2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ek gıda dönemi için termos ne aldınız? Ben babyplus 260 ve 450 ml olanları alacagım sanırım

Kızlar ek gıda dönemi için termos ne aldınız? Ben babyplus 260 ve 450 ml olanları alacagım sanırım
Babyplus ve skiphop aldım bi fark yok ya babyplus iki kapaklı gibi sadece içerde termos kapağı var üstünde bi de tabak olarak da kullanılan ekstra kapak. Skiphoptada yanında takılı çatalımsı kaşığımsı bir şey var bence kullanılmaz😀 babyplus fiyat olarak çok daha uygun, şimdilik kaynar su koyuyorum mama için geceden sabaha hala baya sıcak tutuyo

tadımlar ile 1 hafta geçiyor bile, 3. Günden sonra her gün 100 ml yoğurt vermeye başladım. Kabak tadımı bitti bence pek sevmedi zaten neden sevsin kim haşlanmış kabak sever😂, yarın havuca geçiyoruz. Ah cidden yani çok zaman alan bir şey, 3 öğün yemek yedirdiğimi düşünemiyorum saatler alacak Allah hepimize sabır versin😀

Aa süper bende alıcam bu kitapları çünkü yemek konusunda çok iyi değilim hep düşünüyorum çocuğa ne pişircem ben neyle neyi karıştırıcam diye😁
Ayy pelincim inşallah güzel çıkar kitaplar. Millet güzel yorumlar yapıyo. Sen emzirme kolluğu almışmıydın memnun kaldın mı ondan.

Babyplus ve skiphop aldım bi fark yok ya babyplus iki kapaklı gibi sadece içerde termos kapağı var üstünde bi de tabak olarak da kullanılan ekstra kapak. Skiphoptada yanında takılı çatalımsı kaşığımsı bir şey var bence kullanılmaz😀 babyplus fiyat olarak çok daha uygun, şimdilik kaynar su koyuyorum mama için geceden sabaha hala baya sıcak tutuyo
Skiphop görselleri cok güzel ama o kadar fark vermeye gerek yok diye dusundum bende acıkcası. Kuzenim babyplus ıcın 7 yıldır kullanıyorum cok kullanıslı dedi. Oioi önlük filan almıstım onlar için de 2 ay hevesle kullanıyorsun sonra normal önlük takmaya baslıyorsın daha kolay temizleniyor dediler. İade edecegım valla gereksız ne varsa

Kızlar 32 yaşında ilk oğlumu doğurdum , hep istedim ama zor dedim hem maddi hem manevi açıdan .. denemelerim oldu olmadı bos gebelik geçirdim derken 40 yaşında yani 8 sene sonra kızımı doğurdum , yaş geçti demeyin bebişleriniz büyüyünce düşüncelerinizde değişebilir 🤗🌸

Kızlar 32 yaşında ilk oğlumu doğurdum , hep istedim ama zor dedim hem maddi hem manevi açıdan .. denemelerim oldu olmadı bos gebelik geçirdim derken 40 yaşında yani 8 sene sonra kızımı doğurdum , yaş geçti demeyin bebişleriniz büyüyünce düşüncelerinizde değişebilir 🤗🌸
Tek kalmaması cok guzel bence gercekten tek bırakmak bencillik gibi geliyor ama baktıgın zaman asırı yorucu bir süreç bebek bakmak

Koltuk değil kolluk hani kola takılıyo yastık gibi 🙄 beğenmiştin alıcam demiştin diye hatırladım da memnun kaldın mı diye merak ettim
Ayy kolluk mu yazmışsın benim strese bağlı iq düşüklüğü olduğu için valla koltuk diye okudum aldım canım çok güzel bir şey o kolumun kemikleri çocuğa batıyo gibi hissediyodum şimdi onunla öyle bi dert kalmadı yumuşacık

Kızlar sizin bebiş sinirlenince böyle kollarını kendini sıkıyor mu ? Bizim ki böyle 2-3 sn sıkıyo ıııı diye sinirleniyor bırakıyor cok üzülüyorum o an acaba ne istiyor diye anlamıyorum

Demir ilacını nasıl veriyorsunuz ben sabahları d vitaminini veriyorum demir ilacını peşine mi vermem lazım yada akşam mı acaba

X