2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
benim erkek genelde sola rahat yatıyorum saha yatınca çok rahatsız edici bir his oluşuyor sanki nefesim daha çok kesiliyor gibi

Kova daha iyi değil mi ya akıllı bidiklar olur minnoslar gercii doğum saatine bağlı yükselen önemli doğum saatini buna göre ayarlayan bile duydum
O benim doktorla pazarlığa girdim ama her şey nasip sadece şunu diyeyim doğum haritasında güneşin düştüğü ev önemli sezaryen de sabah erken saatte alınca güneş 12. Eve düşüyor biraz sıkıntılı kendini göstermede , içsel karmaşıklık yaşıyor çocuk dedim doktoruma sabah erkek yaptırmam 12 den önce sen istersen saati dedi 11 buçuk gibi bakalım eğer ayarlayabilirsek acil gelmezse

İnşallah istediğin saatte istediğin şekilde olur burada mi okudum hatırlamıyorum ama sabah saatlerinde ameliyat olunursa daha kolay iyileşme oluyormuş bende çok inanıyorum harita işlerine 4. Evimde lilit vardı çok zor gebelik elde ettik mücadele tedavi kayıplar çok şükür kendiliğinden geldi miniğim

Sağlıkla gelsin minnoslarımız ne kadar ayarlasakta kendileri seçiyorlar kuzenime saat bile seçtik sezaryen olacaktı doğum için her şeyi hazırdı bir gece aniden geldi kendi seçti bebiş

Sağlıkla gelsin minnoslarımız ne kadar ayarlasakta kendileri seçiyorlar kuzenime saat bile seçtik sezaryen olacaktı doğum için her şeyi hazırdı bir gece aniden geldi kendi seçti bebiş
Kendi yolunu kendileri seçmeli ben buna inanıyorum sanki kaderine etki ediyormuşuz gibi geliyor bakalım nasıl ne şekilde gelcekler bebisler

Arkadaşlar selam 26 haftalık hamileyim ben de :) öncesinde 24 haftalık bi kaybım olduğu için gruba kayıt olmadım ama her gün düzenli takip ediyorum konuştuklarınızı :)
Benim 10 gündür fln tek göğsümden şeffaf sıvı geliyor normal mi bu haftalarda erken değil mi ya? Bi de tek taraflı geliyor olması bisaz tedirgin etti beni

Onlarda nedir ilk defa duydum ben hiç bilmiyorum bana kısa bir özet geçer misin

Kilo olayına takıldım kızlar kendimdede zamanında kilo alamıyorum dye sinir oluyordum son 2 ay kaldı 3-3,5 kiloları görürlermi acaba bebişler

Onlarda nedir ilk defa duydum ben hiç bilmiyorum bana kısa bir özet geçer misin
Haritamız da 12 ev var her evin farklı konuları oluyor bu evlerle yaptığı acı ve burçların konumuna bakılıyor natal harita deniliyor doğum saatine göre bakılıyor kuzum . Lilit dediğim bizdeki al basmasindaki kötü kadın diyebilirim benim çocuk aile evimdeydi oyuzden zorlu bir süreç geçirdik

Süt hormonları devreye girmiş normal kuzum bende de oluyor sarımsı şeffaf akıntı geliyor

Kilo olayına takıldım kızlar kendimdede zamanında kilo alamıyorum dye sinir oluyordum son 2 ay kaldı 3-3,5 kiloları görürlermi acaba bebişler
Evet ne ara alıyorlar acaba kiloları bizim geçen hafta 970 gramdı hadi bir kilo desek

Evet ne ara alıyorlar acaba kiloları bizim geçen hafta 970 gramdı hadi bir kilo desek
Kaçıncı haftandaydın?Ya inşallah alırlar almazsa üzülürüm çok alsında istemem 4-5 gibi normal doğuma engel olmasın hemde sağlığı açısından netten baktımda 30. Haftadan sonra haftada yarım kilo alırlar diyor

Al basmasını duymuştum al karısı da deniyor dimi temeli al karısı denen bir yaratığa dayanıyormuş taa Şamanizm’e kadar giden bir gelenekmiş lohusalara musallat oluyormuş falan ama esasen eskiden hijyene dikkat edilmediği için ve doğumdan sonrada rahim ağzı açık olduğu için enfeksiyon kapıyormuş lohusalar bunu da al karısı denen yaratığın yaptığına inanıyorlarmış Ben böyle şeylere hiç inanmam ya harita falan ama merak uyandırdığı kesin Peki bu haritadaki evlere nasıl bakılıyor acaba merak ettim

26+3 de 970 gramdı
27+3 olduk bakalım haftaya kontrolüm

Evet samanizme dayandığını okumuştum bende mistik olaylar çok ilgimi çeker bemimde İç Anadolu bölgesinde çok yaygın bu inanış çocuğun yatağına iğne bıçak konulurmus kadınlar kırmızı kurdeleden taç yaparmış gerçekten var mı bilmiyirum ama insan etkileniyor bu konulardan uygulamalar var ya da internetten bakabilirsin harita detaylarına kuzum

Bebek büyüdükçe organlar sıkışıyor diye biliyorum ayaktayken iyi ama yatınca ağırlık gögüs kafesime doğru yükleniyor sanırım ondan kalbim sıkışıyor
Yıllar sonra gelen edit doktoruma sordum, sizin söylediğiniz şeyleri söyledi. Çözüm olarak gece yatarken hemen yatmayın, önce oturun sonra yavaş yavaş bırakın kendinizi yatağa. Eğer bu çözüm olmuyorsa kardiyoloji ile görüşün dedi. İlk defa bu gece tavsiyesine uydum faydası oldu. Sizin de aklınızda bulunsun

Evet bende yavaş yavaş yatma tekniğini keşfettim ona rağmen devam ediyorsa sakin ve derin nefes alıyorum düzeliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…