2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Amin amin inşallah canım çok sağol Evet iki tane bu defa üç canliyim ben diye geziyorum evde ama transfer biraz zor oldu üç başlık denedi giremedi rahme baya ugrasti
Bu gun mu transfer oldunuz. Inanamiyorum ben de bu gun oldum ilk denemem ve 2 tane yumurta. Benim de rahmime zor girdiler. Baya uğraştık. Cok mutlu oldum simdi❤

Hmm sizin epey varmış benim sadece 2 adet kalmıştı. Farklı şehirden taşıma hakkında bi fikrim yok merkeze bi telefon açıp sormanızda fayda var

Amin amin inşallah canım çok sağol Evet iki tane bu defa üç canliyim ben diye geziyorum evde ama transfer biraz zor oldu üç başlık denedi giremedi rahme baya ugrasti
Off bende yaşadım aynısını artık vazgeçme derecesine geldim öyle canım yandı. İki gün kanamam oldu inşallah sonucumu etkilemez

Kızlar 1 martta çift embriyo transfer oldum sabah öyle bir kasık ağrısı yaşadım ki korktum adet sancısı gibi, şuan az da olsa halâ var. Aynı durumu yaşayan var mı?
ben yaşıyorum canım 27 şubatta çift embriyo transfer oldum hala kasık,bel ve mide ağrısı yaşıyorum.

Evet canım farklı merkeze taşımayı düşünüyorum ama süreç nasıl ilerleyecek nasıl olacak bilmiyorum maddi olarak zaten sıfırdayız artık 150 bin çöp oldu rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah

Off bende yaşadım aynısını artık vazgeçme derecesine geldim öyle canım yandı. İki gün kanamam oldu inşallah sonucumu etkilemez
Ben hemşirenin kolunu tutuyordum artik. Bı de mesaneye bastiriyordu o en zoru oldu benim icin. Zaten sonra dayanamadım sürgü istedim. Neden zorlandilar acaba? Rahim duvarı mi kalındı girişi mi dardı anlamadım. Benim ilk transferim çok rahat olmuştu ikinci zor olmustu pozitifti sonuç bu daha zor oldu inşallah sonuç pozitif olur ama sağlıkla ilerler ikimiz için de

Bu gun mu transfer oldunuz. Inanamiyorum ben de bu gun oldum ilk denemem ve 2 tane yumurta. Benim de rahmime zor girdiler. Baya uğraştık. Cok mutlu oldum simdi❤
Evett bugun transfer oldum uzanıyorum şimdi canım ya senin de tane ne güzel ikiz haberlerini verelimm inşallah son zorlandığımız gün olsun sağlıkla kucağımıza alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…