2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Her geçen gün daha da hareketleniyorlar 🥰
Evet yaaaa minnoşum 🫠 yeni bi huy edindi emerken emmeyi bırakıyor yüzüme bakıyor gülüyor konuşunca cevap veriyor bana agular ayyylar gülmeler meme dışarda sohbet ediyoruz arada emiyor sonra sohbete devam 1 saaat sürüyor böyle böyle emişmek 🙈🙈 bitiyorum o bakışına 🫠🥰

Ahahha az önce benimki de tummy time yaparken döndü bende herkesi aradım bakın dönüyo diye ana olmak çok garip yasahahaha🤪🤪
Ahahahha gerçekten öyle benimde öyle olmuştu eşimi aradım çabuk kameradan bak bize Zeynep dönüyor dedim yemek koyuyormuş tam o sırada ay bi dakika nasıl bakıcam görüntülü mü ariyim dur nasıl falan diye heyecanımız restoranda herkes gülmüş ona çok komik ya 😂😂 hepimiz zorlanıyoruz yoruluyoruz ama çok şükür bin şükür yavrularımıza ya 🙏🙏

Kizlar merhaba, benim kızım cok uykusuz dogdugundan beri gunduz duzgun uyumuyor gece uykusuna da en erken aksam 11de geciyor. Sabah 6da fix ayaktayiz. İse baslicam yakinda bu yorgunlukla nereye kadar goturucem bilmiyorum. Gunduzleri uyusa bile basinda oturuyorum 5dk da bir uyaniyor nerdeyse. Annem olmasa karnimi bile doyiramicak durumdayim. Sizler nasil hallettiniz ben mi bi yerde yanlis yapiyorum beceremiyorum uyutmayi. Uyumadikca hep huzursuz oluyor. Artik uyku egitimi alsam mi diyorum napcagmi sasirdim
Böyle durumlarda doydugundan emin olun diyorlar . Onun dsinda da benim bebeğim de benden ayrilinca huzursuz . Uykuyu bile yanak yanağa uyumak istiyor. Bugün de 20 dk uyuyup uyandı iki kez 🤷

Evet yaaaa minnoşum 🫠 yeni bi huy edindi emerken emmeyi bırakıyor yüzüme bakıyor gülüyor konuşunca cevap veriyor bana agular ayyylar gülmeler meme dışarda sohbet ediyoruz arada emiyor sonra sohbete devam 1 saaat sürüyor böyle böyle emişmek 🙈🙈 bitiyorum o bakışına 🫠🥰
Yaaa, git gide pek bi minnoşlaşıyorlar ☺️ Ben de emerken göz göze gelip gülümseyip birşeyler diyorum nasıl gülümsüyor böyle meme düşüyor ağzından sonra..sabahları günaydın diyorum gülüşmeler filan 🥰🥰 yumuş yumuş kalpler havalarda

Kizlar karma aşıdan kac gün sonra banyo yaptırdınız, bana hemşire 3 gün dedi ama oğlum çok kaka yapmış, sırtından taşmış, atletini çıkarırken çok hareket etti, ensesine kadar bulaştı 🤦pamukla temizledim ama içime sinmedi, pazartesi 11 de aşı oldu bugün yikasam sorun olur mu acaba
Ayyy pinpirikli ben 3 gün dediler 1 haftadır yıkamıyorum çocuğu çocuk koktu nasipse bugün yıkıycam 😂 😂 bence bekle ne olur olmaz garanti olsun 🙈🙈

Ben en çok onu seviyorum emzirirken. Benimki henüz başlamadı emerken gulusmelere, full konsantre emiyor hala ama abisi yapardı, emzirmeyi bırakıp onu yiyesim gelirdi 🥰

Böyle durumlarda doydugundan emin olun diyorlar . Onun dsinda da benim bebeğim de benden ayrilinca huzursuz . Uykuyu bile yanak yanağa uyumak istiyor. Bugün de 20 dk uyuyup uyandı iki kez 🤷
Ayyyy çok tatlı yaaaa 🙈 bizimkinde öyle bi hal yok ayakta kucakta olsun kim olursa olsun 😂😂 tabi senin için yorumcudur ama seni bilmiş çok tatlı yaaaa 🫠🫠🫠

Beni emmiyor sut sagip veriyorum o yuzden doydugundan eminim. Reflusu var o etkiliyo biliyorum ama hat safhada bi uykusuzlugu var. Uyumayinca da cok huzursuz oluyor oyalayamiyorum.butun bebeklere uyku diliyorum valla

Beni emmiyor sut sagip veriyorum o yuzden doydugundan eminim. Reflusu var o etkiliyo biliyorum ama hat safhada bi uykusuzlugu var. Uyumayinca da cok huzursuz oluyor oyalayamiyorum.butun bebeklere uyku diliyorum valla
Reflu konusunu bende soracağım doktora . Uyumamasinin sebebi o da olsbilir . Gündüz ışıktan da etkileniyor olabilir. Herşey olabilir 🤷 Uyumayip vakit gecirebiliyorsa o da iyi biz hep yanak yanağayiz 😄

Ayyyy çok tatlı yaaaa 🙈 bizimkinde öyle bi hal yok ayakta kucakta olsun kim olursa olsun 😂😂 tabi senin için yorumcudur ama seni bilmiş çok tatlı yaaaa 🫠🫠🫠
Evet yorucu ama bı o kadar da tatlı ☺️ Biraz önce market siparisini teslim aldım . Kapıyı da yanak yanaga açtık . Çok komik olabiliyor 😂

Esimin kardesi geldi 4 gün kaldı . Çocuk şarkılarıni falan iyi biliyor. Toplamda günde 40 50 dk takilmislardir bende dinlendiğimi farkettim 😂 Sosyallesme zamanımiz gelmiştir belki de die dusunuyorum

Evet yorucu ama bı o kadar da tatlı ☺️ Biraz önce market siparisini teslim aldım . Kapıyı da yanak yanaga açtık . Çok komik olabiliyor 😂

Esimin kardesi geldi 4 gün kaldı . Çocuk şarkılarıni falan iyi biliyor. Toplamda günde 40 50 dk takilmislardir bende dinlendiğimi farkettim 😂 Sosyallesme zamanımiz gelmiştir belki de die dusunuyorum
Ama yerin sizi ya 🧿🧿😍😍 Artık kesinlikle oyun oynamak istiyorlar 🙈 ben şu piyanolu oyun halısını aldığıma çok memnunum gerçekten dünya varmış bizim kızı baya baya oyalıyor 😂

X