2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bugün canım çok çikolata istedi bir paket çikolata yedim eşim gelince fark etti yediğimi yememen geriyordu diye baskı yapıyor bir sıkıntı olur mu sizce
Az once bizde o tartışmayı yaptık doktor yasak demiş ben hatırlamıyorum bağıra çağıra Bi parça gofret yedim. Zaten sigara içemiyorum, kahve vermiyor çayı açık veriyor

Valla ilacın azsa ne güzel benim oksapar dısında progestan iğne var kalçadan hergün bi de proluton diye 5 günde 1 iğnem var kevgire döndüm hapta bi dünya var
Kız ben de ilaç iğne istiyorum zorla ben normal değilim ama ilaç az olunca eksik mi bı şeyler diye düşünüyor insan

Az once bizde o tartışmayı yaptık doktor yasak demiş ben hatırlamıyorum bağıra çağıra Bi parça gofret yedim. Zaten sigara içemiyorum, kahve vermiyor çayı açık veriyor
Sigara için bende akupuntur yaptırıcam çikolata yenilebilir demişti doktorum aşırıya kaçmadığımız sürece çok canımız istediğinde hurma krizlere iyi geliyor

Çok sevindim bu bekleme olayı neden oluyor para için diyorlar
Transfere kadar dondurma ücreti alınmıyor.
Rahim dinlensin diye bekletiliyor.
Birmalde bir adet dönemi beklenecekti ama benim iş yerinde yoğun olduğum bir tarihe denk geldi bir ay daha erteledik bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…