2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Valla benimki de hep memedee zaten mememde uyuyor hep. Ben memnunum zaten en fazla 1 sene emziricem onda da emzik gibi kullanabilir çünkü öyle sakinleşiyor öyle huzurlu oluyor. Kulaklarını kapa canım benim bebem ben böyle istiyorum de.
Benim doktorum her arandığında ver çünkü sadece acıkınca emmez sakinleşmek istediğinde uyumak istediğinde de emer diyor

Aynen bende bu kafada olduğum için önemsemiyorum dediğiniz gibi en fazla ne kadar emecek yani mesela güzel anlar bunlar.
Ama şuan etrafımda yardım edenim vae sonra sonra acaba sıkıntı olur mu yemek ev işi diye düşünüyorum.

Oyy sultişiim Rabbim sana da hayırlı sağlıklı sekilde iki meyveden de tattırsın

Katılıyorum. Benim ikinci çocuk ama sanki ilk çocuğummuş gibi.
Aşk yaşıyorum resmen. İyiki olmuş benim güzel oğlum Annem bize hepinizi de çok seviyorum derken inanmıyodum ama doğruymuş canım anaaam

Bütün bu zorluklara rağmen bugünlerini özleyeceksin desem?

Demi yaa iyiki doğurmuşuz kuzularımızıııı

Bütün bu zorluklara rağmen bugünlerini özleyeceksin desem?
Ben inanırım. Bugün 3 hafta önceki fotoğraflarına bakıp şok geçirdim ve uzun uzun ağladım nasıl bu kadar çabuk büyüyebilir diye. Bir gün boyumuza gelecekler ve nasıl olduğunu anlayamıcaz. Tüm zorluklarına rağmen şükrediyorum her anımıza , bol bol öpüyorum kokusunu içime çekiyorum

Bebeğimin dilinde beyazlık var ama süt lekesi mi yoksa pamukçuk mu nasıl anlıycam ben ? arada emerken bırakıp bırkaıp tutuyo memeyi ondan mı ki acaba
Mama veriyormusun? Pamukcuk baya beyaz oluyor.mama beyazi gibi.mama ile karistirabilirsin belki ama sut dilde oyle leke birakmiyor.sen dilersen bi saglik ocaginda goster dilini..

Bebeğimin dilinde beyazlık var ama süt lekesi mi yoksa pamukçuk mu nasıl anlıycam ben ? arada emerken bırakıp bırkaıp tutuyo memeyi ondan mı ki acaba
Mama verirken benimkinin de dili bembeyazdı canım doktor normal dedi şimdi emiyor ya çok hafif beyazlık oluyor pamukçuk olsa ağlamaz mı ki acıdan

Kız sulti şu hamilelik günlüğünü güncellesene 50 günlük görünüyorsun tam gününü bilelim ayrıca nerelerdesin yakışıklı boncuk gözlü damadım napıyo büyüdü mü

Gittim kendim uyandırdım deli miyim neyim gündüz 3 saati geçmesin uykusu dedim şimdi de geceler haram oldu şarkısı eşliğinde delirmeceler başladı
Benimki de uyumuyo desteksiz ya destek de meme işte sallanarak falan uyusa ayağımda da sallarım razıyım. Memede çok durunca çok canım yanıyor ama uyusun diye katlanıyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…