2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    223
Kızlar bebişleriniz gece uyuduğu zaman ne kadarda bi kalkıyor bizimki 1.5 2 saatte bi kalkıyor hâlâ tam acıkmamış bile oluyor aranıyot mama veriyorum çok çok az içiyor😢

Kızlar ya oğlumun gözü kapalı 2 gündür sürekli bir tıslama ikinma ve gerilme hareketi yapiyo.. uyuyası var bunları yaptığı için uyuyamıyor bu sizde oldu mu neden oluyo bu ya
Benim kızım da genelde geceleri yapıyor onu. Karnı acıkınca uyanmasına 30 dk kala mızır mızır sesler çıkarıyor kendini uyandırmaya çalışıyor birde sabaha karşı yapıyor. Benim gözlemlediğim kendini uyandırmak için yapıyor gündüz yapmıyor ama

Benim kızım da genelde geceleri yapıyor onu. Karnı acıkınca uyanmasına 30 dk kala mızır mızır sesler çıkarıyor kendini uyandırmaya çalışıyor birde sabaha karşı yapıyor. Benim gözlemlediğim kendini uyandırmak için yapıyor gündüz yapmıyor ama
Evet gündüz yok gece var ben besledim her zamanki gibi yine aynı şeyler karnı aç değil ama kendini uyandirmakta istemiyor bizimki uyumak istiyor ama nedeni ne acaba ya.. en sonunda dayanamadım perişan oldum kucağıma aldım öyle uyuduk öylede kesiyor yaptığı davranışı ve uyudu hani gerçekten uyumak istiyormuş

Evet gündüz yok gece var ben besledim her zamanki gibi yine aynı şeyler karnı aç değil ama kendini uyandirmakta istemiyor bizimki uyumak istiyor ama nedeni ne acaba ya.. en sonunda dayanamadım perişan oldum kucağıma aldım öyle uyuduk öylede kesiyor yaptığı davranışı ve uyudu hani gerçekten uyumak istiyormuş
Bebelerin bağırsakları mı gelişiyor ondan mıdır acep sancı yapıyodur. Anne kucağına gidince ağrısı hafifliyordur aklıma bu geliyor

B

Benim gaz sorunu baya bi azaldı. Kakasında da bi değişiklik yok şuan. Uyku süreleri çoğaldı. Ama sivilceler beni şüphelendirdi. Daha 3 gün oldu kullanmaya başlayalı 1 hafta gözlemlemeyi düşünüyorum sonrasında 1 hafta ara veririm büyük ihtimalle
İyi cok şükür canım gazınız azaldıysa darısı bıze

X