2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bugün transfer olduğum arkadaşlar nasılsınız ben eve geldim derin bir uyku çektim sonra uyandım ilaç içtim. Karnımda gucurdamalar var 🤣🤣 siz nasılsınız
Ay benim de karnım aynen öyle ama hava galiba o 😂😂🙈
Ben de uzanma, oturma ve dolaşma olarak geçirdim günümü uyumadım gece uyuyamam diye. yürüyüş yaptım evde kısa kısa

Sigara için bende akupuntur yaptırıcam çikolata yenilebilir demişti doktorum aşırıya kaçmadığımız sürece çok canımız istediğinde hurma krizlere iyi geliyor
Hurma çok kaçırma canım aman onu doğum yaklaşınca doğumu başlatsın diye yiyorlar rahimimi açıyor kasılmasını sağlıyor ne tam bilmiyorum ama

Kızlar merhaba
2 olumsuz tüp bebek denemesinden sonra doktor adetimin 5. günü çağırıp histeroskopi yaptı. Sonrasında 7 gün daha lekelenmem oldu. Şimdi rahmimin normal düzenine girdiğini akıntım vs.den anlıyorum. Bir sonraki adetin 5. günü gel dondurulmuş embriyonu doğal tedaviye başlayıp Nisan ayında transfer yapalım dedi.
Bu süreci yaşayıp bilgi verebilecek arkadaşım var mı aranızda? Bana bu sefer nasıl bir tedavi uygulayacak acaba merak ediyorum 💭

Evet canım farklı merkeze taşımayı düşünüyorum ama süreç nasıl ilerleyecek nasıl olacak bilmiyorum maddi olarak zaten sıfırdayız artık 150 bin çöp oldu 🤦🏼‍♀️ rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah
Amın ınsaAllah Oyle dusunme denemeseydınde bellkı deneseydık derdın Var rabbımın bı bıldıgı💘

Kızlar selamlar, şubatta transfer olacağım derken marta sarktı estrofem kullanıyorum 13. Gün kontrole gidicem rahim kalınlığına bakılıp transfer günü netleştirilecek. Doktorum benden tsh istedi bugün sonucum 4.03 çıktı doktorda beni endokrin bölümüne yönlendirdi modum aşırı düştü tüm hevesim heyecanım gitti sanki. Martta da galiba transfer olamayacağım tsh nasıl düşecek transfer olabikecekmiyim bilmiyorum çok üzüldüm hep bir sıkıntı çıkıp erteleniyor tsh sıkıntısı yaşayanınız var mı neler yaptınız düşmesi için 😢

1 mart transferi olan hatunlarr belirtiniz var mı hiçç benim dün geceden beri başım çatlıyo ilaç içmedim parol içebilirim ama içmememeye çalışıyorum 😣

1 mart transferi olan hatunlarr belirtiniz var mı hiçç benim dün geceden beri başım çatlıyo ilaç içmedim parol içebilirim ama içmememeye çalışıyorum 😣
Benimde hiç belirtim yok canım. Öyle bekliyorum, elim karnımda 🌸
Hemşire bu süreçte bize sormadan ilaç içmeyin demişti bana. Dayanabildiğin kadar dayan🌸 bolca su iç 🍀

Benim doktorum çok baş ağrısı olursa günde bir defa parol tablet kullanabilirsin dedi dayanamayacağın haddeye gelirse parol tablet kullan olmadı şuan nasılsın iyi misin

Kızlar iyi akşamlar 🌸

Heyecanlıyım, duygusalım ve elimden geldiğince pozitifim.
Yarın ilk transferimi olacağım. Ekimden beri bu anı bekliyorduk. Şükür ki geldi. 🌸

Lütfen duanızı esirgemeyin benden. Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah🌸🤍

Yarın transfer olucak olan başka arkadaşım var mı? 🌸🤍
Kızlar transfer zamanında gece teheccüd namazına kalkın. Namaz kılın dua edin ve
Ayetel Kürsi'yi 7 kez okuyup sonrasında da 7 kez şu duayı : “Ya Rahmân, Ya Rahîm, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzâk, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hâkim, 99 Esmaü'l Hüsna'nın hatırı için bana hayırlı bir evlat sahibi olmayı nasip et.”
İnşallah Rabbim hepimizin kucaklarını doldursun canlarım ❤️

kızzlar transfer öncesi rahimi hazırlamak için neler yapıyorsunuz. 21 mart gibi transferim olucak. ilaçsız doğal siklus denilenden. rahmi bebeğe hazırlamak için yaptınız şeyler neler ne yiyorsunuz ne içiyorsunuz. 🍀

Kızlar selamlar, şubatta transfer olacağım derken marta sarktı estrofem kullanıyorum 13. Gün kontrole gidicem rahim kalınlığına bakılıp transfer günü netleştirilecek. Doktorum benden tsh istedi bugün sonucum 4.03 çıktı doktorda beni endokrin bölümüne yönlendirdi modum aşırı düştü tüm hevesim heyecanım gitti sanki. Martta da galiba transfer olamayacağım tsh nasıl düşecek transfer olabikecekmiyim bilmiyorum çok üzüldüm hep bir sıkıntı çıkıp erteleniyor tsh sıkıntısı yaşayanınız var mı neler yaptınız düşmesi için 😢
troidi sıkıntı yapma yüksek doz kullanınca hemen düşüyor cok yüksek değil zaten sadece gebelik için yüksek oda 50mg lık verir düşer hemen 2 lere

X