2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
Bu arada bende ben de İstanbul’dayım yazmayı unutmuşum sabah tam 10 da bir de akşam üzeri 4 te uygulamadan bak randevu bulursun illa -kuzeyildizi- -kuzeyildizi-
Evet görmemiştim yazdığınızı. 🥰 yok randevu var zaten sıkıntı yokta. Acaba bizi rezil ederler mi diye kafamda soru işareti var. Cemil taşcıoğluna gideceğim gidersem. Hem muayene işi hem bu kalça işi felan sıkıntı olur mu ki diye. Bi düşünelim olmazsa bi deneyelim şansımızı.

Ahahaha 😂 kiz biz olayın giriş ve gelişme kısmından uzaklaşalı epey oldu , neredeyse direkt sonuç odaklı yaşamaya başladık , tahammül seviyeme bak 🤣🤣🤣 neyse bu sefer sonucu da hızlandırılmış moda alıcaz başka çare yok zaten zoraki gibi görev gibi geliyo şuan :KK70: bebek varken şeyedemem ben. o salonda uyurken artık 10-15 dk lığına kaybolurun ortadan 😂😂
E bi zahmet okadarına da müsade etsin çocuklar 🤣🤣
Aay Allah korusun isteyene nasip etsin Allah 😁 en azından 2 sene olmaması lazım😁
Ben dükkanı kapattım 🤣🤣

Öncelikle uzun ön sevişmeleri cilveleşmeleri unutacaksın ve üç dakika kuralına uyacaksın. Çocuklar uyudu ve daldı mı? 3 dakika bekle sonraki 3 dakika işi bitir ve kalan 3 dakikada duşunu al. 🤣🤣🤣 tabi o aradaki 3 dakika adamlara asla yetmiyor ama sen işi bitirmeye yönelik çalışırsan yapacak bişeyleri olmuyor 🤣🤣🤣 bu dönem birden fazla çocuklu olanlarda böyle oldu bittiye geliyor öyle de olmak zorunda 😂
Yav sen nası bi kadınsın hahahaha ders anlatır gibi anlatmış ajsjsjsjsjs

Biogaia'yi geçen instada gördum yorumlarda. 20. Günden sonra etki ediyormuş bilmiyorduk falan diye. Biz de bir ara kötü geliyor diye bıraktık. Sab simplex ağrılarını azaltıyor diye biliyorum öyle bir şey okumuştum sanki. Biogaia'ya tekrar başladık ve düzenli kullanıyoruz. Ben eğer kremali pasta mayonez abur cubur falan yediysem bebeğim zorlanıyor gerçekten ama onun haricinde normal rutininde gidiyor o yüzden devam ettik biogaia ve sab simplexe
bizim de 1 hafta oldu biogaia, sabretmek mi lazim acaba dedigin gibi, doktora da yazdim tekrar cok sagol🌸

Ne bileyim yaa insan bunu bile takıyor 😂
Takma ya hiç birimizin bebesi yüz üstü pozisyonda uzun uzun kalmıyor hatta 5 dk durursa ne ala 🤣🤣 genel etkinlikte de çok uzun yine sıkılırlar 2 yaşındaki kızım bile saati dolmadan sıkılıyor kaçmaya çalışıyor he ama bak bebelere sohbet muhabbet olsun saatlerce dururlar 🤣🤣

Kızlarla çoğumuz veriyoruz canım bi çok gaz damlasından bile iyi . bitkisel damlaların içeriğinde de kimyon var. Hiç bi sıkıntı yapmaz merak etme. Yap ver rahatlasın yavrucukk 🌸 tesadüf mü bilmiyorum son iki defasında verdikten sonra rahatca kakasını da yaptı daha önceleri de öyle miydi dikkat etmedim
sagolasin canim tane kimyon aldiricam esime ve baslayalim direk, gunde 1 cay kasigi di mi?

Zorlu görev tamamlandı 1’den beri uyumayan bebem uyudu kendisi acıkıp uyanana kadar ellemem valla artık. Bir saniye önce gülerken bir saniye sonra ağlamaktan katılıp nefesi kesiliyo ondan 1 saniye sonra da gözlerini kapatıp uykuya geçiyo çok üzülüyorum ya katılırken çok kötü oluyo kendisi de yoruluyo belli anında uyuyo ondan sonra

Evet görmemiştim yazdığınızı. 🥰 yok randevu var zaten sıkıntı yokta. Acaba bizi rezil ederler mi diye kafamda soru işareti var. Cemil taşcıoğluna gideceğim gidersem. Hem muayene işi hem bu kalça işi felan sıkıntı olur mu ki diye. Bi düşünelim olmazsa bi deneyelim şansımızı.
Bence de gidin sıkıntı yaşamazsınız. Ben kanuni hastanesine gittim. Doktorumuz kötü biri değildi ama hani kızımı da ilk muayene oraya götürmüştüm başka bi doktordu açıp bezine bile bakmıştı ilk muayenede bu doktor testisler inmiş mi diye kontrol etmedi sadece göğsünü dinledi. sarılığı için kan ve idrar aldırdı bide kalça ve göze yönlendirdi. Neyseki aile hekimimiz testislere bakmıştı diye çok sorun etmedim. Hastane genel olarak iyiydi

Bence de gidin sıkıntı yaşamazsınız. Ben kanuni hastanesine gittim. Doktorumuz kötü biri değildi ama hani kızımı da ilk muayene oraya götürmüştüm başka bi doktordu açıp bezine bile bakmıştı ilk muayenede bu doktor testisler inmiş mi diye kontrol etmedi sadece göğsünü dinledi. sarılığı için kan ve idrar aldırdı bide kalça ve göze yönlendirdi. Neyseki aile hekimimiz testislere bakmıştı diye çok sorun etmedim. Hastane genel olarak iyiydi
İdrarı nasıl alıyorlar test için ? Beklemek mi gerekiyor.

Zorlu görev tamamlandı 1’den beri uyumayan bebem uyudu kendisi acıkıp uyanana kadar ellemem valla artık. Bir saniye önce gülerken bir saniye sonra ağlamaktan katılıp nefesi kesiliyo ondan 1 saniye sonra da gözlerini kapatıp uykuya geçiyo çok üzülüyorum ya katılırken çok kötü oluyo kendisi de yoruluyo belli anında uyuyo ondan sonra
Uyandı🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

İdrarı nasıl alıyorlar test için ? Beklemek mi gerekiyor.
İdrar için pipisine özel yapışkanlı bi poşet veriliyor onu takıyorsun. Sonra çiş yapınca onu poşetten idrar kabına döküp veriyosun. Ben hastanede idrarı veremedim yedek poşetle eve gittim . Evde poşeti taktım. mama verdim. zaten hemen ardına çişini yaptı. Yaptığı zaman 1 saat içerisinde hastaneye ulaştırmam lazımdı hastane eve yakın diye götürüverdim hemen

X