2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar konu dışı 😅
Fissler düdüklü kullanan var mı? Memnun musunuz? Güvenlik haricinde sıradan bir dudukluden farkları ne biliyor musunuz:)

Napcaz tüm odalar bitti mutfaktayız biz 😂 günlük ev gezisi turunun bitmesine son 2 saat ( uyuyacak)
Daha pijamam üzerimde🙄🙄
Aay ben sadece yatakta pijama giyilir diye eşime kizarken şimdi kargo gelecek olmasa değiştirmicem 🤣 her gün bir kargo oluyo mecbur değiştiriyom🤣

Sabah yatakta altını değiştirirken işedi ben de bezi kapattım hemen meğer kapatamamışım pipisini geriye doğru katlamışım babası da arkasında uyuyodu babasının üstüne yatağa her yere fışkırttı çocuğum park bahçe sulama sistemi gibi uyandırdı adamı 😂😂
Sonuna daha bi güldüm 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Demir ilacını ben kullanıyorum 😀 bebiş kullanıyor gibi anlaşılmış
Ay evet öyle anladım 🤣🤣

Kızlar bu meme reddi hala devam ediyor ozamandan beri sütüm 10 cc anca çıkıyor sağınca. Napcam ben
Bebek emiyor gibi 3 saatte bir sağım yapsan o şekilde versen canım? En azından göğüsler tetiklenir. Her sagimdan önce bebeğin tükürüğü de meme ucuna gelirse sütün de ihtiyacına göre üretilmiş olur

Kızlar çocuğum kaç gündür suluydu puturluydu kakasi 2gundur putursuz ishal napicam ben yaaa ateşi yok çişini de iyi yapıyor ama şu ishalden kurtulamadik başına gelen var mi
Canim sadece anne sütü aldığı için ishal gibi olması normal değil mi? Puturler anne sütündeki proteinlerden oluyordu sanırım

Kargocu da alıştı valla 😂 Zile basmadım abla bebek uyuyorsa dedi 😂😂
Aay ne güzel bizim zile başkalarına gelenler de basıyor geçen bir kalayladim şimdi bize basılıyor sonra fark edilip diğer zile basiliyor ee zil çalmış oluyo ne anladım o işten🤣

Foto mu attin canım göremedim
BE84003E-387E-474E-8FCB-6386D0C2B404.jpeg

Kızlar bu meme reddi hala devam ediyor ozamandan beri sütüm 10 cc anca çıkıyor sağınca. Napcam ben
Meme reddi bende de var daha önce de yazmıştım. En fazla 3-4 dk emiyor sonra ağlıyor. Veya hiç tutmuyor. Sütümü sağımca tek memeden çoğunlukla 30 cc çıkıyor. Doluysa göğsüm 60cc kadar çıkıyor. Böyle giderse sütüm biter mi düşünüyorum hep

Bebek emiyor gibi 3 saatte bir sağım yapsan o şekilde versen canım? En azından göğüsler tetiklenir. Her sagimdan önce bebeğin tükürüğü de meme ucuna gelirse sütün de ihtiyacına göre üretilmiş olur
3 saatte bir sağıyorum 15er dakika ama yok yani o bebek emdiğindeki kanallarda sütün dolaşması o sızı hissi yok. Her seferinde teklif ediyorum memeyi alınca öğürüyor 🥺 ama sağdığım sütü içiyor
Meme reddi bende de var daha önce de yazmıştım. En fazla 3-4 dk emiyor sonra ağlıyor. Veya hiç tutmuyor. Sütümü sağımca tek memeden çoğunlukla 30 cc çıkıyor. Doluysa göğsüm 60cc kadar çıkıyor. Böyle giderse sütüm biter mi düşünüyorum hep
Benim doluysa iki memeden 30 cc çıkıyor ve memeyi asla tutmuyor. Hani 3-4 dk emse memeyi tetiklese sonra ben yine sağayım ama oda yok

X