2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar benim de bebegin de burnu arada tikaniyor neden bu neyin belirtisi? Konuya deginmissiniz vakitsizlikten kurcalayip bulamadım diğer sayfalarda influenza mi belirtisi bu ya??
Sanmıyorum . Evinizde petekler yanıyorsa kurutuyor evi. Tıkanması çok normal serum fizyolojikle sürekli açın en az günde 3-4 kez yapın. Eğer öksürük burun akıntısı hırıltı varsa doğru yenidoğana gidin. Eğer evde nemlendirici varsa o da bir nebze sumuklenmeyi azaltıyor. Burnu tıkalı oldu mu kesinlikle emmiyorlar dikkat edin

Kızlar peki beslemeden sonra hiriltili sesler cikarmasi nefes almasi normal mi? Ota moka hastane yollarina dusmek istemiyorum çünkü
Muhtemelen gazı vardır. Üst gazını çıkartın. Cikarttiginiz halde gecmiyorsa alt gaz sancısı da olabilir. Bizimkinin öyle. Hırıltı gibi gaz sancısı oluyor.

Bizim hastanede işitme testi için yenidoğana gittik (ilk 30 gün hastanede randevusuz bakılıyor bebekler ) onlar yönlendirdiler işitme testine gidip yaptırdık. Kendi adınıza bakarlar bence.

Baby turcoyu ben de denemek istiyorum. Pamuk zor geliyor bana((
Benimkinde baby turco pişik yaptı. Pamukta pişik yapmadı ama yapmak üzereydi. Tabi W winner123 arkadaşın dediği gibi hazırlamadim pamuklari toplu islatmistim. Bundan sonra onun dediği gibi yapicam .şimdi suyla yıkıyorum poposunu gece zorda kalırsam pamuk kullanıyorum. Islak mendil asla gelmiyor çocuğuma

Saturasyonu ve ciğerlerini dinleyince doktor tahlile ihtiyaç duymadi. Öncesinde film çekilmişti başka doktor tarafından o filme göre yatış verdiler meğer yanlışmış işte
Bizim de ciğerler temiz ateş yok sadece influenza pozitif çıktığı için yatırdılar

Ben Molfix in izotonik sulu olanını aldım , kullandım. Hatta kullanırken suya koyup ıslattım su biraz köpük köpük oldu. Poposuna kullanmaktan vazgeçtim. Islak mendile başlayınca zaten çocik pişik oldu pamuğa geri döndük

Ay o kabın linkini atar mısııın

Umarım baby turconun iyidir bezi, sleepy bitince baby turcoya gecicem çünkü

Bizim hastanede işitme testi için yenidoğana gittik (ilk 30 gün hastanede randevusuz bakılıyor bebekler ) onlar yönlendirdiler işitme testine gidip yaptırdık. Kendi adınıza bakarlar bence.
Biz de yaptırdık hastaneden ayrılmadan önce ama ikinci bir test yaptırmamız söylendi tiroid ilacı kullandığım için.

24 günlük şuan sizinki ne kadarlık 5 . Hafta diye biliyorum atak haftasını ama erken mi başladı acaba

Çocuk adına neden açılmıyor kimliği çıkmadı mı hala? Bence normal çocuk doktoru ya da yenidoğana götür onlar yönlendirir sizi

Aynı durumdan muzdaribim. Sleepy ye dokunubca bile belli oluyor dokusu naylonumsu daha. Molfix daha pamuksu geliyor. Bizde de yarım paket sleepy kaldı. Günde bir defa onu takıp eritmeye calişıyorum.

Bizim de ciğerler temiz ateş yok sadece influenza pozitif çıktığı için yatırdılar
Allah kolaylık versin bize test yapmadılar. Umarım tez zamanda taburcu olur . Bizim burdaki hastanede anne oteli vardı. Her üç saatte bir bebeğin yanına gidip emzirebiliyoruz. Sizin böyle bir imkanınız var mı

Ben kullanıyordum. Doğumdan sonra kullanmadım. Doktor da demedi kullan diye. Doğumdan sonra kullandığın için mi işitmee testi istediler?

Ne kadarlık bebeğiniz? Ben de artık yıkamak istiyorum. Direk musluğun altına mi tutuyorsunuz? Ben pamuğu kaynatılmış suya batırıp poposuna sıkıp o sekilde siliyorum. Havluylamkuruluyorum. Baya güzel temizliyor ama direk yıkamak gibi olmaz yine de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…