2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Oha ya beden kalıpları o kadar çok oynuyo mu naturalle çok şaşırdım yada çocuğun acaba fiziki yapısına göre de mi çok değişiyor ki

aynen canım 3.ay kontrolüne az kaldı o zaman ogrenirsem yazarım
Ama kilolu değil bence hani insan bogum bogum et ariyo o kiloya göre de yok yani kemiği mi ağır bilmiyorum yada eti mi sıkı
Belki kemikleri iridir canım önceden hergün tartardık artık aklımıza bile gelmiyor benim oğlanda toplu duruyor ama bizim babada kilo takıntısı var ilerde çok kilolu olmaması için ne yapmamız lazım diyor rejim yaptıralım dedim 2 aylık bebeğe. Tamam kilo iyi değil de ne yapabilirim ki şuan yani büyüdükçe hareketlendikçe normale döner diye düşünüyorum

Kesinlikle ayaklaninca kilo verirde daha el kadar nesine başlamış şimdiden esinevet ya şimdi aklımıza bile gelmiyor garip

Ya ben de yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum daha önce tecrübem olmadığı için o yüzden başını dik tutma egzersizi hariç pek bir şey yaptırmadım. Bir tek eline bir şeyler verip tutmasına yardımcı oluyorum. Parmakları zamanla bir şeyleri daha iyi kavramaya başladı ama onun haricinde de dönme vs calistirmadim pek

Ohhh be sonunda 4 diyen biri daha oldu ben 4 kullanıyorum bebiseanca oluyo poposuna
Dr bezi öyle bir sıktı ki ortada birleştirdi biz o kadar sıkmıyoruz iz oluyor 4 numara sipariş vermiştim Dr öyle yapınca hiç açmadım bile paketi 3 numaradan devam 6.5 kiloydu en son

Bi git bakalım yeni doktor ne diyecek canım. Sıkma canını hiçbirimiz hiçbi şeyi tam oturtamadık ki tek tavsiyem sütüne dikkat et ben yandım sen yanma

Bak sen de 2 numara diyosun belki de ben bezi takmayı beceremedim son zamanlarda ya bi ona da dikkat edeyim. O alttan pot durma görüntüsünü ben de sevmiyorum şu anda bile bol duruyo. Evet kasıklarda iz kalıyo benim oğluşta, huzursuz değil diye takmıyom çok

MAMA TAKVİYESİ VEREN ANNELERE SORUM??Merhaba mama ne kadar veriyorsunz biz 2 aylik olduk günde 1 kere 90 veriyorum ama sanki yetmiyo 120 ye ciksam mi? Onun dışında hep emiyoz melegim can

Dr bezi öyle bir sıktı ki ortada birleştirdi biz o kadar sıkmıyoruz iz oluyor 4 numara sipariş vermiştim Dr öyle yapınca hiç açmadım bile paketi 3 numaradan devam 6.5 kiloydu en son
Bende mi sorun siz mi küçük kullaniyonuz ben mi büyük cozemedim bio natural mi senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…