2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Aşırı bebek sevesim var ya dişlerim kamaşıyor düşündükçe 🤭🤭 ensesinden mis kokusundan öpmek istiyorum 🤤🤤

Erkek miydi kızlar sizin, erkekler daha aşağıda olur kızlar daha yukarda olur derler.Oğlumda o his çok oluyordu kızımda şimdilik pek hissetmiyorum öyle ama o da çok yukarda hep. Nefes alamıyorum nefes darlığım çok ve mideme baskı oluyor rahatsızım sürekli. Bir de sol tarafa hiç yatamıyorum ben midemde çok rahatsız edici birşeyler oluyor, hep sağa yatıyorum doktoruma gidince soracağım🙄
Benim kız canım erkek değil bendede nefes darlığı oluyor özellikle yatınca kalbim hızlı atıyor ve sıkışıyor kalkınca düzeliyor

Erkek miydi kızlar sizin, erkekler daha aşağıda olur kızlar daha yukarda olur derler.Oğlumda o his çok oluyordu kızımda şimdilik pek hissetmiyorum öyle ama o da çok yukarda hep. Nefes alamıyorum nefes darlığım çok ve mideme baskı oluyor rahatsızım sürekli. Bir de sol tarafa hiç yatamıyorum ben midemde çok rahatsız edici birşeyler oluyor, hep sağa yatıyorum doktoruma gidince soracağım🙄
Benim kız her yerde geziyor aşağıda yukarıda midem de yan taraflarımda sağolsun midemi bile tekmeliyor ayaklarnı hissedyrum oralarda ama alt karnımda ağrı oluyor yürüyünce scıyor ağrıyor artık

Kızlar ben gece uykuda ayaklarımı uzatıp gerinmek istiyorum baldırıma kıramp giriyor acı içinde uyanıyorum bu 2 oldu. Sanki kaslar üst üste biniyor ne oluyor tam anlayamadım. Çok canım yanıyor yalnız. Bi dokunuyorum baldırım taş gibi olmuş masaj yaparak açmaya çalışıyorum 🥹
Bende uzatınca gerinince kramp giriyor canım sağ bacagıma ve aynı yeree giriyor hep diz altımın arka kasına nette okumuştum uzun yatmamak gerekiyormuş bacakları kıvırarak yatmak gerekiyormuş kramp girmemsi için ama ayaklarım ağrıyor uzatmak gerinmek istyrum grce bağırarak uayndığımı biliyrum en son kramp dakikalarca geçmek bilmedi zorla kaldım masaj yaptım magnezyum kullanıyorum ama yinede giriyor ertesi günde zor yürüyorum öylemoluncada sıcak su torbası uyguluyorum kramp giren yere

Benim kız her yerde geziyor aşağıda yukarıda midem de yan taraflarımda sağolsun midemi bile tekmeliyor ayaklarnı hissedyrum oralarda ama alt karnımda ağrı oluyor yürüyünce scıyor ağrıyor artık
Magnezyum eksik kalıyor olabilir canım dozunu arttırabilirsiniz doktorunuzla konuşup benimkisi öyle yapmıştı.Benim kız da habire mide civarıma kafasını ya da poposunu yaslayıp gerdiriyor derdi hep yukarılarda😀

Sonunda bütün yatılı misafirleri yolladım aksama kadar temizlik.yaptim nevresim yika.kurut yerleştir ev suour sil koltuk.sil.hali sil canım çıktı ama.istedigim gibi yapamıyorum cok.yoruluyorum
Maşallah canım ben bi evi süpürünce bile hemen düşüveriyorum yorgunluktan çok zor geçiyor bu hamilelik ilki çok rahatmış meğerse🥺

Sonunda bütün yatılı misafirleri yolladım aksama kadar temizlik.yaptim nevresim yika.kurut yerleştir ev suour sil koltuk.sil.hali sil canım çıktı ama.istedigim gibi yapamıyorum cok.yoruluyorum
Ay gelmesin kimse gelen de desteğe yardıma gelsin bu ne böyle hizmet mi beklenir gebeden 😔

Magnezyum eksik kalıyor olabilir canım dozunu arttırabilirsiniz doktorunuzla konuşup benimkisi öyle yapmıştı.Benim kız da habire mide civarıma kafasını ya da poposunu yaslayıp gerdiriyor derdi hep yukarılarda😀
Ağrı yoktu hiç bu hafta başladı gece sağ apandisit bölgeme sancı girmişti apandisit ameliyatı olmuştum daha önce o günden sonra o bölgemde yürüdükçe ağrı kaldı aynı gün doktora gittim gaz sıkışması olablir dedi bebekle ilgili sıkıntı yok dedi magnezyumla ilgilife bişey demedi

Kaç mg magnezyum kullanıyorsun canım

Ay gelmesin kimse gelen de desteğe yardıma gelsin bu ne böyle hizmet mi beklenir gebeden 😔
Ayyyy cenaze için geldiler bir mahkeme için geldiler eşimin kuzenleri bide benim ilk dışından ailem.valla insan kimse istemiyor dandini oldu evim annem ameliyatlı bacağından kısıtlı hareket ediyor babam ne yapsın yazık mecbur.icimdrn geçirdim doğuma kimse.gelmesin ben eşimle.gideyim.dogurup geleyim.o baksın bana

Ayyyy cenaze için geldiler bir mahkeme için geldiler eşimin kuzenleri bide benim ilk dışından ailem.valla insan kimse istemiyor dandini oldu evim annem ameliyatlı bacağından kısıtlı hareket ediyor babam ne yapsın yazık mecbur.icimdrn geçirdim doğuma kimse.gelmesin ben eşimle.gideyim.dogurup geleyim.o baksın bana
Aman aman gerek yok doğumda canım esinle halledersiniz yani yardımcı olacak durumda değiller demek ki en azından lohusa millete hizmet etme bir de

Ben istemiyorum canm da işte annem ben şubatın ilk.haftasi gelirim yarı kirkin çıkınca giderim diuo gelme diyemiyorum doğumdan sonra babanla kardeşinde gelir ankaradan konyata diyo gelmeyin desem yanlış anlayacak

Kızlar ben gece uykuda ayaklarımı uzatıp gerinmek istiyorum baldırıma kıramp giriyor acı içinde uyanıyorum bu 2 oldu. Sanki kaslar üst üste biniyor ne oluyor tam anlayamadım. Çok canım yanıyor yalnız. Bi dokunuyorum baldırım taş gibi olmuş masaj yaparak açmaya çalışıyorum 🥹
Evett o bendede oluyor cok fena kendime zor geliyorum 😥

X