2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar doktorum bana 10 gün sonra ilişkiye girebilirsin artık diyor bi şeyin gelmesini bekleme gelmez ama sen başlat dedi
Canım hiç istemiyor ya :/
Sizde durumlar nasıll
Benim dün 40 ım çıktı eşim yanaştı, ilkinde 70. günde yapmıştık daha erken dedim tamam hak geçmesin madem dedi

Ay nasıl zayıflayacağız
Bilmiyorum ya ben zayıflayamıyorum maalesef ilkinde de 1 yaşına geldiğinde spor artı diyetle ancak eski kiloma dönmüştüm emzirmek zayıflatır diyorlar ama beni hiç zayıflatmıyor
Canım ben de öyle hissediyorum şimdi büyüğün okulu da kapandı evde sabahtan akşama iki çocukla napıcam diye düşünüyorum hiçbi şeye yetişemiyorum. Uyuyunca yatağa koyduğumda uyanmasa belki daha kolay olurdu ama böyle yapışık durumdaydız. Büyüğe üzülüyorum bayramda kuzenleri geldi oynadılar iyiydi ama bugün yalnız diye tablet aldı eline, kitap oku oyun oyna diyorum ama yapmıyor bensiz inşallah çözeriz adapte oluruz ya iki çocuk zormuş valla

O ozgeeeee1 canım benimki de 20 gr civarı alıyor demek ki bizimkiler böyle devam edecek alt sınırdan napalım. Ne zamana kadar 3 saatte bir emzir dedi? Ben uyandırmıyordum artık

Uyumuyor asla uyumuyooooor
Perte çıktım sabah 7 den beri kaka nöbetindeyiz bir defa yaptı 2 yi yapmaya çalışıyor mahvoldum kızlar sizde durumlar nasıl ?
Duş aldırdım masaj yaptım bana mısın demedi anamı ağlattı şimdi de tilki uykusunda

O ozgeeeee1 canım benimki de 20 gr civarı alıyor demek ki bizimkiler böyle devam edecek alt sınırdan napalım. Ne zamana kadar 3 saatte bir emzir dedi? Ben uyandırmıyordum artık
Alt sınırda almış falan diyip de hiç negatif konuşmadı biliyo musun. Günde en az 4 çişli bezin varsa hiçbir sıkıntımız yok demektir dedi. Bence sen de canını sıkma hiç. Zaman belirtmedi valla kuzum 2.ay kontrolüne bekliyorum dedi. Yaşamın 2.ayı diye bi liste verdi orda gündüz 3 saat gece 4 saatte bir besleyin yazıyor zaten. Bana gece de 3 saati geçme dedi zaten 4’ü geçmemek gerekiyor demek ki

Ben düşünmüyordum onu ama doktor yapmamız lazım derse yaparım ben de herhalde bakalım daha var hastane arayacak beni sanırım verem için o zaman gidicem
5li karmada influenza hariç difteri boğmaca falan da var. O yüzden önemli bir aşı diye yaptırdım. Veremi haftaya yaptircaz sanırım

Canim biz malesef şuan hastanede yatiyoriz bir anda artti sekresyonu. Sonra az ates oldu ama sonra devam etti ates de. Suan serum takılı crp 7 çıktı tedavi oluyoruz rabbim dermansız dert vermesin ama havalar cidden cok kötü

C Chen31 suanlik yaz dönemindeyiz alt sınırda alması en azından değer aralığında olması iyi belkide cocuk zayıf fit olacak niye bu kadar kafaya takiyosun bak benimki dışarı çıksa ağlıyor bogumlari terliyo inan zor kış dönemi olsa hadi yağ iyi olur biraz etlensin yaglansin iyi olur derdik kafaya inan takma
Komşum 3 senede 2 cocuk yaptı biri tombik biri zarzayif dusun yani yapi meselesi birazddab

Çok geçmiş olsun bir an önce iyileşir inşallah

Hirlamasina benim doktorum yutagi tam gelismedigi için sıkıntı yok dedi

Hirlamasina benim doktorum yutagi tam gelismedigi için sıkıntı yok dedi
Benimki de çok hırlıyor ya,burnunu aspiratör le temizliyorum ama çok mu derinde bilmiyorum temizledigim halde hırlıyor,süt içene kadar kaç defa memeyi ağzından çıkarıp nefes alıyor garibim..

Bizim de bayram gezmesinde hep ordan oraya mahvoldu çocuk uyku muyku kalmadı ne onda ne bende
Kız 2 günlügüne yaylaya gittik arkadaşlarla ortam yapmaya orda uyudu uyandı karnını doyurdu geri uyurdu ne agladı ne etti dün eve geldik sen misin ordaki bebek bastı yine çıglıgı zor uyuttum orda da demiştim ki çok yaramaz beni yalancı çıkardı bebem

Kendine niye kızıyorsun memlekete gidelim diye kalkınan eşin. Bırak o kendine kızsın. Götürseydi yakın mesafe biyerlere hem seninde sinirlerin bozulmazdı

Ay emzirme nereye zayıflatıyomuş emzirince hiç durmadan yiyesim geliyor hiçte zayıflamıyorum. Tarçınlı Türk kahvesi içiyormuş millet duydun mu hiç

Enfeksiyon kaynaklımı olmuş çok üzüldüm kaç gün yatacakmış. Tez vakitte sağlıkla evinize geçersiniz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…