2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlae bebegim dunden beri istahsiz.ne yapsam yediremiyorum.deliricem sabah bi 90 lik icirebildim zar zor.oglen 1 de 60 lik.simdi deniyorum tovne icmiyor.tukuruyor biberin siringa kasik, ayakta yatarak hepsini denedim.vallahi delirecegim.neden boyle anlamadim.asi mi etkiledi 2 gun oldu.demiri bugun vermedim.dun rahatsiz etti diye.nesesi yerinde yani hasta gibi degil.dis mi diyorum ama siringaylada icmiyor😭😭

Kötü duruyor Ya sanki yıkamıyorsun gibi temiz bakmıyorsun gibi bir görüntü. Zeytinyağına başladık önleri temizledi Arkada küçük iki tane kaldı onlarada iyice yedirmeye çalışıyorum umarım tamamen geçer şampuan yapmıyorum artık sanırım iyi durulama yapamıyordum kucağına kaçar diye korktuğum için
Temizlikle konağın hiç alakası yok bence 2çocugumuda gobegı dustu gunden beri her gün yıkadım ama 2.de oldu 😅 zeytınyagı beklettikten sonra ince dişli bir tarak varsa yavaşça tara kabuk kabuk çıkıyor zaten 😊

Kizlae bebegim dunden beri istahsiz.ne yapsam yediremiyorum.deliricem sabah bi 90 lik icirebildim zar zor.oglen 1 de 60 lik.simdi deniyorum tovne icmiyor.tukuruyor biberin siringa kasik, ayakta yatarak hepsini denedim.vallahi delirecegim.neden boyle anlamadim.asi mi etkiledi 2 gun oldu.demiri bugun vermedim.dun rahatsiz etti diye.nesesi yerinde yani hasta gibi degil.dis mi diyorum ama siringaylada icmiyor😭😭
Ayni durumları yaşıyoruz ya. Kaç aylik sizinki

Bugün o içindeki sarı patladı aktı pamukla sildim başka bir şey yapmam gerekiyor mu acaba
Hic bilmiyorumkı bızde ıcınde sarı bıs yok önceden varsa da dikkat etmemısım su an koyu kırmızımsı bir deri gibi kabullanıp düşüp duruyor

4. Ay ben kaç gundur yasıyorum ve yasamaya devma edıyorum:)

Bizim konak az dıyordum
Osman gonlal hocanın dedıgı sırayla zeytınyaglı taraklı neli bir yıkadım bir kabuk cıktı şok oldum

Nasıl yıkadınız? Ben de yapayım yok gibi ama
Videoda zeytınyagıyla masaj yapın sacına 10 dakıka beklerken tarayın dıyor sonra sampuanlarken tarayın dıyor sonra durulayın duyor cıkınca saç derisi kurumaması ıcın dogal yag surun nemlendırın dıyor ben bebeyagı surdum dogru mu bılmıyorum ama:)

Son düzenleme:
Geceleri sorun yok saglan yiyor ama gunduz canimiza okuyor
Atak haftasinda yasadim aynisini 10 gun falan surdu o istahsiz durum hem emziriyorum hem mama veriyorum biberonu asla tutmuyodu emmek istemiyodu boynuma cingirak falan bagliyodum hem oynasin hem emsin diye. Geceleri yiyodu benimkide uykulu oluyodu ya oyun yapamiyodu doktorumuz karanlik yerde dikkatini bisey cekmicek sekilde doyur dedi .

Atak haftasinda yasadim aynisini 10 gun falan surdu o istahsiz durum hem emziriyorum hem mama veriyorum biberonu asla tutmuyodu emmek istemiyodu boynuma cingirak falan bagliyodum hem oynasin hem emsin diye. Geceleri yiyodu benimkide uykulu oluyodu ya oyun yapamiyodu doktorumuz karanlik yerde dikkatini bisey cekmicek sekilde doyur dedi .
Hic bitmiyorki ataklari🫣😅

Ben biberon olanak dr browns kullanıyorum 1 numara uç kullanıyordum 2 ye geçtim yine yapıyor acaba bizimki direk 6-9 mu istiyor 😂😂
Ben de o marka biberon kullanıyorum hatta bu biberonu yeğenim üç yaşına kadar kullandı hiç ucunu değiştirmeden 😀bazı bebekler sabırlı oluyor bazıları hemen gelsin istiyor

X