2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Baktım Jüpiter boğa diyor
Benim güneş burcum bı sure daha Jüpiter benim burcumda kalacak, biraz kilo aldırıyor Jüpiter, daha hamile degilken amaaannn ben yiyorum yiyorum kilo almıyorum Jüpiter beni sismanlatamaz dedikten bir ay sonra hamile olduğumu öğrendim ve 90 kiloya yaklaşmış vaziyetteyim Jüpiter hangi burctaysa o burca şans getirir ama şişmanlatır da neyseki pluto gibi 30 sene kalmiyor bı burçta bı kaç ay kalıp gidiyor diğer burçlara.

Yaa bak ne güzel destek olmak isteyen ailenin yanındasın, bugünler geri gelmeyecek hiç düşünme birini rahatsız eder miyim gibi şeyleri, gece daha rahat olacak gibi dersen öyle dene. Çok ayaklanmayın ben ihtiyaç anında seslenirim desen? O hissi biliyorum, yardım etmek için pervane oluyorlar ama insan arada yalnız halletmek istiyor bazı şeyleri. Kendini üzüp strese sokma iyi düşün inşallah gönlüne göre devan edecek
Yanma mı var ya? Bu ara iyice baskı oldu ya böyle az az geliyor ben de şüphelenmiştim geçen kontrolde söyledim, ama bi şey çıkmadı tahlilde kültürde. Ama fazlaysa belirtin bi yaptır istersen için rahat etsin.

Ben size yine aynı şeyi söyleyeceğim. Ulaşımınız kolaysa Cemil Taşçıoğlunda tahlil yapıyorlar. İdrar tahlili sonucu 2 saat içinde çıkıyor. Aklınızda olsun.
Bebiş çok hareketli aşağılarda bi hareketler oluyor sürekli, kanala girmeye çalışıyor sanırım. Sancı da yapıyor. Ama midede rahatlama yok Sizin kanala girmiş gibi duruyor dediğiniz gibi. Yakın mı acaba gelişi

Tamm olarak aynılarını yaşıyorum, biraz ayakta kalayım baskı artıyor. Paytak paytak yürümeye de başladım böyle oradaki histen dolayı :) belim boşta oturursam bel ağrım artıyor ama geneli regl öncesi ağrı gibi.

Ben oğlak burcuyum eşim kova. Bence kova olması yakınındaki insanlar için daha kolay, ama yine de içimden bi oğlak olsa diye geçiyor, eşimse bir hafta daha tut içinde babasıyla aynı gün doğsun diyor.

Merhaba kizlar,biz dün 38+2 de 10 Ocak Çarşamba günü sabah doğduk daha öncede yazmıştım tansiyondan dolayı bir gece yatisim olmuştu tansiyon takibi istedi doktor dususe gecmeyince 40i beklenmedik.Dün sabah kızıma spinal sezeryanla kavuştum çok şükür her şey yolunda.Spinal olacaklara tavsiye ben igneden dahi ödüm kopar ama çok rahat ve kolay geçti kendinizi motive edin olumlu girin zaten oradaki herkes size yardımcı oluyor

Ay buna çok şaşırdım, yeni öğreniyorum böyle birşey. Ben kendim oğlak olduğum için bazen oğlak olsun diye geçiyor aklımdan ama bazen de tam da dediğin gibi kovalar daha huzurlu, insan yanında yaşlanmaz diye kova olsa daha güzel olur da diyordum.

E biz ülkece oğlakmışız o zaman yıllardır vala burada büyüteceksek mücadelesiz olmayacak gibi bu iş uzuun bi zaman daha, neyse engelleyebilen engellesin vala ne kadar azaltsak kardır :)
Ben de Tomris ismini seçerken diyodum, savaşçı kadın sonuçta çocuk bi de hep savaşmak zorunda kalmasın diye, sonra dedim ki bu ülkede kadın olacak savaşmayıp ne yapacak varsın olsun

Benim burcuma ne zaman gelecek acaba
Kızında mi 3. Ev Jüpiter, aile, sosyal çevre bakımında şanslı, ayrıca pratik zekaya sahip olduğunu temsil eder 3. Ev
Ay hadi inşallah

Maaşallah gözünüz aydın, sağlıkla büyüsün

Bende hiç kasılma yok, yalancı sancı bile yok bugün 38 hafta olduk tık yok, aşağı da inmedi pek niyeti yok gibi bebişimin umarım şu 2 gün meselesi doğrudur çok ümit bağladım
2 gün meselesi nedir? Ben mi kaçırdım? 40 a kadar gider diyorsun yani?

Yanma yok şöyle idrar çıkıyor ya bittikten sonra sanki sancıyor aşağıya düşüyor gibi mesanem ve yerine çıkna kadar ve 3-4 saniye kıvrandıroyor. Rahat çıkarsın ya ittirerek idrarını o zaman sancı oluyor. Şuan yavaştan çıkıyorum ittirmeden nasıl anlatayım sana zorlamadan rahat olmadan sıkarak yaparız ya öyle yapınca ağrı olmuyor. Doğum acildeki dr dedi bebek baskı yapıyor ondandır diyor. Ama o kadar da ağrı olmaması lazım bence anormal. Sabah sağlık ocağına değil de normal acile gidip tahlil yaptıracağım başka yolu yok. Sağlık ocağı haftasonu çıkar sonuç acilde hemen enfeksiyon varsa antibiyotik yazarlar en azından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…