2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yuh diyorum başka bir şey demiyorum yanlış anlamış olma ihtimalin var mi

Galiba aynı seyleri yaşıyoruz benim bebegim kuvezde kaldi ilk geldiginde agzi cok kucuktu memeyi tam alamadi silikon uc kullandim bir de philips ile ac kalmasin diye verdim kalan sutumu sagip simdi silikonla emiyor bir sekilde ama aktif olarak degil bende sagip vermeye calisiyorum ama zamanla sut gider diyorlar o yüzden biraz canim sikildi

MaşaAllahhh saçlarınaa terletmiyo mu? Rahatsa bırak kalsın

Merhaba arkadaslar bebegim iki gündür asırı huzursuz surekli aglama halinde ve uyumadi dogru duzgun normalde de kucak isteyen bir bebek ama uyurdu zamani geldiginde dun 6 saat hic uyumadan durdugu oldu bir gecis donemi olabilir mi yasayan oldu mu

MaşaAllahhh saçlarınaa terletmiyo mu? Rahatsa bırak kalsın
Yok ipek gibi önleri kırpasim vardı kulak çevresini de neyse kalsin
Kesinlikle eldiven kullanma dünyayı elleriyle tanıyor dedi bize daha hastaneden çıkarken törpüle tırnaklarını eldiven takma dedi
kubiskubiskubis canim bak mavide aynı şeyi yazmış.. Bende öyle bebekle eve geldim takmayı bıraktım diye hatırlıyorum maksimum 1 hafta takmisimdir o da hatirlayamadigim için diyorum bende çok erkenden çıkarttım eldiveni

Düzenli olarak nasıl sağım yapıyosun? Her 3 saatte bir gibi mi? Bide kaç dk sağıyorsun?
evet 3 saatte bir, gece 4-5 saat de olabiliyor, hep 15 dakika sagdim.ilk basladigimda ikisinden toplam 60 ml cikiyodu, simdi 120, sabahki iki sagim 180-200 oluyor sabah daha cok sut gelip aksam azaldigi icin, ama bu konu kolay degil, evde tek basina cocuk bakanlar icin zor, annem bana geliyor sabahtan, o sekilde yapabiliyorum.

Kac gunluk bebegin ve zamanında mi dogum yaptin

kubiskubiskubis canım benim bebeğim elini ağzına atmaya başladı bu onların ellerini kesfetmesi rahatlamasi demekmis.. şimdi seninki eldivenle o doktor yani afedersin de 3 gün demiş olmayasın 3 ayı hiçbir doktor diyeceğini sanmıyorum.. Sen öyle.dedin diye googledan baktım öyle bir bilgide yok çıkart eldiveni hemen tırnakları uzunsa kisaltta yüzünü çizmesin..

tesekkur ederim, cok uzulmustum ben de memeyi birakinca, ozge de sanirim burda benzer bisey yasiyor. emzirmeyi deniyorum ama yine ucundan cok az emip birakiyor, zorladigimda kafasini, katilarak agladi kac kere, ben de benim hikayem de boyleymis deyip sagim konusuna giristim. cok sukur sorun yasamadim.
fitograftaki urunu aldim, instagramda ilkim buyukbostanci diye cocugunu 1 yildir sagimla buyuten birine denk geldim, bu aleti kullaniyordu. cekis gucu olarak lansinoh ile birebir ayni, ayni miktarda cikiyor, geceleri sagamiyordum, baya hayatimi kolaylastirdi

Eklentiler

• IMG_6647.png
    107,4 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…