2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar ben gece uykuda ayaklarımı uzatıp gerinmek istiyorum baldırıma kıramp giriyor acı içinde uyanıyorum bu 2 oldu. Sanki kaslar üst üste biniyor ne oluyor tam anlayamadım. Çok canım yanıyor yalnız. Bi dokunuyorum baldırım taş gibi olmuş masaj yaparak açmaya çalışıyorum

kadınla konuştum şimdi anlattım olanları burda bizede aynıydı onun istediği o zaten velayetini ikametini aldırcak it gibi gezip tozcak dedi velayetini vermiyecek yanına çağırcak uzaklaştırmam lazım onu ordan diyor aynen dedim bende eşime anlattım velayeti vermicek uzaklaştırmak lazım ordan diyo dedim boşunamı dava açtırttı bana koşa koşa birsürü masrafa soktu diyo bende omu açtırdı senin oğlun açtırttı dedim zaten onada dedim benim erken doğum riskim var zaten 3 ay var doğumumada dedim ben hem bebekle hemde onla uğraşamam diye dedim hiç bişey demedi bi nebze olsun rahatladım

Ne güzel annesiyle iletişim kurulabiliyor canım iyi yönden bak demek ki o da zaptedememiş , hadi gözün aydın kadınla halletmen de çok iyi olmuş ne olursa olsun anne anlar seni

Ayakları tam sağ tarafta doktor da dedi hep oraya vuruyor sağa yatınca basıyor tekmeyi ayağı mı sıkışıyor nedir geriliyor bi de
Benimki sabit değil ki hiç. Pazar akşamı ayakları sagdaydi. Sabah kontrole gittik başı sağ taraftaki. Yan yatınca da olmuyo duz yatınca da olmuyo. Az kaldı ama her geçen gün biraz daha zorlamaya devam edicez o biraz sıkıcı

İnşallah bir an evvel kurtulursun bu dertten ya valla bana bile sinir geldi milletin şımarık çocuğuyla kim uğraşacak kendi annesi bile uğraşmamış.

Benimki bas asagidaydi bu gidişimde makat popo asagi gelmiş yine Oğluşum hiç durmuyor yerinde

Kramp canım benm de 3tür oluyor kipirdatma nefes al ver olduğu zaman magnezyumu ihmal etme, muz ye, soda iç

Merhaba yazdıklarının hepsini okudum sen kendine dikkat et strese girip dert etme ben bile sinir oldum buradan. Allahtan kadin normal konusa biliyor kendi cocugunun nasil oldugunu biliyor. Insallah kendi yanina alir cocugunuda en azindna annesi kendi ilgilensin. Annesi bile basa cikamayan cocukla sen ne yapasin. Icini rahat tutmaya calis insallah velayetini kendi annesi alir

Benimde öyle gerinmeyince kramp yok ama gerinince baldırıma kramp giriyor magnezyumu kullanmama rağmen

Kizlar benimde karnim iki gundur tas gibi oluyor sanki ayak ustu durdugum zaman asagiya dusecek gibi oluyorve alt tarafi aciyor. Kendimi kotu hiss ediyorum boyle oldugu zamanlarda

Benimde öyle gerinmeyince kramp yok ama gerinince baldırıma kramp giriyor magnezyumu kullanmama rağmen
Benim de öyleydi dozunu arttırdı doktorum o zaman geçti, bir sorun isterseniz.ocean extramag günde 2 kere kullanıyorum artık, ağrılarıma da iyi geldi

Aynı sorun bende de vardı magnezyum başlayınca geçti

Aynı sorun bende de vardı magnezyum başlayınca geçti
Benim de öyleydi dozunu arttırdı doktorum o zaman geçti, bir sorun isterseniz.ocean extramag günde 2 kere kullanıyorum artık, ağrılarıma da iyi geldi
Kramp canım benm de 3tür oluyor kipirdatma nefes al ver olduğu zaman magnezyumu ihmal etme, muz ye, soda iç
Bende osteozinc kullanıyorum magnezyum olarak ama yeterli gelmiyor sanırım çünkü bacak arası ağrılarım oluyor kas ağrısı gibi. Ayak altlarım nispeten hafifledi ama bacak aram nedense yürürken ağrı hissediyorum. Bir de bacak kıramplrı başladı işte… Annelik zormuş

inşallah canım anne babasını dinlemeyen beni hiç dinlemez bu da benim için bi ısdırap

Canım kramp o, banada oluyor gerinmeye çekiniyorum

İyi demişsin canım. Bu tavrına devam et sen çocuğuna odaklan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…