2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar sünnet öncesi üroloğa götürmek şart mı? Biz sünnet için cerraha götürücez telefondaki kız zaten geldiğinizde hocamız muayene ediyor bi sorun yoksa işleme alıyor demiş
Bizimki çocuk cerrahıydı başka bi yere götürmedik canım

Ahahhaa çok iyi o zaman canım hayırlı olsun sizin icin

Kızlar sünnet öncesi üroloğa götürmek şart mı? Biz sünnet için cerraha götürücez telefondaki kız zaten geldiğinizde hocamız muayene ediyor bi sorun yoksa işleme alıyor demiş
Bir sıkıntı görürse zaten ürologa yönlendirir canım

Mamayla besleyen annişler her beslemede kaç cc mama veriyosunuz ve ne sıklıkla veriyosunuz??

Ahh sorma canım sormaa şükürler olsun ki ben şanslı olanlardandım sadece aşırı kan kaybıyla yırttım. Allah kimseye yaşatmasın. Benim bi kız bi oğlan hamdolsun tamamız başka çocuğu ne bedenim ne ruh halim kaldıramaz siz isterseniz ilerde bi tane kardeş yaparsınız tabi şuan özellikle senin için çok riskli aman amann bi çaresine bak korunun

Bizde işte 2 çocuktan fırsat bulursak eşimle yeniden evlencez -6 ay sonra -

Bebeğimin dilinde beyazlık var ama süt lekesi mi yoksa pamukçuk mu nasıl anlıycam ben ? arada emerken bırakıp bırkaıp tutuyo memeyi ondan mı ki acaba

Ölüyorlar kız kıskanmak şurda dursun büyükler ya onun etkisi var galiba
Oyyyy canlarım benim

Aynen sen bayağı badireler atlattın ama çok şükür hep iman ettin vardır bir hayır dedin şimdi bebeğin de sen de sağlıklısınız rabbim sana her iki meyveyi de tattırmış ne güzel

Kızlar yakın zamanda düğün var çıtçıtlı gömlek arıyorum oğluma ama istediğim gibi bulamadım e bebekte var ama yakalı değil. Alan memnun olan yada denk gelen varmı? Gömlek çok ama çıtçıtlı değil kucağa alınınca berduşlar gibi pantolondan çıkacak habire onla uğraşmayım dedim

Hah iyi bari kaç günlükken yaptırdınız? Kendi doktoruna sordunuz mu? Benim doktorum 40’ı bi geçsin öyle dedi, 40’ı geçince de sormadım tekrar kendisine
Biz 24 günlükken falan yaptık kendi doktorumuzda önermişti zaten. Dikişli oldu bizimkisi lokal yaptılar emla krem sürdüler. Bi sıkıntı yok çok şükürr darısıı başınaa canısıı

Canım bulursan bana da yolla mantıklıymış

Kızlar 2 gündür bebeğim çok huysuz böyle bir anda çılgınca ağlamalar susturamıyordum memeyle bile.
Biraz önce kulağında akıntı olmuş onu gördüm hemen sildim.
Doktoru ararım görmem lazım dedi ama saat 5te çıkıyor 20 dakikada yetişemem.
Daha önce böyle bişey yaşayan var mı acile gideyimmi sizce yarın doktora mı gideyim panik yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…