2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Anlatımına göre ohss olmussun
Bolca su içmelisin ve yatarken biraz oturuyormuş gibi yat daha rahat edersin..
Korktuğum başıma geldi. Bol su içmeye çalışıyorum. Gece uyutmuyo ağrılar. Sola yatıyorum sancıdan sağa dönüyorum, sağa yatınca sancıdan sola dönüyorum. Çok sancılı süreçler ya.

Kızlar 22 Mart transfer günüm 5. Gün embriyosu. İnternetten erken gebelik testi alıcam hangi markayı önerirsiniz. İnternetten söyleyeceğim ancak gelir diye düşünüyorum . Birde 5. Gün embriyosu erken gebelikte kaçıncı gün çıkar.

Burada en erken 4.günde erken gebelik testinde silik de olsa pozitifi goreni okudum. Ama daha kesin olmasi icin 5 ya da 6.gun iyidir.

Nasıl dayandınız yaaa çok acıyo çok. Dediğiniz gibi polikistiğim yok ama yinede yakalandım işteBen alerjimden dolayı antibiyotik içemedim bu haldeyim, siz içtinizde etkisi olmamış. Benim 1hafta geçti. İnşallah 2haftayı bulmadan iyileşirim

Kızlar hayırlı akşamlar Allah hepimize pozitifi görmeyi nasip etsin inşallah
Kızlar ben pozitifi gördüm bugüne kadar öyle belirtilerim ağrılarım olmamıştı ama bugün 12. Gündeyim göğüslerimde ve özellikle kasıklarım da ağrılar olmaya başladı inşallah kötü bir şey yoktur sizde durumlar nasıl bu zamanda bu ağrılar normal mi?

Suyu çok içmeye çalışıyorum. Hayır kilom aynı bi artış yok.
Bende ohss oldum 1hafta içinde yanlış hatırlamıyorsam 5-6 kilo aldım ateşim çıkıyordu sürekli ağrılarım oluyordu ananas suyu ve bol su içerek normale döndüm. Su gerçekten rahatlatıyor inşallah ohss değilsindir canım

Netten istemiştim ama o gelene kadar eczaneden artimed strip alıp 5.gunun akşamı yaptım sıvı daha yayilmadan çizgiyi görmüştüm. Eğer netten alacaksan laboquick alabilirsin gayet güvenilir

Aaayy inşallah ohss değilimdir. Kimse de olmasın zaten . Çok saolun çok teşekkürler. Ortak çıkan tavsiye bol su iç. Barsak bardak içiyorum valla yeter ki sancılarım geçsin. Yarın da ananas suyuna başlarım.

Ben transfer olduğum gün trendyoldan prodoctor erken gebelik testi çoklu sipariş verdim 2.gunu geldi erken sipariş verme gelince hemen yapasin geliyor

İnşallah sorunsuz sıkıntısız geçer her dönemi
Geçmişte acılarım çok fazla inşallah bebeklerim benimle sağlıkla kalırlar
Benimde acılar Şükür ki 1 kızım var Allah kızıma uzun ömür versin.Yaş 43 7 deneme 1 kimyasal 1 kalbi durdu inşallah bu son olan sağlıkla ilerler

Benimde acılar Şükür ki 1 kızım var Allah kızıma uzun ömür versin.Yaş 43 7 deneme 1 kimyasal 1 kalbi durdu inşallah bu son olan sağlıkla ilerler
İnşallah ben hiç bir kadinin üzülmesini istemiyorum hak eden emek veren bütün kadınlar annelik duygusunu yaşasın maşallah kızın varmış rabbim size bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…