2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende de mustela vardı ilkten onu kullanıyordum. İçerik temiz diye. Ama hic işe yaramıyor maalesef çok geçmiş olsun insaAllah tez zamanda geçer . Evet yıkayıp poposuna Bepanthol sürünce hiç pişik bizimkinde de kalmadı. Bezlerden de turco denedim pişikti bence mamadandi ama bıraktım onu Molfix denedim o da pişik yaptı. Şimdi sleepy bio natural kullanıyorum. Çok üzerinde kalınca hafiften kızarıklıklar başlıyor. Benim bebeğe çok bir şey gelmiyor sanırım. Küçükken bende çok pişik olurdum şimdi bile her kıyafeti giyemem bana çekti sanırım Prima premium çok iyi diyorlar ama onu da kullanmak istemiyorum. Şimdilik slepyle devam. E bebeğe gidebilirsem goona da bakicam internette ufak numaralarini bulamadım .

Benimki de bu gece uyumaya niyetli değil, iki gece önce de sabahı zor etmiştik. Gün aşırı cozutuyor benimki
Ben çözümü leğene su koyup göbekten aşağı sokmakta buldum. Gazına kakasina iyi geliyor . Hoşuna da gidiyor her gün banyo yaptiramiyorum havalar soğuk diye bu da işe yaradı en huysuz zamanında deneyin. Ama tam huysuzlanmadan koyun yoksa ağlamaları asla durmuyor

Yanındayım ben, devlette almicaz dediler özele geldik, yarın sabah çıkıcaz inşallah
Oh çok iyi . Yanında olmak en en güzeli. Süper yarın taburcu edeceklerse. Çünkü benim bebiş yattığında gripten yatan bebekler izole ve nerdeyse 10 gün yatış veriyorlardı. Demek ki sizinkinin durumu iyi çok şükür

Aynı şeyi ergenlik zamanlarımda yaşadım ama doktor dikkate alıncak bir şey değil zamanla kapanır birçok çocukta görüyoruz demişti için rahat etmesi için yine bir kardiyologa gidin ama ciddi olduğunu sanmam

Kızlar bebeğinizi sırt üstü mü yatırıyorsunuz. Başını yana çeviriyor genelde ama bazen de başı düz yatıyor. Reflü yatağında eğimli yatıyor ama kafasını düz tutunca tedirgin oluyorum yine de

Bazen düz yatiriyorum bazen yan yatiriyorum. Zaten uykum aşırı hafif gık dese uyaniyorum. Tedirgin olmayın düz yatırın diyorlar şimdi bazı çocuk doktorları. Bebişlerde hayatta kalmak için çaba gösteriyorlar. Yedirip hemen yatirmamak lazım sanırım. Birde Reflü tanısı varsa daha dikkat etmek gerekiyor

Çok şükür iyi zaten enfluver ve hava veriyorlar bide burun temizleme yapıyorlar ben evde de yaparım onları, ateş ciğerlerde bisey olmayınca gidebilirsin dedi doktor

Gündüz kesinlikle uyumuyor 5-10 dk hop uyanıyor 1 saat uyutmaya çalışıyorum hep ağlamaklı ne yediğini bile ölçemiyorum bir ağzına iki çeneye akıtıyor. Akşam 10 da bayıldı resmen uykusuzluktan gece 1 buçukta uyandı yedi yatti sabah 6 bucuga kadar. Şimdi yine yedi 1 saattir uyutmaya çalışıyorum. Başladı benim mesai , kendide yorgun uyuyor 2 dk sonra gözler fal taşı sinirlerim bozuldu artık. 45 günlük olduk uyanıkken dursa bir şeylerle göstersem etsem yine sıkıntı yok hep ağlamalı geçince bende stres oluyorum benim stresım ona da geçiyor kısır bir döngü sonra. Kaka yapamıyor ona huzursuzlanıyor o ağladıkça canımdan can gidiyor

Aynısı. Gaz sancısı olduğunu düşünüyoruz

Ben korkudan kafasının üzerine yatıramıyorum çok kusuyor çünkü o yüzden bi sağ tarafına yatırıyorum bi sol tarafına bazen yanındayken de yine de kafasının üzerine yatırmaya çalışıyorum

İlk bebegimde premium kullanmıştım sonra başka beze gecememistik istememisti, tuvalet eğitimine kadar onunla devam etmek zorunda kalmıştık. Artık Prima alınacak gibi değil malesef. O yüzden bu bezelere alışmak zorunda

Aynı şeyi yaşadık bizde 24 ayına girdi, bi ara artık büyüdü başka beze geçelim dedik, çok fena pişik oldu, bi oğlumda molfix aldım şimdilik memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…