2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Başta vardı benim 1 hafta sonra felan olmuştu enfeksiyon vardı 40 kontrolünde her şey normaldi ama şu birkaç gündür tekrar oldu
He ben yanmayı dikiste sandım benim dikiste vardı şuan benim yanmam yok ama o akıntı var enfeksiyon gibi ama kızlarda da varmış rahim demek ki kendini toparlıyorum garip ya bi düzelmedi

@kubiskubiskubis O ozgeeeee1 atağınız nasıl gidiyo kızlar? 😀 bu kez gerçekten hissettim atağı öncekileri anlamamıştım ama bu kez ben burdayım diyo 🙈

O ozgeeeee1 gece 3te kalktık hala yatmadık bütün düzen bozuldu😂
Al sana atak😂😂😂
Bir iki gündür fena değiliz biz ama geçen hafta çok çok çok kötüydü bu pazartesiye kadar. 11.haftada geldi sanırım bizim atak😂 yalnız geceleri dişinin kaşıntısına uyanıp ağlıyo artık sinirden çok üzülüyorum

Oha bende sıcaktan benim başıma geliyo sanıyordum ahahahhahahahaahhaha iyi gülerim ben buna
Eşime diyorum ki benim deterjana alerjim olmaya başladı galiba sürekli koltukaltim kaşınıyor, sonra bir fark ettim ben ne zaman koltukaltim kasiniyo desem bebe kucağımda emziriyorum🤣🤣

Eşime diyorum ki benim deterjana alerjim olmaya başladı galiba sürekli koltukaltim kaşınıyor, sonra bir fark ettim ben ne zaman koltukaltim kasiniyo desem bebe kucağımda emziriyorum🤣🤣
Bak harbiden siz diyince farkettim durumu çocuğu ne zaman emzirswm kaşınıyor 🤣🤣🤣🤣🤣 ama çok komik bir şey bence ya 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi ahahha

Ayyy menenjit hakkında yazıları okuyorum çok fenayım ateslencek mi simdi nasıl olacak offff offff dertlendim ya kıyamıyorum bebegime😭😭😭😭
Doktor böyle bir kağıt vermişti bu ne demek oluyor

Eklentiler

• 1000045565.jpg
    1000045565.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar ben bugün bebeğime menenjit ve rota yaptircam da dikkat etmem gereken bir şey var mı?? gulumsebebek gulumsebebek golden-snitch golden-snitch melegim can melegim can
Banyo yaptırıp git canım menenjit asisindan sonra 1 gün banyo yapılmıyor. Dr o an bize 1 doz calpol yazmış minik biseyde verdiler. Bı vermedik onu evde var nasıl olsa ateş olursa verelim dedik çok şükür gerek kalmadı ateşi çıkmadı hiç. Kakasına dikkat et dedi hemşire, altını aldım hemen kenara koyayım sonra elimi yikiyayim deme dedi. Olur da çok kaka yaparsa degdirmeden aşıya yikayabilirsin dedi. Bu kaka olayını ben rota virüsü asisinyapildi ya bakterilerden ötürü ellerini hemen yıka dedi diye düşündüm eşim de asi yerine değmesin diye öyle düşünmüş. Zaten dikkat ediyordum alt değiştirmeden sonra önce elimi yıkıyorum sonra alıyorum seni de uyarır zaten medstarda olacaksaniz

X