2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kaçıncı haftandaydın?Ya inşallah alırlar almazsa üzülürüm çok alsında istemem 4-5 gibi normal doğuma engel olmasın hemde sağlığı açısından netten baktımda 30. Haftadan sonra haftada yarım kilo alırlar diyor
Listedeki gibi bire bir olmayabilir kilo alımı ama referans olur sana kuzum❤️ önemli olan sağlıklı olması zayıf olsada tombik olsada 😇

Eklentiler

• Screenshot_20231121-192228_Gallery.jpg
    Screenshot_20231121-192228_Gallery.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 95
Evet samanizme dayandığını okumuştum bende mistik olaylar çok ilgimi çeker bemimde 🙈 İç Anadolu bölgesinde çok yaygın bu inanış çocuğun yatağına iğne bıçak konulurmus kadınlar kırmızı kurdeleden taç yaparmış gerçekten var mı bilmiyirum ama insan etkileniyor bu konulardan 🥴🤭 uygulamalar var ya da internetten bakabilirsin harita detaylarına kuzum
Evet benimde ilgimi çeker ama hiç inanmam 😁 Kurdele taç falan bunlar hurafe şeyler ya 😁 Sağol canım bir araştırayım merak ettim benim evlerde ne varmış 😁

40 gün anne yalnız bırakılmaz inancı da ordan geliyor , yaşayan çok kişi duydum al karısı olaylarını biz pek inanmıyoruz hatta dün konuşuyorduk kendi aramızda 😅 lohusa zaten başlı başına psikoloji bozan bisey bence uykusuzlukta eklenince sesler görüntüler görünüyordur ben uykusuz kalınca ayakta rüya bile görürüm ama pek yalnız kalmamaya calısıcam kendi sağlığım için

Günaydın kızlar. Mide bulantıları yeniden başlayanlar var mı? Sanki hemen yanma var hem bulantı :KK43:

24+4de 815 gramdı benim miniğim :) haftaya gideceğiz bakalım ne kadar olmuş. Sizler 3 haftada bir mi yoksa 4 haftada bir mi gidiyorsunuz kontrole ?

24+4de 815 gramdı benim miniğim :) haftaya gideceğiz bakalım ne kadar olmuş. Sizler 3 haftada bir mi yoksa 4 haftada bir mi gidiyorsunuz kontrole ?
Beni 4 haftada bir çağırıyor doktorum bir sonraki muayene 32.haftada olacak ondan sonra sıklaştıracağız muayeneyi dedi.

40 gün anne yalnız bırakılmaz inancı da ordan geliyor , yaşayan çok kişi duydum al karısı olaylarını biz pek inanmıyoruz hatta dün konuşuyorduk kendi aramızda 😅 lohusa zaten başlı başına psikoloji bozan bisey bence uykusuzlukta eklenince sesler görüntüler görünüyordur ben uykusuz kalınca ayakta rüya bile görürüm ama pek yalnız kalmamaya calısıcam kendi sağlığım için
Bence var ben inanıyorum ablamın doğumda yanındaydım eniştem işten geç gelirdi kapı otomatı bozuk olduğu için zili çalınca balkondan anahtar atardı gece yarısı baktım ablam odada yok aşağıdan geliyor Zil çaldı açmaya indim kimse yok dedi manyakmısın neden iniyon beni uyandırmadan dedim 15 dk sonra eniştem geldi ben çalmadım dedi

Sol gögüs altımdaki kaburgam özellikle gece çok ağrıyor kızlar kalkınca kendime gelince rahtlıyor ağrı geçiyor iç çamaşırımıda çıkarıyorum bazen ağrıttgını düşünüyorum ama yinede ağrıyor böylr ağrı yaşayan varmı

Sol gögüs altımdaki kaburgam özellikle gece çok ağrıyor kızlar kalkınca kendime gelince rahtlıyor ağrı geçiyor iç çamaşırımıda çıkarıyorum bazen ağrıttgını düşünüyorum ama yinede ağrıyor böylr ağrı yaşayan varmı
😳😳😳 Bende bu sabah kalp acısı yaşadım. Gebelik öncesinde kalple ilgili rahatsızlığım vardi ama kan sulandirici kullanmaya başladığımdan beri kalple ilgili sorunum kalkmıştı. Saat tuttum 35 dk gibi sürdü acı. Acılı arayıp ambulans istemeyi bile düşündüm. Sonra camasirin takılı olduğu aklıma geldi. Çoğunlukla takmıyorum evde. Çıkarttım bi 10 kadar bekledim elhamdülillah geçti. Nabzim tansiyonumda normaldi. Ama çok korktum

😳😳😳 Bende bu sabah kalp acısı yaşadım. Gebelik öncesinde kalple ilgili rahatsızlığım vardi ama kan sulandirici kullanmaya başladığımdan beri kalple ilgili sorunum kalkmıştı. Saat tuttum 35 dk gibi sürdü acı. Acılı arayıp ambulans istemeyi bile düşündüm. Sonra camasirin takılı olduğu aklıma geldi. Çoğunlukla takmıyorum evde. Çıkarttım bi 10 kadar bekledim elhamdülillah geçti. Nabzim tansiyonumda normaldi. Ama çok korktum
İyi şükür geçmiş canım bende bu aralar takmıyorum gecede çıkartıyorum kaburgam daha çok acıyor onu takınca ama yok byle bir acı acaba kalpmi ağrıyor diye düşündüm gece ama kaburgamı elleyince falan ağrı oluştu hep organlar sıkışıyor diye oluyor herhalde

İyi şükür geçmiş canım bende bu aralar takmıyorum gecede çıkartıyorum kaburgam daha çok acıyor onu takınca ama yok byle bir acı acaba kalpmi ağrıyor diye düşündüm gece ama kaburgamı elleyince falan ağrı oluştu hep organlar sıkışıyor diye oluyor herhalde
Olabilir mümkün oldukça bol şeyler giymek gerekiyor. Farkı da değiliz ama bi sure sonra kıyafetlerle bedeni sıkıştırıyor sanirim. Hem içten hem dıştan daraliyor organlar.

X