aldım eczaneden ama kokuyor pregnomu doktor verdi gelip bırakıyorlar ilaçlrı eczacılar bi dene dedi denedim daha güzeldi kokmuyordu bu ay ondan bulamayınca imom aldım gene Pregnom günde 1 içiliyor

İ0

Ekmeğe damlatın ama mutlaka d vitamini alın. Pregnom da muhtemelen günde 1 dir. Ben de pregnoma benzer imom içiyorum günde 1
Şimdi.kalktim canm ekmeğe damlattim yedim pregnom.ictim allahim geçsin bir an önce ne olur çok kötüyüm pregnom doktor dedi eczanelerde bulunmuyorsunuz 1 gun sonra isteğe bağlı getiryorlarmis 400 tlmis

@Moni moni çok geçmiş olsun, güzel haberlerinizi bekliyoruz, bebeğiniz inşallah zamanında, en azından 32 34ten sonra gelir inşallah
H Hasretimm123 ilk bebişimiz nasıl bir haber var mı
Cennet kuşu annesiyim kaybettim ne yazıkki inşallah sizler sağlıkı birşekilde alırsınız kucagınıza. Kendinize iyi bakın kızlar kendimi toplayana kadar yokum buralarda .

Allhım yavrunada sanada güç versin canm benm o ilaç masum değil bende o sebeple oldugunu düşünüyor başıma gelen şeylerin . Kaçıncı haftadasın bilimiyorum ama 7. Aya girdiysen bide çiger geliştirici vuruldu diyor her şey allhın izniyle güzel ilerler sen motiveni hiç düşürme. Biz oğlumla cok güçlüydük buraya kadarmış inşallah siz saglıkla kavuşursunuz yavrunuzls

Cok gecmis olsun

Cennet kuşu annesiyim kaybettim ne yazıkki inşallah sizler sağlıkı birşekilde alırsınız kucagınıza. Kendinize iyi bakın kızlar kendimi toplayana kadar yokum buralarda .
İnanmıyorum canım Ne diceğimi bilemiyorum Rabbim sabırlar varsın dün akşam görmeye gitmiştinizanne olmak ne kadar da zor Rabbim evlat acısı yaşatmasın kimseye

Artık yediğimiz içtiğimizden mi neyden bilmiyorum çok duyuyorum erken doğumları doktor risk yok demesine rağmen ilişkiye devam edip erken doğum yapanı bile duydum çevremde doktora güveniyoruz ilaç veriyorlar yan etkisi oluyor belkide alerjimiz var o ilaca bilmiyoruz Rabbim şu 2 ayı hayırlısıyla bitirmeyi nasip etsin grubumuzda 2. Kötü haber devamı olmasın inşallah yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik şuan hiç bir riskim olmamasına rağmen beni bile korku sardı demekki 32. Hafta ve sonrası çok önemliymiş

Ne yapsak olmuyor bazen çok üzücü elimizden bir şeyin gelmemesi. Ne bileyim artık kader mi başka sebep mi ama insanın içi içini yiyor o çaresizlik hissi

Ben inanıyorum canım bebişin daha vakti var. Sen de inşallah bu süreci sağlıkla geçirirsin. Hastane ya da ev neresi iyi gelecekse orda kal yeter ki iyi ol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…