2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Merhabalar ben de öncesinde kontrol de olmama rağmen gebe olduğumda 8 cm lik çikolata kistim olduğunu öğrenmiştim ki sizde zaten kontroldeymissiniz çünkü doktorunuz klomen tedavisi vermiş gebelikte myom dışındaki kistler küçülüyor myomlar maalesef büyüyor diye biliyorum kistleriniz küçülecektir merak etmeyin benimde bi sefer çok ağrım oldu kanamalı kanamam bile olabileceğini ancak kistten olacağını tedirgin olmaman gerektiğini söylemişti doktorum ayrıca yoğun çalışıyorum rapor verecekti ben almamıştım
O sebeple şu an için parol ve istirahat dışında yapılabilecek bir şey yok gebelik haftanız ilerledikçe küçülecek ağrısı da azalacak ama dönem dönem ağrısı oluyor merak etmeyin Allah’ın izniyle hayırlı olsun bu arada

Ya çok teşekkür ederim öyle korkmuştum ki sürekli araştırıyordum içimi rahatlattınız böyle yaşayan insanlarla konuşunca korkum azalıyor benimde öyle olur inşallah.. Allah razı olsun

Cennet kuşu annesiyim kaybettim ne yazıkki inşallah sizler sağlıkı birşekilde alırsınız kucagınıza. Kendinize iyi bakın kızlar kendimi toplayana kadar yokum buralarda .
Cennet kuşu ali asafimiz... çok üzgünüm başın sagolsun, Rabbım sana dayanma gücü versin, acını hafifletsin. En kısa zamanda kucağını sağlıklı bir bebekle doldursun.

Almıyorum.bugun pregnom basladim gunde kac kere icilecegini yazmamislar1 aydır bakılmıyor d vitamini midemi kaldırıyor diye damlatamadjm hic
Bakılmasına gerek yok ki kullanmanız gerekiyor rutin olarak zaten değer kaç olursa olsun sizin minimum 2 damla damlatmaniz gerekiyor günde

Ya çok teşekkür ederim öyle korkmuştum ki sürekli araştırıyordum içimi rahatlattınız böyle yaşayan insanlarla konuşunca korkum azalıyor benimde öyle olur inşallah.. Allah razı olsun
Merak etmeyin küçülecektir benim çok büyüktü 8 cm geçen 5.5 cm olmuştu

Bakılmasına gerek yok ki kullanmanız gerekiyor rutin olarak zaten değer kaç olursa olsun sizin minimum 2 damla damlatmaniz gerekiyor günde
Basladim bugün d vitamini damlasına yeniden bu tarifsiz dis de değil dis eti ya bide benim 17 kaplamam var porselen acaba alttaki dişlere mi bisi oldu ki dis etine vuruyor anlamadim ki zor valla zor

M
Dualarımız seninle inşallah her şey çok guzel
Olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…