2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar geceleri bebisinizin gazını çıkarıyor musunuz ağızdan hala? Benimki 2.5 aylık oldu hala çıkarmaya çalışıyorum ama geceleri uyuduğu için çıkmıyor genelde, bazen gündüzleri karın ağrısı oluyor bundan kaynaklı mi acaba

Kızlar geceleri bebisinizin gazını çıkarıyor musunuz ağızdan hala? Benimki 2.5 aylık oldu hala çıkarmaya çalışıyorum ama geceleri uyuduğu için çıkmıyor genelde, bazen gündüzleri karın ağrısı oluyor bundan kaynaklı mi acaba
Şuan cikariyorum🤣 çıkar canım mutlaka zaten hemen yatirmamak gerekli bogulmasin diye.. o yüzden de beklerken çıkarıyorum 5 dk çıkmazsa yatırıyorum ama karninin agridigini nasıl anladın?

Şuan cikariyorum🤣 çıkar canım mutlaka zaten hemen yatirmamak gerekli bogulmasin diye.. o yüzden de beklerken çıkarıyorum 5 dk çıkmazsa yatırıyorum ama karninin agridigini nasıl anladın?
Ben de baya uğraşıyorum ama uyudugunda çıkmıyor ya sinir oluyorummm. Ayaklarıyla baya tepiniyor birde aniden geliyor sanki karın ağrısı bir anda çığlık atar gibi ağlıyor masaj hareketleriyle rahatlayıp susuyor
Yada çok ağlarken yüzüstü çevirip tutunca susuyor o zaman karnı ağrıyormus diyoruz

5 dk kadar bekliyorum çıkmazsa yan yatırıyorum

Kızlar klimalı odada nasıl giydiriyosunuz bebişleri 26 derecede kullanıyoruz ne yapmalıyım üstünü açıyor gece

Aay kizlar benim bebişin dişleri çok kaşınıyor sanırım. Ellerini çılgınlar gibi emiyor parmağını emmeye başladı. Eliyle kulağını oynuyor. İnşallah dis değil de keşif icindir. Dün benim elimi de havada kapip kemirmeye calismisti
Kaşınıyor olabilir canım bi doktor takip eddiyorum cocugunun kaşınıyormuş 11. Ayda cıkmış dişleri 🥹

Ben de baya uğraşıyorum ama uyudugunda çıkmıyor ya sinir oluyorummm. Ayaklarıyla baya tepiniyor birde aniden geliyor sanki karın ağrısı bir anda çığlık atar gibi ağlıyor masaj hareketleriyle rahatlayıp susuyor
Yada çok ağlarken yüzüstü çevirip tutunca susuyor o zaman karnı ağrıyormus diyoruz
Gaz sıkışiyordur karın ağrısı değil o masajla rahatliyordur benimki öyle davrandığında öyle oluyo ve gazını cikartiyorum sansliysam..birde uyudumu bende sinir oluyorum gaz çıkmıyor yatağa yatirincada ihhliyo gaz rahatsizligi hareketi yapiyo

Canım 26 derecede çorap giydiriyo muydun golden-snitch golden-snitch ben gece açtım klimayı giydirmedim de tek zıbınla üstünü de açmış inşallah hasta olmaz🙁

Bu anakucagından kullanan var mı acaba. Bebeğim 2 aylık olucak nerdeyse. Beşiği yatak odasında duruyor klima yetersiz geliyor artık orda yatamıyoruz beyaz tenli kızım hemen isilik oluyor. Salonda akşama kadar ya kucakta yara hamakta yatıyor. Bundan alsam gündüzleri el kol hareketi için yararı olur mu acaba.Eki Görüntüle 3457265 Eki Görüntüle 3457266
Bende merfbaby nin anakucağo var 1. Haftadan itibaren oturtmaya başladım şuan 2 aylık baya seviyor, gündüz uykularını bununla yapıyor çoğu zaman. Yemek yerken falanda kurtarıcı resmen.

Hamileliğimden beri takip ettiğim bir sayfa burası hepinizin yazdıklarını tek tek okuyorum ama bir türlü cesaret edip kendim yazamamıştım. Kısmet bugüneymiş 😊

Canım 26 derecede çorap giydiriyo muydun golden-snitch golden-snitch ben gece açtım klimayı giydirmedim de tek zıbınla üstünü de açmış inşallah hasta olmaz🙁
Bizimki de hep üstünü açıyor canım. Ayağına göre giydiriyorum eğer soğuksa giydiriyorum. Bizimkinin ayakları terleyip buz gibi oluyor 🙄 bir de gece uyurken ayaklarının ortulmesini hiç sevmiyor ayaklarını ortersem bezi ittirip aciyor. İstersen çorap giydirip ayaklarını ortmeden örtüsünü ört o zaman ittirremiyorlar ötüyü

Dik konuma getirip sırtına minik pıt pıtlar yapıyorum genelde omzumda uyuyakaliyor zorlamıyorum yatırıyorum yatağına

Kızlar bebişlerinize kaç ay zıbını giydiriyorsunuz? 6 ay alttan kasmaya başladı 9 a geçsem mi

X