2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Zahmet etmesinler ya şurda ne kalmış 40 a

Yaa bana da 26da başka doktor kız dedi ama ben sallamadım adam ısrarla kız dedi ben de perinatologdan iyi mi bilecek diye umursamadım ama şuan iyice kafam karıştı

Rabbim gönlüne göre versin canım Ya böyle şeyler duyunca ben de şüpheleniyorum hiç sormuyorum da tekrardan

O ne ya şaka gibi

Merhaba kızlar bugün doktora gittim 27 haftalık olduk tam doktorum da tayin istemiş gidiyormuş moralim bozuldu çok ama çok şükür bebişim çok iyi fazlasıyla hareketli 1000 gram dedi iyi demi kilosu buradaki kilolara bakıyorum da az mı acaba diyorum

Kızlar msj yazanlar için teşekkür ederim Allah razı olsun. Tek tek dönemiyorum o yüzden toplu yazayım dedim. Suan 23 mm olduğu için ilac ve full yatış ile takip ediliyor ayrıca ilaca başlandı. Yarin 2 ayrı doktor muayene edip büyük şehirlere sevk etme durumu olabilecek. Suan kesin doğum oluxak durum yok elhamdülillah. Yarin ki kontrol sonrasi burda mi kalicaz gidicez mi eve mi cikicaz belli olucak.
İlacın yan etkisine gelince şiddetli durmayan baş dönmesi yaşadım. Asla kendime gelemedim. Ne bayildim ne ayıldım. Eşimin söylediğine göre 4 saat üstünde o haldeymisim. Suan düzenli nst bağlanıyorum belli saatlerde. Şükürler olsun sanvi çıkmıyor. Mevla kullandığım ilaçları faydalı şifalı kılsın inşallah serviks bi miktar uzama yapar. 34. Haftaya kadar yaşadığım yerde kuvez desteği yokmus. 32ye kadar doğarsa entube ve beslenme desteği gerekecekmis. 32 den sonra doğarsa biraz daha rahat olur dedi doktor. İnşallah güzel hayirli sağlıklı haberleri Yarin paylaşırım sizlerle. Hepimiz önce kendinize sonra yavrulariniza çok dikkat edin. Agri sanci artık bi şeyler yaşama durumunda erteleme yapmayın doktora görünün. Allaha emanet olun inşallah.

Cok gecmis olsun hayırlısı olsun herseyin sağlıkla sihhatle sıkıntısız olsun

Benim de 2 3 gün önce o şekildeydi sanki tüm dişlerim çürük gibi hepsi ağrıyordu böyle bir şey ne gördüm ne duydum
Ne yaptın peki hüngür hüngür ağlıyorum bide vitamin değişti benim prog nemli bisi suya mı atılıyor nasıl.ixiliuo gözüm falan görmedi eşim şehir dışında acil.kadin doğuma gidicem sonra dişe böyle bir agri olamaz

Kendiliğinden geçti, ılık bir şeyler içmeye çalıştım. Yattım dinlendim. D vitamini takviyesi de alıyor musunuz baktırmış mıydınız değerinize

merhaba Moni moni çok geçmiş olsun. İnşallah bir daha böyle bişey yaşamazsınız. Birazda dayanın hiçdegilse32 haftaya kadar kısalma olmasın tüm dualarımız sizinle
Arkadaşlar rabbim hepimizi korusun güç versin annelik nasıl zor bir süreç sağsalim bebeklerimizi alalım kucağımıza

Merhaba benimki de bu haftasonu 26+5te 920 gr di kız bebeis benimki minyon olacak demekki dedim ustunde durmadim bir de 30 dan sonra iyi kilo alıyorlar o yüzden canımı sıkmıyorum ben

Dualarımız seninle Rabbım vaktinde sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

Geçen hafta aynı şeyi bende yaşadım yarın tekrar gidicez onun için .Detaylı yaptır mışmıydın peki

Çok geçmiş olsun Allahım şifa versin ikinizede inşallah canım benim dualarım seninle

Merhaba benimki de bu haftasonu 26+5te 920 gr di kız bebeis benimki minyon olacak demekki dedim ustunde durmadim bir de 30 dan sonra iyi kilo alıyorlar o yüzden canımı sıkmıyorum ben
Benimkide kız eşimle bende minyon tipliyiz bebeğimizde öyle olur galiba ama İnternete baktıgim kadariyla kilosu iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…