2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende hatta doktora sordum tedirgin oldum başta bana niye vermediniz diye. O da kan sulandırcı sana verirsem kanaman başlar dedi demekki yaptığı tahlillere göre hareket ediyor dedim bende
Bugüne kadar geldik. Allah'ım hayır ve güzelliklere çıkarsın inşallah. Güzel günlerde saglıkla büyütmeyi nasip etsin.

15 ay sagimla çok iyi idare etmişsin ve sütün kesilmemiş. Ben hem emzirip hem sağım yapıyordum ona rağmen biraz az emzirdigimde hemen sütüm azaliyordu. Zaten az olan sütüm emzirme sayısı azaldıkça iyiden iyiye bitme noktasına gelmişti ki oğlum da emmeyi bıraktı 1 yaşında
Benim de git gide azaldı. En son bir sabah bir de akşam sağiyordum. Düzeni bozunca hemen azalıyordu. Artıriyordum sagım sayısını. O yüzden şu an makine görmek bile istemiyorum. Çocuklarımdan daha çok temas ediyordum ona😕

Böyle durumda bende evham yapıyorum hemen uzaniyorum rahatlatıyor um biraz kendimi 30 olduk bzde bgn bende akşam sertleşme oldu fuze gibiydim çok kasildim ilk defa korktum şahsen sürekli ovaladim gezdim sonra baktım olmuyor yattım uyumuşum 1 saat o ara rahatladım hareketlendi şükr ama doktor toplanması iyi değil deyip beni ürküttü 5dkdan fazla sürerse gel fln dedi bende anlamadım 🙄 inşallah zamanında gelsinlerde
Benim de bazi günler çok oluyor. Bazen az oluyor. Günde 3 defa normal dedi doktor. Ama benim bazen daha çok oluyor.

Ben onu araştırdım canım biraz, benimde ilgimi çekiyordu. Ama vardığım sonuç şu oldu;
Cihazı yıkarken motoru çok çabuk yanıyormuş çünkü tüm elektrik aksanı o göğsüne yerleştirdiğin parçanın içinde. Temizlerken bozan, motoru yanan, çöpe atılan çok makine olmuş. Pek biz Türklere gibi değil öyle kırklamayı falan seven milletiz bi ıslak bezle silip geçemeyiz bence 😅
Benim de endişelerim bunlar bi de motoru göğüste Allah göstermesin yanar patlar bi şey olur uğraş duur

Suwe çok güzel indirime girmişti ordan aldım tüm pijamalarımı. Kumaşlarını çok seviyorum hem görüntü olarak güzeller hem içinde kendimi çok konforlu hissediyorum. Ben 3 çocukla dışarı çıkamam artık dolabımda 2024 pijama kreasyonuna yer açıyorum görüşürüz 2025 de cici kıyafetler 😂
Ben bu markayı hiç duymamıştım. Çok güzel modeller görüyordum nette ama cesaret edip alamadım. Belki bir takım daha alabilirim ben de bakalım indirim bulabilirsem.

Grubumuz ne kadar minnoş ya dedikodu bile yapmıyor kimse 🤣 ben bayadır girmemiştim oraya. Geçen buradan giden kızların halini hatrını sorayım diye yazdım. Doğum yapanları tebrik ettim falan. Sonra da bakmaya başladım kim doğurdu naptı diye. Son on gündür mesajları azalmış ama ben farketmedim hiç demekki o kadar çok yazıyorlar normalde 🤣
Ben de vakit buldukça takip ediyorum orayı. Ama bı süredir girmemiştim. Dun gördum ben de. Gereksiz gerilim olmuş. Bizim de iki ayimız falan kaldı. Hatta kendi adıma iki aya kalmaz sezeryan olacağı için. Düşündükçe heyecan basıyor. Hemen hazırlık yapmak istiyorum. Sonra daha alışveriş yapmadığım geliyor aklıma😊

Gece 2den 8e kadar yazmıştın sanki öyle anladım ben canım ☺️çok şükür hareketlenmiş yine. Cumartesi güzel haberler getireceksin bize inşallah 🥰🙏🏻
2 ile 8 arası uyudum, onu soylemek istedim aslında ama o panikle cumlelerimi doğru sevemedim sanırım 🥲 inşallah, hepimiz sonlara kadar ilerletelim süreçlerimizi 🥰

Günaydın kızlar bu sezeryan günü belirleme hangi haftalarda yapılıyor
28. Haftada doktor hangi günler aralığında yapacağını söyledi. 15-20 Ocak arasinda bı gün seçin dedi. 17 ya da 19 Ocak diye düşündük eşimle, 32. Haftada kontrole gittiğimizde seçtiğimiz günü soylicez. 38+5 ya da 39+0 gibi sezaryene giricem büyük olasilikla

Ben bu markayı hiç duymamıştım. Çok güzel modeller görüyordum nette ama cesaret edip alamadım. Belki bir takım daha alabilirim ben de bakalım indirim bulabilirsem.
Aa pijamaları çok güzeldir suwenin asla pişman olmazsın yani kumaşlarının güzelliğini anlatamam. Birde ben lohusalıkta çok terliyorum üşüyenlerin aksine. Herkes yelek patik vs giyer ben tiril tiril gezerim evde 😅

Ben de vakit buldukça takip ediyorum orayı. Ama bı süredir girmemiştim. Dun gördum ben de. Gereksiz gerilim olmuş. Bizim de iki ayimız falan kaldı. Hatta kendi adıma iki aya kalmaz sezeryan olacağı için. Düşündükçe heyecan basıyor. Hemen hazırlık yapmak istiyorum. Sonra daha alışveriş yapmadığım geliyor aklıma😊
Ay ben üşenmedim okudum ne olmuş diye sabah sabah 😀 bizim grupta da aktif olan bi arkadaşımız vardı onun da üyeliği silinmiş maalesef üzüldüm. Doğumlarımız yaklaştı haber almak istiyor insan kim ne yaptı diye. Buradan kimse gitmesin bak hepinizi merak ederim ben 🤣

2 ile 8 arası uyudum, onu soylemek istedim aslında ama o panikle cumlelerimi doğru sevemedim sanırım 🥲 inşallah, hepimiz sonlara kadar ilerletelim süreçlerimizi 🥰
Anladım canım🥰 Bebişler böyle adrenalin yaptırıyor bize işte. Geçen ben de çok korktum. Bazen içerde bizim panik hallerimize gülüyorlar gibi geliyor 🤣🤣

Aa pijamaları çok güzeldir suwenin asla pişman olmazsın yani kumaşlarının güzelliğini anlatamam. Birde ben lohusalıkta çok terliyorum üşüyenlerin aksine. Herkes yelek patik vs giyer ben tiril tiril gezerim evde 😅
Ben de çok yerliyordum ama mayıs ayiydı. Ocatka ne olur bilemem.

Canım doğuma hazırlık için oluyormuş ya o kasılmalar. Tabiki korkutucu geliyor insana ama böylesi de normal değil gibi gelmeye başladı bana. O yüzden sordum bi sıkıntı yoktur inşallah. Çarşamba muayenem var sormayı düşünüyorum
Bence oluyordur sen hissetmiyorsundur. Çünkü oncekinde ben de hiç anlamıyordum. Hatta ultrasonda bakarken doktor kasılma var deyip magnezyum yazmıştı. Daha 14 haftalık falandım.

Ay ben üşenmedim okudum ne olmuş diye sabah sabah 😀 bizim grupta da aktif olan bi arkadaşımız vardı onun da üyeliği silinmiş maalesef üzüldüm. Doğumlarımız yaklaştı haber almak istiyor insan kim ne yaptı diye. Buradan kimse gitmesin bak hepinizi merak ederim ben 🤣
Ben de biraz baktım kesin ifsalicaklar şimdi hepimizi eyvah 🤣şaka bı yana, yazmışsın ya ne güzel grubumuzda hiç dedikodu olmuyor diye cidden bizim grubumuzda kimse dedikodu yapmadı, kimseyle alay edilmedi. Bu grup ve üyeleri az malzeme olmadı öteki grupta, geçmiş konularımız bile buradan giden bazı üyeler tarafından asagilar tarzda orada yazıldı. Birlikte gülüp dedikodumuzu yapanlar şimdi birbirlerine iftira leveline geçmiş. Kacimiz ile alay edildiğini okudum orada, sonra insanlarin reelde bastırdığı komplekslerini sanalda daha rahat açığa vurduğunu hatırladım 😁 neyse velhasıl kelam karma diye bişey var ve işliyor 😎

Son düzenleme:
Ben de çok yerliyordum ama mayıs ayiydı. Ocatka ne olur bilemem.
Ben Aralık ocakta hem usuyup hem terliyordum
O daha beter bişey. Doğumda biraz fazla kanamam olmuştu benim kansız kalmıştım usuyordum ama bı taraftan da garip bı ter boşalması var tüm bedenimde soğuk soğuk. Bu lohusaligim da aynı aylara denk geleceği için penye ve pamuklu atletlerim (ter için) peluş terliklerimle polar sabahligim (üşüme için) hazır olmalı 😁

X