2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Aşı kartın vardır aslında ordan da takip edebilirsin.

Benim büyük oğlana rota asisi yaptırmıştık gene bebekti ama yürüyordu ay bir ishal oldu cocuk 15 gün ne yapsak geçmedi hiç tahlil felanda yapmadılar belki rota virusu olmustu
Rota virusu asisi içinde süt ürünü var alerjiyi tetikleyebiliyor ben yaptırmadım alerjk olduğu için
Benimkinde hiçbir belirti yok ishal de değil tek belirti kakasında kan olmasıydı. Doktor diyetine devam et dedi çünkü yalancı pozitiflikten şüpheleniyo hiçbir belirti olmadı için. Ben de süt ürünlerine alerjisi var mı yok mu bilmediğimden yaptırdım rotavirüs aşısını cuma alerji doktoruna götürücem belki alerji testi yapar yapsa iyi olur aslında

Uykuya geçişi zorlaştı eskiden gündüz uykuşarımız daha uzun olurdu ve kendi uyurdu şimdi sallayarak uyutuyorum beşikte ve yarım saatte uyanıyor gece de yine beşikte sallıyoruz mızldıkça sallıyorum bi düzenimiz yok yani rezalet

Canım cok gecmis olsun insallah yalancı pozitiftir ki eğer bi belirti yoksa bence oyledir

Bagirsak tepkili ise testlerde çıkmaz. Bizim süt alerjisi testlerde çıkmıyor fakat diyet açarken farkında oldum. Devlete gitmeni tavsiye ederim özele gitme boşuna . Muayene 2 bin bizim 5 bin cilt testi devlette aynilarini bedava yapiyor .Kakada gürültü beslenmeden sonra gazını almiyorsan da olabiliyor anne sütü alan bebek sümüklü kaka da yapabilir. Kan da aşıdan dolayı olabilir . Diyetten 1 ile 3 hafta sonra belirtiler geçiyor sumuklenme ek gıdaya kadar sürer diyorlar .

Kızlar bebitomun bacakları böyle. Sizinkiler nasıl? Çarpıklık mı var acaba diyorum yoksa normal mi

Eklentiler

• IMG_0458.jpeg
    258,6 KB · Görüntüleme: 41
Teşekkür ederim bilgiler içinpazartesiden beri süt ürünü tüketmiyorum hiç kakada kan görmedim ama tabi mukus devam ediyo gürültü de azaldı bu arada beslenme sonrası gazını almıyorum evet kendi bi süre sonra çıkartıyo diye bi de rahatsız görünmüyo hiç ondan

Yüz üstü cevirirsen yatakta veya yerde kendisi çıkarır gazını canım rica ederim nedemek ben 2 ay yemeyip sütle yapılmış kekten bir dilim yiyince kakada kan olmuştu dr bu şekilde diyet artırıyor arada alerji geçmiş mi diye eğer alerji çıkarsa bana yaz kuzum ben sana tüm öğrendiğim bilgileri aktarırim hem özel hem devlet takip ediyor benimkini prof dr yonca tabakin alerji kitabında okuyorum. Tavsiye ederim.

Kızlar bebeklerinizin boyun altı kızarıyor mu ? Benimki kuruyor kızarıyor nekadar krem sursemde klima 24 saat açık ya
Evet sanırım pişik oluyor o bölgeler. Ben bazen pişik kreminden sürüyorum boynuna. Ama tabi duştan 1-2 saat önce. Sonra duşta krem kalıntılarını falan yıkıyorum.

Tamam canım özelden randevu almıştım şimdi onu iptal ettim devletteki doktor sevk açmıştı zaten şimdi devletten alıcam alerji için randevu. yüzüstü çeviriyorym seviyo da öyle durmayı öyleyken çıkartıyo gazını ama kusması çok işte bi yandan da kusuyo yüzüstü. 2 hafta sonra tekrar gidicem bakan doktora gaita yapıcak belki de dediği gibi virüsten olmuştur hafif atlatıyodur hayırlısı bakalım size de çok geçmiş olsun alerjiyle uğraşmak zor o alerji kitabını da alıyım zaten ben ve babası aşırı alerjik kişileriz bebekte de olabilir

Merhaba. Benim bebeğim de alerjik bebek çoklu besin alerjisi var. 3 aylık olduk 2 aydır diyet yapıyorum ama 1 haftadır cildinde egzaması arttı yeni bir açma yapmadım da anlamadım neden oldu. Siz hangi şehirdesiniz hangi doktora gidiyorsunuz alerji için acaba?

Bebeklerınız mamadan yarım saat bi saat sonra bazen su tarzı bir sey cıkarıyor mu kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…