2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    223
Merhaba sağlık ocağının verdiği d vitamini 7.gün kullanmaya başlamıştım 3-4 gün sonra gaz sorunuyla acillik olduk lagman yapıldı. Sonrasında bıraktım damlayı bigaia aldım 3 gündür kullanıyoruz. Şükür ağlamaları geçti daha uzun uyuyor. Ama kucakta uyumayı seviyor bebeğim gece gündüz kucağımızda. Şuan için memnunum sizinde aklınızda olsun 🎈 ama yüzünde küçük sivilcelenme oldu doktor normal dedi. Sizlerde var mı geçti mi nasıl geçti.? Acaba damlanın yan etkisi mi

Altına bakmaya çalıştım aklı gitti aglamaktan her kolunu salladıgında da aynı şekil aşıdan gelince 3 saat uyudu şimdi aglıyor sürekli agrıdan ben verdim calpol ateşi yükselmesin diye hemde agrılarını keser
Bende gelir gelmez vermistim.az once baktim teni yavastan yanmaya basladi 2.ye verdim.bu geceyi atlatirsak kolaylasir❤️

Merhaba sağlık ocağının verdiği d vitamini 7.gün kullanmaya başlamıştım 3-4 gün sonra gaz sorunuyla acillik olduk lagman yapıldı. Sonrasında bıraktım damlayı bigaia aldım 3 gündür kullanıyoruz. Şükür ağlamaları geçti daha uzun uyuyor. Ama kucakta uyumayı seviyor bebeğim gece gündüz kucağımızda. Şuan için memnunum sizinde aklınızda olsun 🎈 ama yüzünde küçük sivilcelenme oldu doktor normal dedi. Sizlerde var mı geçti mi nasıl geçti.? Acaba damlanın yan etkisi mi
IMG_4723.jpeg

Oğlan dura dura koç olur diyorsun 🤣🤣 biz o evlenme durumunu kızımla anlaştık hatta hiç evlenme filan demiştim 🤣 oğlana naparsan yap ama evlilik dışı beni babaanne yapma dedim 🤣🤣
Benim aklım olsa bende 35 ten önce evlenmezdi evlenmesin evlilik dışı babaanne olmayız heralde şimdiki çocuklar daha da bir zehir 😂

Niye böyleler ya 🥹🥹 öyle yerinde bırakmayla dursa keske ya da anakucagında falan ama yok illa kucagımda 5 dkda bir farklı pozisyonlarda tutcam onu bile begenmiyo el bileklerim sırtım belim koptu kanguru mu alsam sence iş görür mü
Tam şuan aynı durumdayız delirmeleeem geliyor 🤦🏻‍♀️ valla bilmiyorum ki ben kullanmadım kanguru

Benimki de sürekli uyuyor uyanınca ağlıyor. Daha Calpol vermedim 2 saat sonra vereceğim gece rahat uyusun diye.
Dediginiz gibi benimkide sürekli uyumak istiyor ama uyandıgı an aglıyor. Ben ikinciyi verdim calpol canım günde 3 defa 1 çay kaşıgı verebilirsin agrısını alır. Ben ateşlenir diye korkumdan verdim

Niye böyleler ya 🥹🥹 öyle yerinde bırakmayla dursa keske ya da anakucagında falan ama yok illa kucagımda 5 dkda bir farklı pozisyonlarda tutcam onu bile begenmiyo el bileklerim sırtım belim koptu kanguru mu alsam sence iş görür mü
sağlık ocağına giderken veya annemlerin evi yakın oraya giderken slinge bağlıyorum. Uyuyor hemen yolda. Evde de takabilirsiniz bence

B
Gaz var bol mıktarda gecıyor gıbı olmustu acayip çoğaldı hıc durmuyor birde kakasında hep sünen şeyler var doktor birşeye alerjisi var ama neye dedi yumurtada olabilir dedi şaştım kaldım
Benim gaz sorunu baya bi azaldı. Kakasında da bi değişiklik yok şuan. Uyku süreleri çoğaldı. Ama sivilceler beni şüphelendirdi. Daha 3 gün oldu kullanmaya başlayalı 1 hafta gözlemlemeyi düşünüyorum sonrasında 1 hafta ara veririm büyük ihtimalle

Dediginiz gibi benimkide sürekli uyumak istiyor ama uyandıgı an aglıyor. Ben ikinciyi verdim calpol canım günde 3 defa 1 çay kaşıgı verebilirsin agrısını alır. Ben ateşlenir diye korkumdan verdim
Ateşi olursa 4 saatte 1 verebilirsin dedi bana sağlık ocağı doktoru. Sabah 10.30 gibi vuruldu ölçüyorum sürekli 36.7 36.8 çıkıyor inşallah çıkmaz. Ama ne olur ne olmaz diye vereceğim gece sıkıntı olmasın.

sağlık ocağına giderken veya annemlerin evi yakın oraya giderken slinge bağlıyorum. Uyuyor hemen yolda. Evde de takabilirsiniz bence
Sling daha kısa süreli kullanılıyormuş sanırım bebek irileştikçe taşımak zor oluyormuş ben de direkt kanguru mu alsam dedim ama 1 aylık bebek için kanguru var mıdır biliyor musunuz

X