2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
9. Ay kan değerleri nasıl çıkacak bakalım demir eksikliği de uykusuzluk yapıyormuş
Merhaba bizde de bakipmisti hasta iken. 5 aylikti. Kanda hangi değer biliyor musunuz. Direkt hemoglobin olarak baktım yazmıyor mct vs vs seklinde

Hct , mcv , mch, neu düşük çıkmış ly ve potasyum yüksek çıkmış kan değerlerinde. İdrarda da kalsiyum kreatinin spot değeri yüksek kreatinin idrar sistin düşük sanırım idrar değerleri böbrek taşından dolayı bozuk yani çok yüksel ihtimal öyle ama kan değerleri neden bozuk merakmettiö bakalım pazartesi doktor ne diyecek

felicita17 ayak basmayı soracaktın canım, benimkide basmıyor hatta ayaklarını içe çekiyor, resmen korkuyor sanki
Valla canım özellikle sormadım ama baktı muayene etti kulağından popisine kadar gayet normal dedi aktif bı bebeğiniz vat dedi kafası yamuk mu dedim tummy time hiç yapmadı dedim tortikolis mi ne var ya onu sordum yok gayet normal dedi,ayak başıyo ama tam diremiyo basıp birakiyo dunyeni güncelleme geldi yurutecle ileri geri yürümeyi öğrendi

Bndr bende sorma bu kadar etkileyeceğini düşünemedim bazen aliklik geliyo bana niye yapıyorum bilmiyorum ama iyiki baktırdık belki uyumamasi huzursuzlugu bile bundan olabilir.

Uyku eğitimi sordum yanımda yatıyor dedim yatsın fçok rken ayirma dedi özellikle erkek bebekler anneyi bı sure fazla darlıyorlar dedi demekki sana ihtiyacı var dedi ama hocam saat başı uyaniyo dedim 1 yaşına doğru geçer dedi ortama alıştıkça ihtiyacı karşılandikca alışacak daha kolay uyuyayavak dedi

Bu Vitaminler önemli ama bebekte eksiklik varsa anneden alıyor anne sütüyle sizde zaten emziriyorsunuz ya sizden de alır yinede yetmediği için bizim onlara takviye yapmamız gerekiyor bu dönemde bizşm değerlerimizi hızlı düşüyor bende bir aydır ilaçları düzensiznkulanmaya başladım kendim için ama şimdş yine vitaminlsrimi alıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…