2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
O kadar da hızlı hamile kalmazsın heralde, bişey olmaz bence ya yumurtlama günün müydü peki
Evet tam o gün aralığıydı
Yoookk canım değildir geri çekilmede de olmaz demi?
şu an ayağımda salladığım bebek geri çekilme mahsulü
Günaydın canım tartıldım sabah
Herkese başarılar diliyorum
bordo bereli birisi var kızlar grupta
Kızlar yarın verem aşımız var ya çocugumun canı yanacak yaptıranlar nasıl geçti ateş huysuzluk yaptı mı çok
üç gün yıkanmaması lazım dedi bizim ebe, onun için yıkayıp getirin dedi

Sen geç bile kaldın kız senin oğlanın bacaklarına nasıl iz yapmadı hayret biz daha 4 kilo anca varız ben de 2 ye geçtim ama hala iz yapıyor bacaklar ve bacaklarımızın inceliğini göstereyim
Benimkinin bacakları da ince teyzesi daha yeni üst bacağı butlanmaya başladı

Bence gayet iyi ya şimdi beslenme ancak oturdu zaten tartılar yanılıyor da bazen. Son artış fazla olmuş yada birden mi yaradı sütün ne oldu
Süt değil de mama yaradı sanırım mamayı artırdım. Kaç haftadır alamadığı kiloyu aldı heralde bir anda bilemedim

Ama sleepynin kalıplarda saçma bi biçimde küçük ya. Çocuk 1 yaşına gelince kaç numara kullancan primanın 2 numarası sleepynin 3 numarası gibi. Kaç kilo şimdi senin bebe
Ben sleppy kullaniyorum bunu çok şükür ne pişik ne bir şey oldu fiyat performans ürünü bence.. inan 1 yaşına gelince kaç numara oluruz bilmiyorum ama benim bebek şuan 5800 kilolu bir bebis

Eklentiler

• 1000041659.jpg
    126,7 KB · Görüntüleme: 29
Bezden kaynaklımı acaba bizimde yandan göbegin ordan çıkıyor sidik her gün bi posta çıkıyor

Benim kırkım yarın çıkıyor henüz bilmiyorum ama vajinam çok kasılıyo kitleniyorum bazen afedersiniz çişimi yaparken mesela çok kötü oluyo ilişkiyi düşünemiyorum bile bu normal doğumla mı alakalı medusaa catloverk sizde oluyo mu

Seninkide ayrı bi olay

Bende de oldu.duvar var gibiydi.odemden kaynaklaniyor.benim 2 gunde 1 duzenli iliskide 2 hafta sonr gecti.
Evet afedersin ilk defa ilişkiye giriyo gibiyim benim içimden gelmiyo acıdığı için duzennyok malesef Benimki sezaryen birde... normalde rahat olması gerekmez miydi benimde ilginç ya hadi bakalım senin inşallah normal geçer

Onuda denedim ama daha dikkat edim bakalım

Kegel egzersizi yap canım kaslarını hareket ettir wc de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…