2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Amiiiin Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun

troidi sıkıntı yapma yüksek doz kullanınca hemen düşüyor cok yüksek değil zaten sadece gebelik için yüksek oda 50mg lık verir düşer hemen 2 lere
Ne kadar kullanmak gerekiyor acaba 2 lere düşmesi için bu ay içerisinde transfer olabilrcekmiyim aslında onu anlamaya çalışıyorum

Listeye bakıyorum da adımı yazdırmaya korkuyorum, başarısız olursam kapı gibi hep önümde duracak diyearanızda yaşça en büyük benim

Listeye bakıyorum da adımı yazdırmaya korkuyorum, başarısız olursam kapı gibi hep önümde duracak diyearanızda yaşça en büyük benim
Canını sıkma Bende aralık ayında lıstedeydım olumsuz oldum ama Bakalım bu lıstede ne olacak

Canını sıkma Bende aralık ayında lıstedeydım olumsuz oldum ama Bakalım bu lıstede ne olacak
ben ta geçen sene mayıs ayı yumurta takibi yapan listelerindeydim . olumlu sonuclananlar 2024 şubatta doğum yaptı hey gidi günlerrrrr ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…