2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende odaya geçer geçmez yaptım sürgüye, benim doktorum ilaç karşıtı değil bol bol kullaniyorum bahçeciye gidiyorum

Oksapar kullanan kızlar siz coraspin de kullaniyor musunuz aynı anda? Ben onu sormayı unuttum doktora

Oksapar kullanan kızlar siz coraspin de kullaniyor musunuz aynı anda? Ben onu sormayı unuttum doktora
Evet ben hem oksapar hemde ecopirin kullanıyorum.

Bugün canım çok çikolata istedi bir paket çikolata yedim eşim gelince fark etti yediğimi yememen geriyordu diye baskı yapıyor bir sıkıntı olur mu sizce

Bugün canım çok çikolata istedi bir paket çikolata yedim eşim gelince fark etti yediğimi yememen geriyordu diye baskı yapıyor bir sıkıntı olur mu sizce
Bence bu stresin daha çok sıkıntı olur canım. Bir paketten bir kereden hiçbir şey olmaz. Benim canım isterse yerim sonuçta tüp bebek olmasa şuan karnında bir embriyo olduğunu bilmeyecektin. Gebelik olduğunu bilmeden istediği her şeyi yiyor normalde kadınlar. Biz sadece dikkat ediyoruz bildiğimiz için hiç stres yapma afiyet olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…