2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
Bu kadar çabuk mu etki ediyor ya çok şaşırdım😳
Bence vücut ilk defa bu kadar yoğun hormonal dengesizliği gördü gayet normal bence 😍 daha iki ay önce gebeydik
Neyse öylesi daha iyi olmuş hepsini tek seferde gördün 🤣 ama şimdi ben yusuf yusuff oldum. Previa benim anamı ağlattı ve tekrarlama ihtimali oluyor hamilelik fikri bana aşırı uzak umarım kaza kurbanı olmam
Şimdi bana da çok uzak çünkü ben de sezaryen oldum bebek için de benim için de riskli :KK43: umarım senim previa tekrarlamaz ya gebelik boyunca neler neler çektin vallahi topikçe şahidiz
Bacım sevişme fırsatını nasıl buluyosunuz 😂 benim kız uyuyor ama gece hortlayıp wc kalkıyo bazen. Bebekde gece 1 den evvel uykuya geçmiyor hadi geçti diyelim bebek odada ben yapamam hadi o sırada ağlasa napcaz. adamı 40 tan beridir oyalıyorum taktik verin :KK70: gulumsebebek gulumsebebek @melegim can bebek uyanırsa netcez o sırada kız öteki odaya nasıl koşturcaz 😂😂
hhahshshhshsh😀😃😀 sende iki çocuk olunca fırsatı zor yakalıyorsunuz bizde tek olunca bir fırsat anına denk geldim 😀
Ya gerçekten hamile hala atlatmaya çalışıyor yada hamile değil kv var onla takılıyor. Malum kv evdeyken uğramıyor buralara 🤣🤣🤣

tüm grup koca bi oh çektik 🤣🤣🤣
Şimdi biz onlardayız akşama kadar köpek gibi yoruluyorum ya :KK43:

Mikostatin diye damla var kullaniyorum ben suan.benimkinde vardi.doktoruna danisip kullanabilirsin canim.

Birde karbonatli suyla gunluk temisleyin deniyir ama bende ise yaramadi sen dene istersen.1 hafta sildik olmadi sonra ilaca basladik.3 gun oldu hafifledi suan.
Olur deneyim canım.temizlesin diye arada su veriyorum ama fayda etmiyor galiba

Klipsli mi yaptiracaksiniz normal mi canım? Dr bize 3. Aydan sonra demişti bı bakcaz medstara lokal yapıyorlarsa orada yaptırırım belki
Ya şu medstar bana 5 ağustosa randevu vermiş urologdan doğum yaptığımız zaman verdiler ya acaba ona gidip doktoru biraz araştırıp oraya mı olsam diyorum bi bilemiyorum ya.. hiç arastirmadim öncelik doktora bakiyim dedim🙈
Pipi doktoru ağlatmıyoruz diye birinin reklamı çıkıyor sürekli ama daha araştırmadık kuzum bende yaz sonu düşünüyorum sünneti
Aynen tam olarak o kişi benimde karşıma çıkıp duruyo ama işte çok reklam veren kişilere de güvenemiyorum.. işin ehli reklam yapmaz diye düşünüyorum yanlış mıyım bilmiyorum

Ya şu medstar bana 5 ağustosa randevu vermiş urologdan doğum yaptığımız zaman verdiler ya acaba ona gidip doktoru biraz araştırıp oraya mı olsam diyorum bi bilemiyorum ya.. hiç arastirmadim öncelik doktora bakiyim dedim🙈
Aynen tam olarak o kişi benimde karşıma çıkıp duruyo ama işte çok reklam veren kişilere de güvenemiyorum.. işin ehli reklam yapmaz diye düşünüyorum yanlış mıyım bilmiyorum
Ağlatmıyoruz diye her yere yazmış ağlatmazsa okeyim ben gidip bir bakarım vakit yaklaşınca ☺️
Ben çocuk doktorumu değiştirdim ürolojiye de orda götürürüm yaşam hastanesi Lara da Aslı Yalçınkaya var onu seçtim doktor olarak 3-4 tane gezdim o içime sindi 🌸

Ağlatmıyoruz diye her yere yazmış ağlatmazsa okeyim ben gidip bir bakarım vakit yaklaşınca ☺️
Ben çocuk doktorumu değiştirdim ürolojiye de orda götürürüm yaşam hastanesi Lara da Aslı Yalçınkaya var onu seçtim doktor olarak 3-4 tane gezdim o içime sindi 🌸
İyi yapmışsın canım bana acil bir durumda devlet hastaneleri yakın olduğu için bende devlette geziyorum 🤣

Eledigin doktorları neden eledin merak ettim🤣
Medstar topçulardaki kadın çok yavaş konuşuyor ruhum daraldı anlamıyor derdini birde ondan eledim
Richteki prof iyi ama pc de işlem yapacak kimse yok adam teknoloji bilmiyor bilgisayar da yazarken ben yine sıkılıyorum ve yaşlı biri çok uzun bakamaz emekli zaten
Opera yaşamdakini pek sevmedim yani pek ilgili gibi gelmedi
Lara yaşamda aradığımı buldum 😂
Kadını instadan takip ediyormuşum eve gelince farkettim 😂😂😂

X