2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    223
İdrar için pipisine özel yapışkanlı bi poşet veriliyor onu takıyorsun. Sonra çiş yapınca onu poşetten idrar kabına döküp veriyosun. Ben hastanede idrarı veremedim yedek poşetle eve gittim . Evde poşeti taktım. mama verdim. zaten hemen ardına çişini yaptı. Yaptığı zaman 1 saat içerisinde hastaneye ulaştırmam lazımdı hastane eve yakın diye götürüverdim hemen
Mm anladımmm teşekkürler 🙏🏻

Bacım sevişme fırsatını nasıl buluyosunuz 😂 benim kız uyuyor ama gece hortlayıp wc kalkıyo bazen. Bebekde gece 1 den evvel uykuya geçmiyor hadi geçti diyelim bebek odada ben yapamam hadi o sırada ağlasa napcaz. adamı 40 tan beridir oyalıyorum taktik verin :KK70: gulumsebebek gulumsebebek melegim can melegim can bebek uyanırsa netcez o sırada kız öteki odaya nasıl koşturcaz 😂😂
1 kere deneme şansımız oldu ve 5 dk da beşiktaş yaptık 😂😂😂

Takma ya hiç birimizin bebesi yüz üstü pozisyonda uzun uzun kalmıyor hatta 5 dk durursa ne ala 🤣🤣 genel etkinlikte de çok uzun yine sıkılırlar 2 yaşındaki kızım bile saati dolmadan sıkılıyor kaçmaya çalışıyor he ama bak bebelere sohbet muhabbet olsun saatlerce dururlar 🤣🤣
Aynen bütün gün konuşuyoruz sıpayla anca 😂

Kızlar bebişlerle zeka kartı oyuncak oynayabiliyor musunuz bizim max süre 5 dk ağlıyor ve etkinlik bitiyor kafasını tutabiliyor allahtan doğduğunda da kaldırıyordu şimdi de kucağımda omzumda uzun süre tutuyor kafasını ama etkinlik yapamamak emzir giydir uyut gibi oluyor konuşuyoruz bol bol ama pek verimli gelmiyor
Ahahah bizimki de sevmiyor etkinliği sıkılıp yastığın üzerine kafasını koyup yatıyor🤣 ama kucağıma aldıysam kafasını kaldırıyor ben konuştukça dinliyor hep

İdrar için pipisine özel yapışkanlı bi poşet veriliyor onu takıyorsun. Sonra çiş yapınca onu poşetten idrar kabına döküp veriyosun. Ben hastanede idrarı veremedim yedek poşetle eve gittim . Evde poşeti taktım. mama verdim. zaten hemen ardına çişini yaptı. Yaptığı zaman 1 saat içerisinde hastaneye ulaştırmam lazımdı hastane eve yakın diye götürüverdim hemen
İdrar kültürü mü yoksa normal tit mi aldılar ? Birde sarılığınız sizinde mi hala geçmedi

Yok herhangi bi zararı olmadı canım evet özellikle orda çıkıyor bide zamanla batık oluyor. En iyisi komple olmasada sadece kedi yerine lazer yaptırmak. Doktor lazeri 40 çıkınca yaptırabilirsin demişti ama daha vaktim olmadi gitmeye. Evde sir yapıyorum
Ben sedef hastasiyim canim lazer yaptiramiyorum ☹️ yoksa en temizi aslinda

Babalarını az bi gram seviyolarsa müsaade etmeleri lazım yazık garibime :KK70: hamileliğimin 20. Haftasında doktor yasak koydu odur budur adamla kankaydık ahahahah
Senin işine gelmiş gibi ama vah ki enişteye 🤣🤣🤣
kız benimkide aynı. Sabah 7 de uyandı 10dk tilki uykusunda hep bugün en uzun uyuduğu sadece 1 saat sürdü hiç uyumadı nerdeyse yani fenalık geldi 🤦🏻‍♀️ 12 saati geçti anlık uyuyup uyanıyor 2 aylık bebeksin sen derdin ne ki uyu da büyü işte 🤦🏻‍♀️

Ahahah bizimki de sevmiyor etkinliği sıkılıp yastığın üzerine kafasını koyup yatıyor🤣 ama kucağıma aldıysam kafasını kaldırıyor ben konuştukça dinliyor hep
Aha aynı benimki 🤣🤣 bugün muhabbet ederken anlaşma bile yaptık kızlara para yedirmicek localarda clublerde gezdirmicek her ay maaşından bi reşat parası verecek ben biriktircem evlenirken lazım olcak 🤣 he ama kızların canını yakmıcak benimde anam bacım var dicek 🤣🤣

Aha aynı benimki 🤣🤣 bugün muhabbet ederken anlaşma bile yaptık kızlara para yedirmicek localarda clublerde gezdirmicek her ay maaşından bi reşat parası verecek ben biriktircem evlenirken lazım olcak 🤣 he ama kızların canını yakmıcak benimde anam bacım var dicek 🤣🤣
Biz 35 ten önce evlenmeyeceği konusunda anlaştık 😂

Merhaba, cok aktif olmasam da bir mayis annesi olarak okuyorum yazilanlari. Benim minnos cok iyi ememiyordu, zaten cok kotu yara oldu, yara da genelde dogru sekilde emzirmemekten kaynaklaniyomus, hastanede hemsireler cok dikkatli gostermedi, benim de ilk hamilelik derken ac kalmamasi icin siringa ile mama veriyorduk. sutum artinca her emzirme sonrasi sut sagip onu da verdik, yavas yavas memeyi istememeye basladi, siringada sutun yarisi ziyan oluyor diye aventin natural response biberonunu aldik emmeden sut gelmiyor diye, ama onu kullaninca komple memeyi birakti. Ama ben sutum iyi geliyor diye sagimi birakmadim, 3 saatte bir sut sagiyorum 3.5 haftadir. Lansinoh kullaniyorum, geceleri de kablosuz olanlardan aldim, bebegim cok uyumuyor cunku, kabloluyla 15 dak sagim yapamam. duzenli sagim yapinca sut artiyor, benim 2 katina cikti aldigim sut, suan sadece anne sutu ile besliyorum, ek olarak hergun 120 mo buzluga atiyorum bir tane, duzenli sagim sart ozetle🩵
Merhaba göğüs ucuyla deneyim benimde aynı şekilde tutmuyordu sağım yapıp veriyordum göğüs ucuyla tutuyor artık ❣️

Benimki araliksiz uyuyor...ama atesi yok suan icin sukur
Altına bakmaya çalıştım aklı gitti aglamaktan her kolunu salladıgında da aynı şekil aşıdan gelince 3 saat uyudu şimdi aglıyor sürekli agrıdan ben verdim calpol ateşi yükselmesin diye hemde agrılarını keser

Senin işine gelmiş gibi ama vah ki enişteye 🤣🤣🤣

kız benimkide aynı. Sabah 7 de uyandı 10dk tilki uykusunda hep bugün en uzun uyuduğu sadece 1 saat sürdü hiç uyumadı nerdeyse yani fenalık geldi 🤦🏻‍♀️ 12 saati geçti anlık uyuyup uyanıyor 2 aylık bebeksin sen derdin ne ki uyu da büyü işte 🤦🏻‍♀️
Niye böyleler ya 🥹🥹 öyle yerinde bırakmayla dursa keske ya da anakucagında falan ama yok illa kucagımda 5 dkda bir farklı pozisyonlarda tutcam onu bile begenmiyo el bileklerim sırtım belim koptu kanguru mu alsam sence iş görür mü

Yaaa bu konuda sorucaktım bende sizlere, benim doktorum 3 ay eldiven kullanıyoruz dedi diye takıyorum. Sizinkiler ne dedi bende arada emzirirken oynarken açıyorum sadece🙄

Bıraktım uyandı hala kucağımda😂

Vallahi bunu bende kendi anama söylerim hep😂😂
Bana doktorum ilk günden beri eldiven kullanmayın dedi hiç kullanmadım sayılır

X