2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Benimki simdi biberonun ucuyka oynasmaya basladi.son bikac gundur.emmiyor oynasiyor.sanidim kasintidan.3.ayi bitirdik 4 e gectik.
Aaa benimkide bir haftadır mamayı biberonun cucuyla oynayarak içiyor doydu canım vermiyorum basıyor çıglıgı veriyorum içmiyor ama ucunu geveleyip duruyor inşallah dişler erken gelmez bizim grubun bebeleri hep çabuklar maşallah

Ne kadar çok kusuyor canım aralıgı nasıl banada hep fazlasını çıkarıyor diyorlar bende öyle düşünüyordum yani bazen de kestirmiş şekilde çıkartıyor pütürlü yani genelde mamadan hemen sonra gaz çıkarmak için aldıgımda çıkarıyor

Kızlaar sizin bebişlerde ara ara uykusunda ağlıyor mu, ağlıyor diye koşuyorum halbuki uyuyor hala sonra bir anda kesiyor
Benimki uyurken de mutsuz yaaa
İnstada Osman diye bir doktor var, bebek uykusunda ağlıyorsa gaz sancısı ya da bir ağrısı vardır demişti. 2 yaşına kadar bebekler kabus görmüyormus

Ayni boyle davraniyor.

Aldınız kullandınız mı inş işe yaramıştır
Evde klima açıktı doğduğundan beri kapıları açık bırakıyordum yatak odasında yatıyorduk artık salonda klimalı odada yatıyoruz direk. Bide gül suyuyla sildim 1-2 gün. Baya bi azaldı

Ayyy aynısını benim meme ucuma yapiyo ağzına alıp cikariyo geveliyo

Chen benim bebekligimi anlatmışsın.. Her annem mama verdiğinde meme verdiğinde kusuyormusum annem ek gıdada bana kemik sularını dayamış en azından ordan da azıcık vitamin alıyım diye

Valla her an bi delilik yapabilirim.kocamla suan masaya yatirdik tum seceneklerisehir seciyoruz yasamalik hahahah
Aay hakkınızda hayırlısi olsun en azından aynı kafada olmanız güzel bir şey bazen böyle bir cesaret gerekiyor

Evet ya anlayamıyorum mesela hala 3 saatte bir mutlaka beslemem gerektiğini söyledi gece de uyandıracakmışım
Ben doktoruma 4 saat uyudu diyorum uyusun diyor bir dahakine 5 saat diyorum uyusun diyor en son 7 saat oldu. Acıkınca uyanır uyusun dedi. Bizimki artık uyandirmaktan yana değil

Kızlar 5 günün sonunda kaka geldiii bugün artık karnının şiş olduğunu fark ettim. Karnını doyurali 1,5 saat olmasına rağmen uyandı kıpır kıpır durmuyor. Kucağıma aldım tam emzircem yapmaya başladı. Epeyi güzel gaz çıkarttı. Emzirmeye devam ettim daha gelir diye. Sonra uyukladi alıp alt değiştirmeye koyayım dedim ellerim kakaaa. Eşim ise gitmemisti henüz önce ona haber ettim. Sonra bebise bı baktım sırtı komple kaka hemen duşa sokalim dedik neresinden tutsak kaka. Kıyafetinden hayir gelmez daha diye kestik bezini bir açtım zaten bez tasirmakta haklı böyle bir kaka yok hemen banyoya koştuk yıkadık. Üzerini giydirdik. Bir rahatladı çocuğum anlatamam günlerdir kaka üretmiyor vücut demek ki diye düşünüyordum ama epeyi fazla kaka bir günde olmuş olamaz. Bundan sonra düzenli yapar inşallah

Nasıl seviniyoruz dimi kakalara ben de dün doktorun dediği gibi mamadan sonra 2-3 kaşık su verdim mamasına da zeytinyağı koydum bu sabah hemen yaptı

Nasıl seviniyoruz dimi kakalara ben de dün doktorun dediği gibi mamadan sonra 2-3 kaşık su verdim mamasına da zeytinyağı koydum bu sabah hemen yaptı
Ben zeytinyağı vermiştim gaz çıkıyordu ama kaka yoktu. Bir de normalde kakası olunca karnı çok şiş olur. Öyle şişlik de yoktu bekleyelim artık bir hafta olunca doktora yazarım demistim ama yaptı çok şükür dusunu aldırdım giydirip yatırdım direkt uyudu sonra yine uyandı bir iki ikindi yine kaka şimdi rahatladı yavrukusum resmen kaka yolu gözlemek ilginç bir level gerçekten

Zeytinyağını nasıl verdin mama mi kullandin ayyy gerçekten kakaya sevinmeyi anne olanlar anlar

Zeytinyağını nasıl verdin mama mi kullandin ayyy gerçekten kakaya sevinmeyi anne olanlar anlar
Direkt çay kasigiyla verdim canım, d vitamini de öyle yağ şeklinde ona guvendim biraz valla öyle ya eşim her gün kaka ne durumda diye soruyordu ilişkimiz bebemizin kakasını konuşmaya evrildi

Direkt çay kasigiyla verdim canım, d vitamini de öyle yağ şeklinde ona guvendim biraz valla öyle ya eşim her gün kaka ne durumda diye soruyordu ilişkimiz bebemizin kakasını konuşmaya evrildi
İyi yapmışsın valla çocuk rahatlamış dimi bizimde aynı 1 haftadir gundemimiz kaka, kakanin kokusu, kıvamı

İyi yapmışsın valla çocuk rahatlamış dimi bizimde aynı 1 haftadir gundemimiz kaka, kakanin kokusu, kıvamı
Çok şükür rahatladı ya benim de içim rahatladı resmen bu arada zeytinyağı sayesinde diyemiyorum iki gün önce verdim çünkü bir etki yapmadı diye vermedim bı daha. sizde durumlar nasiil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…