2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
Evet gündüz yok gece var ben besledim her zamanki gibi yine aynı şeyler karnı aç değil ama kendini uyandirmakta istemiyor bizimki uyumak istiyor ama nedeni ne acaba ya.. en sonunda dayanamadım perişan oldum kucağıma aldım öyle uyuduk öylede kesiyor yaptığı davranışı ve uyudu hani gerçekten uyumak istiyormuş
Sizi özlemiştir 🥰 benimki de kucağımda uyuyor saatlerce.

Kızlar dün bi ara sancı girdi bana 10
Dak felan sürdü. Bugünde hiç rahat degildim taş gibi oluyor sürekli karnım sancıda giriyor belime biraz öncede lavaboda jöle diyorsunuz ya onun gibi
Sapsarı uzayan akıntım geldi daha önce gelenler renksizdi bu bildigin sarıydı ama kan felan yoktu içinde bakalım beklicem nişan felansa eger doguma az bi vaktim kalmıştır
Merhaba benimde öyle bi akıntım geliyor iki gündür sarı balgam gibi afedersiniz siz o dırumdan nekadar süre sonra doğuma gittiniz birde kac haftalıktı

İlk defa gece uzun aguladı ablaları uyanık olsa çıldırırdı heralde 😂 sabah yine 1 2 yaptı sevinçlerini görsen yersin
Onlarda çok tatlı yapıyo ama napalım sinema gibi izle 😍😍
Benim kızlar aklını kaybediyor resmen bitiyorlar her haline küçük anne oldular ona çok şanşlılar 2 tane onları seven koruyan güzel ablaları var 🥰🥰🥰🥰

Benim kızlar aklını kaybediyor resmen bitiyorlar her haline küçük anne oldular ona çok şanşlılar 2 tane onları seven koruyan güzel ablaları var 🥰🥰🥰🥰
Aynen öyle elhamdulillah 🥹 benimde 7 yaşındaki küçük anne oldu resmen 🥹 4 yaşındaki çok ilgilenemiyoda büyük maşaAllah pış pışlıyo emziğini veriyo susturmaya çalışıyo

X